Як автоматизувати Google Ads

Як автоматизувати Google Ads
0
0
222
8хв.

Застосування автоматичних інструментів у Google Ads надає різноманітні можливості, але потребує врахування певних обмежень. Ефективність таких технологій коливається залежно від обраної функціональності та вашого кола комунікацій у сфері контекстної реклами.

Чи варто підключати автоматизацію в Google Ads? Чіткої відповіді на це питання не існує, оскільки автоматизовані процеси не завжди здатні вирішити всі проблеми. У цій статті ми детально аналізуємо можливості автоматизації в Google Ads. Ми розповімо вам про три ключові аспекти, які допоможуть ефективно керувати своїм рекламним акаунтом. Погнали!

Використовуйте автоматизацію ставок в Google Ads для ефективності вашої рекламної кампанії.

Автоматизована ставка являє собою ідеальний вибір для тих, хто готовий покластися на технології Google для оптимізації рекламних витрат.

У низці ситуацій, проте, ручне налаштування ставок може виявитися кращим порівняно з автоматичними або так званими «розумними» ставками від Google Ads. Це пов’язано з тим, що основна мета Google Ads полягає не в досягненні мінімальної вартості за клік, а в реалізації конкретних бізнес-цілей: збільшенні доходів, прибутку і ROI.
Google володіє великими знаннями про своїх користувачів і здатний аналізувати безліч сигналів для визначення оптимальних ставок для кожного аукціону. Тому найкраще довірити це завдання алгоритмам «розумної ставки».
У рамках Google Ads виділяють чотири ключові метрики для ставок і два варіанти використання «розумної ставки». Давайте докладніше зупинимося на цьому. Основні метрики для ставок:

  • Кліки. Максимізувати кліки
  • Конверсії. Максимізувати конверсії, таргет CPA
  • Цінність конверсії. Максимізувати цінність конверсії, цільовий ROAS
  • Покази / Частка показів. Цільовий CPM, цільова частка показів

Таким чином, вибір автоматизованої стратегії ставок дає змогу вказати системі бажані результати кампанії — чи то кліки, чи то конверсії, їх цінність чи покази. Тоді Google зможе оптимально розподілити ресурси для досягнення цих цілей.
Використовуючи функцію автоматизованого підбору ставок у Google Ads, важливо вказати системі очікувані підсумки вашої кампанії: бажану кількість кліків, рівень конверсії, вартість конверсії або кількість показів. У відповідь, Google оптимізує процес, застосовуючи спеціалізовані ставки для досягнення заданих параметрів.
Як автоматизувати Google Ads

Застосування авто-таргетування в рекламних стратегіях

Авто-таргетування є інноваційним методом для збільшення охоплення вашої аудиторії через Google Ads. Вибір ключових слів і цільових аудиторій – лише частина стратегії, але якщо відмовитися від ручного управління таргетуванням, можна досягти набагато більшого.
Чому це важливо? Google використовує об’ємні дані і технології машинного навчання, щоб краще розуміти потреби користувачів (а значить, і ваших потенційних клієнтів), ніж це доступно вам. Ось два варіанти, як ви можете впровадити автоматизацію в управління таргетуванням ваших пошукових рекламних компаній.

Динамічні групи оголошень

Аналогічно кампаніям Shopping, де для визначення відповідних запитів використовується каталог продукції, динамічні групи оголошень функціонують на основі аналізу вмісту вашого веб-сайту, а не ключових слів. Також, як і в кампаніях Shopping, доступний перегляд звітів за пошуковими запитами, що дає змогу виявити запити, за якими активувалися рекламні оголошення, і за необхідності доповнити список ключових слів, що виключаються.
Під час налаштування динамічних груп оголошень ви маєте можливість вибрати використання всього сайту або окремих його сторінок як «цільову сторінку для реклами».
Простий спосіб перевірки придатності динамічних груп оголошень для вашого випадку:

  1. Відкрийте Планувальник ключових слів
  2. Оберіть опцію «Вкажіть сайт» 
  3. Введіть один або кілька URL, для яких передбачається використання динамічних груп оголошень.

Як автоматизувати Google Ads
У разі, коли надані ключові слова демонструють високий ступінь актуальності, доцільно застосовувати автоматизацію таргетингу через динамічну групу оголошень.
Проте, при отриманні нерелевантних пропозицій за ключовими словами може виявитися, що ви ще не готові до використання таких груп оголошень. У цьому випадку рекомендується консультація з SEO-експертом для коригування ситуації.

Загальні ключові слова

Застосування широкоформатних ключових слів у пошукових рекламних компаніях передбачає надання вихідного набору слів, на базі яких Google ідентифікує сотні інших, потенційно релевантних запитів.
Як автоматизувати Google Ads

Як потрапити в точку з автоматичним таргетом у кампаніях на основі аудиторії

Під час роботи з рекламою у форматах Display, Discovery або Video, найімовірніше, ви вже визначили цільові аудиторії. Проте Google здатний автоматично розширити цей перелік, впроваджуючи такі інструменти, як «Оптимізований вибір» і «Розширення аудиторії».

Оптимізований таргет

Цей інструмент аналізує дані про ваші конверсії, щоб відшукати нових користувачів з аналогічними інтернет-звичками, схожими з тими, хто вже здійснив покупку. Це схоже на формування сегмента, орієнтованого на ваших активних клієнтів, але не варто затягувати, оскільки дані про схожі сегменти можуть застарівати.
Як автоматизувати Google Ads

Збільшення охоплення цільової аудиторії

Функціональність збільшення охоплення призначена для відеорекламних компаній, націлених на привернення уваги. Увімкнувши цей інструмент, система автоматично визначає і таргетує додаткові групи Google, схожі з спочатку обраними вами.
Радимо активувати функцію Оптимізованого таргетингу під час запуску нових рекламних проєктів, орієнтованих на аудиторію, щоб згодом аналізувати отримані результати. Якщо через кілька тижнів показники перевищать ваші очікування, значить інструмент виявився ефективним. В іншому разі його можна легко деактивувати.
Як автоматизувати Google Ads
У ситуації, коли ви розробляєте кампанію для застосунків, ви автоматично вдаєтеся до повністю автоматизованого таргетингу, оскільки немає можливості вручну вибирати ключові слова або групи аудиторії. Кампанії Performance Max, хоч і надають вибір аудиторіального сигналу, по суті змушують вас використовувати оптимізований підхід.
Проте, ви можете скористатися статистичною вкладкою для перегляду, які аудиторії були визначені Google Ads для ваших цілей. Автоматизуйте та заробляйте більше!

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Євро-2024: золотий час беттінгу

Залишається всього декілька днів до початку Євро-2024. Цей період відчувається як особливий навіть серед тих, хто не є запеклими прихильниками футболу, оскільки атмосфера напруження та очікування витає в повітрі. Любителі футболу ж, занурюються в гру з головою, ігноруючи соціальні зв'язки на час змагань, адже вирішується питання про титул найміцнішої національної команди континенту. У багатьох країнах, де цей вид спорту має особливу популярність, люди навіть переносять заплановані відпустки, щоб ніщо не відволікало їх від перегляду кожного матчу. У цей час усе, що пов’язано з футболом – актуальне. Ставки на спорт також користуються популярністю, оскільки шанувальники прогнозують результати зустрічей, вболівають за свої улюблені команди та хочуть робити ставки на їхні перемоги. Такі заходи є дуже важливими в афілійованому маркетингу. Саме тому ми поговоримо про взаємодію з цільовою аудиторією під час таких значущих подій, як Євро-2024. Де і коли пройдуть матчі Євро-2024 Європейський...
181
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали