Туш для вій в TikTok: швиденькі 325% ROI на товарці

  • Вертикаль: Товарка
  • Партнерка: Strawberrynet [IL]
  • Джерело трафіку: TikTok
  • Гео: Ірландія
  • Дата заливу: 01.09.22–30.09.22
  • Бюджет: 2,300$
  • Одержано: 9,790$
  • Профіт: 7,490$
  • ROI: 325%

Про туш для вій ми знаємо, що строк її придатності – від 4 до 6 місяців, отже цей засіб потрібно постійно оновлювати, тому він є популярним товаром. Особливо актуальними є пропозиції, пов’язані зі святами, коли доречний яскравий або оригінальний макіяж, до прикладу Хелловін, Новий рік та інші.
Вибір джерела трафіку – невипадковий, адже тут присутня здебільшого молодь (активні користувачки косметики), до того ж на платформі викладають безліч лайфхаків та туторіалів по користуванню продуктом оффера.

Вибір ГЕО: аналіз трендів

ГЕО було обране після перевірки найпростішого слова по обраній темі в Google Trends. Як виявилося, найбільше цікавляться тушшю для вій в Ірландії. Крім того, схожі за змістом ключові фрази були підібрані у Гугл трендах для використання при просуванні. Мова для РК – англійська, платформа TikTok не потребує докладних описів, тож для перекладу буде достатньо онлайн-перекладачів.

Крео: «покажи, як потрібно»

При розробці креативів, ставка зроблена на туторіали та помилки при нанесенні продукту оффера.

Крім того, цікавість користувачів, як правило викликають різноманітні рейтинги-підбірки, до прикладу «топ-5 кращих тушей сезону» або ж просто «краща туш».

За основу для крео було взято та перероблено декілька роликів по темі з TikTok, а також куплено додатково декілька відео з VideoHive.

Для звукової доріжки, щоби звук був максимально реалістичний та співпадав із зображенням, було підібрано трек із Fiverr.

Згідно даних спостережень програми DIGITAL 2022, більше половини користувачів заходять у соцмережі через мобільні пристрої. Саме тому креативи було вирішено редагувати одразу за допомогою InShot. Для створення крео було придбано версію InShot Pro, з помісячною сплатою $3,99, оскільки функціонал платного застосунку набагато ширший за безкоштовний варіант.

Просування у TikTok

Мабуть найвідповідальніший момент у рекламній кампанії – просування товару. Цей процес потребує не тільки креативного підходу, а ще й декількох конкретних ввідних, таких як вподобання аудиторії мережі, алгоритми платформи та релевантних трендів.

Попереднє міні-дослідження цих пунктів дає можливість створити привабливий профіль та потрапити до тренду TikTok, відповідно збільшити кількість підписників-потенціальних клієнтів.

Кожна з соцмереж має власні алгоритми, які визначають топові акаунти, тому важливо заздалегідь врахувати «правила гри».

Молодіжна аудиторія TikTok надає перевагу розважальним відеороликам, тому для створення крео було обрано саме такий формат.

Не менш важлива для сприйняття музика, вдало підібрана аудіо доріжка може стати вирішальною для визначення відео, як топового. Отже, для реклами було підібрано популярний трек.

Оскільки часу на запуск рекламної кампанії було небагато, нереалізованою залишилася ідея створення туторіалу у вигляді слайд-шоу за темою «Як створити яскравий мейк-ап на Хелловін за допомоги однієї лише туші для вій».
Такий оригінальний підхід безумовно привернув би увагу користувачів.

Отже, було створено декілька акаунтів у TikTok, з них, за допомоги антидетект-браузера, переглядалися топові відео, ставилися вподобайки та писалися коментарі.
Варто пам’ятати про ліміти на дії у TikTok та регулярно моніторити зміни платформи.
Для просування було обрано одразу відеорекламу із партнерськими посиланнями, оскільки лендінг на вузькотематичному оффері погано працює.

Цільова аудиторія продукту – жінки та дівчата, які приймають рішення про купівлю, частіше спонтанно, під впливом емоцій. Довгий шлях, з перенаправленням на лендінг, може охолодити бажання отримати товар – клієнтка піде, так і не дійшовши до цільової сторінки.

Результат: профіт $7,490 за місяць просування

Мабуть найвідповідальніший момент у рекламній кампанії – просування товару. Цей процес потребує не тільки креативного підходу, а ще й декількох конкретних ввідних, таких як вподобання аудиторії мережі, алгоритми платформи та релевантних трендів.
Попереднє міні-дослідження цих пунктів дає можливість створити привабливий профіль та потрапити до тренду TikTok, відповідно збільшити кількість підписників-потенціальних клієнтів.

 

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Все, що треба знати про гаманець TRC20

Криптовалюти вже давно стали важливою частиною глобальної фінансової системи, причому Україна виділяється найбільшим у світі відсотком власників криптовалют. Серед розмаїття криптовалют особливо виділяється Tether (USDT), стейблкоїн, який знайшов широке застосування у сфері цифрових активів. Менш відомим фактом є існування кількох версій Tether, зокрема й версії на базі блокчейна Tron, відомої як TRC20. Стейблкоїни відіграють ключову роль на ринку криптовалют, являючи собою унікальне поєднання властивостей криптовалют і традиційних фіатних грошей. Вони служать мостом між двома світами фінансів, забезпечуючи стабільність і надійність. Tether (USDT), що випускається компанією Tether Limited, є одним із найпопулярніших стейблкоїнів і посідає провідні позиції за капіталізацією серед подібних активів. Що таке USDT TRC20 та історія його появи USDT TRC20 являє собою спеціальну версію стейблкоїна Tether, що працює на блокчейні TRON. Це означає, що, як і оригінальний Tether, TRC20 прив'язаний до американського долара, але використовує технологію та інфраструктуру блокчейна...
175
10хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали