Євро-2024: золотий час беттінгу

Євро-2024: золотий час беттінгу
1
0
181
8хв.

Залишається всього декілька днів до початку Євро-2024. Цей період відчувається як особливий навіть серед тих, хто не є запеклими прихильниками футболу, оскільки атмосфера напруження та очікування витає в повітрі. Любителі футболу ж, занурюються в гру з головою, ігноруючи соціальні зв’язки на час змагань, адже вирішується питання про титул найміцнішої національної команди континенту. У багатьох країнах, де цей вид спорту має особливу популярність, люди навіть переносять заплановані відпустки, щоб ніщо не відволікало їх від перегляду кожного матчу.

У цей час усе, що пов’язано з футболом – актуальне. Ставки на спорт також користуються популярністю, оскільки шанувальники прогнозують результати зустрічей, вболівають за свої улюблені команди та хочуть робити ставки на їхні перемоги. Такі заходи є дуже важливими в афілійованому маркетингу. Саме тому ми поговоримо про взаємодію з цільовою аудиторією під час таких значущих подій, як Євро-2024.

Де і коли пройдуть матчі Євро-2024

Європейський чемпіонат з футболу, зазвичай відомий як Євро – це змагання, що відбуваються кожні чотири роки. У них сходяться команди національних збірних країн Європи, які успішно пройшли кваліфікаційний етап. Цього року господарем Євро буде Німеччина, обрана за результатами жеребкування.

Змагання стартують 14 червня і продовжуватимуться до 14 липня. У перші дні турніру команди будуть боротися у груповому раунді, а потім вступлять у стадію елімінаційних матчів. Всього у турнірі візьмуть участь 24 збірні з усієї Європи, включно з Україною.

Серед претендентів на перемогу традиційно команди з Німеччини, Англії, Іспанії, Італії та Португалії, де грають відомі зіркові гравці, які часто знімаються в рекламах.

Євро-2024: золотий час беттінгу

Активність цільової аудиторії під час Євро

Великі спортивні змагання залучають не тільки шанувальників певних видів спорту, але й увагу широкої громадськості. Чи то тенісний чемпіонат Вімблдон, чи Олімпіада, що відбудеться цього року, чи футбольні змагання – у такі періоди люди прагнуть дізнаватися більше про події та переживати їх разом з усім світом. Особливо це стосується Євро – величезного футбольного чемпіонату серед національних команд Європи, який значно збільшує кількість вболівальників по всьому континенту.

Існує багато причин для зростання цього інтересу, серед основних – емоційний підйом вболівальників, почуття патріотизму до своєї країни, спілкування з друзями, а також збільшення кількості новин та обговорень пов’язаних з цією подією. Отже, ось кілька важливих аспектів, які впливають на настрої людей і можуть спонукати їх внести “ставочку” на улюблену команду:

  • Зростаюча зацікавленість до спортивних подій зумовила пошук даних про різноманітні змагання, конкретних спортсменів чи тренерський склад.
  • Інтенсивна участь у соціальних мережах під час значних спортивних заходів, як-от Олімпійські ігри, де прихильники з ентузіазмом обговорюють прогнози та результати матчів, а також радощі та розчарування від виступів команд.
  • Спостерігається зростання інтересу до беттінгу. Люди активно вкладають кошти на підтримку улюблених або потужних колективів, прагнучи додати змаганням додаткову драматургію. Внаслідок цього, букмекерські платформи в ці періоди зафіксували високий рівень доходів.

Стратегії приваблення аудиторії робити ставки в період Євро-2024

Озброївшись знанням, розглянемо основні канали для залучення аудиторії до ставок під час значущих спортивних заходів:

  • Соціальні платформи. Перша позиція у рейтингу каналів притягнення аудиторії. З початком великих ігор вболівальники прагнуть бути в курсі подій: перед змаганнями вони збирають дані про склади, аналізують виступи; після – аналізують результати і ключові моменти змагань. Ефективність залучення через соціальні медіа та месенджери досягає піку саме у цей час.
  • SEO. Даний метод також користується великим попитом під час значущих спортивних подій. Проте, для успішного залучення органічного трафіку, необхідно завчасно оптимізувати сайт. Оптимальний варіант – досягти високих позицій за допомогою середніх та низькочастотних запитів, що дозволяє зменшити конкуренцію та витрати. Основні зусилля та витрати під час змагань сконцентровані на покупці посилань.
  • ASO. Мобільні додатки на платформах, як Google Play та App Store, також активно використовуються для просування під час спортивних турнірів. Створення додатків, що відображають результати матчів чи анонсують події, може значно збільшити залученість. Важливо виділити бюджет на залучення нових користувачів, що є ключовим для просування в рейтингах.

Під час Євро-2024 працювати з креативами для ставок завжди представляє певний виклик

Євро-2024: золотий час беттінгу
Прогнозувати успіх конкретного креативу складно, адже важливо адаптуватися до відгуків аудиторії, що потребує неперервного експериментування з маркетинговими стратегіями і воронками.

Ефективно привертатимуть увагу креативи з портретами відомих футболістів. Використання зображень зірок світового рівня або видатних місцевих гравців, особливо в п’ятірці провідних національних команд, які беруть участь у турнірі, залучає значну увагу. При цьому, важливо обирати спортсменів, що користуються популярністю у своїх країнах, наприклад, вибір Беллінгема може не знайти резонансу в Німеччині.

Також, треба враховувати футболістів, які не братимуть участь у змаганнях через географічні або інші причини. Наприклад, креативи з Мессі, чия країна не змагається в Євро, можуть бути менш ефективними порівняно з такими гравцями, як Мбапе, особливо після його переходу до Реал Мадрид, що створює додатковий інтерес.

Важливим елементом креативів є також залучення аудиторії за допомогою бонусів до депозитів та пропозицій заробітку, особливо в країнах другого та третього світів.

Висновки

Європейський чемпіонат з футболу представляє собою ідеальний період для ставок у арбітражних цілях. Цей захід відбувається кожні чотири роки, привертаючи величезну увагу футбольних прихильників, перевершуючи за інтересом лише світовий чемпіонат. Захоплення матчами стає універсальним, незалежно від попередньої зацікавленості в спорті. В країнах-учасницях реклама ставок переповнює медіапростір, залишаючи громадянам мало варіантів, окрім як розмістити ставку на улюблену команду.

Щодо додаткових аспектів ставок, важливо звертати увагу на різні події під час Євро. Часто з’являються команди, які несподівано показують високі результати, швидко стаючи фаворитами глядачів та залучаючи ставки на свою перемогу.

Футбольна аудиторія в такі періоди може зростати у два-три рази. Відтак, реклама ефективно проникає у всі куточки медіа, навіть трафік з ТікТоку виявляється прибутковим. Тестуйте різні стратегії та стежте за нашими рекомендаціями для оптимізації ROI!

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Ще не вмер … email-маркетинг

А ви знали, що трафік генерується не тільки через такі відомі платформи, як Facebook, Google Ads і TikTok? Є також менш відомі методи, один із них – email-маркетинг. Цей метод надає можливість створити ефективну схему продажів, здатну забезпечувати стабільний дохід протягом тривалого часу. У цьому матеріалі ми розглянемо суть email-маркетингу, наведемо конкретні приклади та пояснимо, як збирати базу даних для розсилок. Що таке email-маркетинг Emai-маркетинг спирається на використання email листів для поширення інформації про товари. Це вимагає попередньої згоди від одержувачів на веб-сторінках або лендінгах, які потім підтверджують свою участь через повідомлення. Надсилання листів без підтвердження згоди потрапляє під категорію спаму. Методи реалізації воронок в email-маркетингу Традиційні схеми продажів передбачають демонстрацію реклами, подальший продаж через сайти, лендінги, особисті взаємодії або чат-боти, з метою негайної реалізації продукту. Однак, воронки в контексті email-маркетингу відрізняються тим, що дають змогу здійснювати продажі не тільки...
198
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали