Арбітраж на товарці: що потрібно знати

Арбітраж на товарці: що потрібно знати
0
0
207
8хв.

Арбітраж на товарці: що потрібно знати

Товарка – це спеціалізований вид бізнесу, орієнтований на придбання і подальший продаж товарів, які часто імпортуються з Китаю. Цей процес включає закупівлю продукції за оптовими цінами та її реалізацію кінцевим споживачам із додаванням націнки.

Ще одне значення терміна пов’язане з роботою у сфері товарних CPA-мереж. У рамках такої співпраці, ви використовуєте свої ресурси (наприклад, блог, YouTube-канал або веб-сайт) для спрямування потоку відвідувачів до магазину-партнера, такого як АліЕкспресс. За кожну здійснену за вашою рекомендацією покупку ви можете отримувати дохід, який іноді досягає 70% від вартості товару.

Торгівля товарами в інтернеті набирає обертів уже багато років. Щодня тисячі людей звертаються до пошукових систем з метою знайти і придбати необхідні їм речі, що відкриває великі можливості для заробітку.

Однак проста купівля і подальший перепродаж товарів на ринку сьогодні може виявитися неефективною. Без відповідних знань, умінь і практичного досвіду досягти успіху в цьому бізнесі може бути складно, але ми допоможемо тобі і розкриємо найважливішу інформацію.

Ключові кроки для успішного запуску товарного бізнесу:

 • Визначитися з цікавим асортиментом товарів (бажано вибрати 5-10 найменувань), як, наприклад, м’які іграшки до 14 лютого або гірлянди до Нового Року.
 • Провести аналіз попиту, оцінивши кількість переглядів на таких сервісах, як OLX, Rozetka і різних маркетплейсах.
 • Виключити товари з низькою маржинальністю, ґрунтуючись на проведеному аналізі.
 • Закупити товари оптом за вигідною ціною.
 • Створити якісний веб-сайт або активно використовувати акаунти в соціальних мережах.
 • Запустити рекламні та таргетингові кампанії.

З досвіду, ця стратегія є найбільш ефективною для мінімізації втрат на початковому етапі. Важливо бути готовим до того, що товар може швидко стати популярним і швидко розпродатись, що потребуватиме термінової закупівлі нової партії у постачальника. Для створення успішної комерційної моделі необхідно регулярно експериментувати з різними товарами, причому найзручніше й найекономічніше це робити через дошки оголошень.

Особливості арбітражу на товарці:

 • Створення або адаптація наявних креативів (рекламних матеріалів) під свої потреби. Більшість партнерських програм дозволяють це робити, що сприяє покращенню конверсії. Наприклад, арбітражник може проводити спліт-тестування, відсіюючи менш ефективні варіанти. Однак для новачків може бути краще використовувати вже готові креативи, оскільки цей процес вимагає певних навичок.
 • Застосування прелендингових сторінок. Це збільшує шанси на успішне проходження модерації, оскільки прелендинг не продає товар безпосередньо, а лише пропонує перейти до його замовлення. Також арбітражники можуть прив’язувати власні домени для перенаправлення на основний лендінг.
 • Встановлення Google Search Console або іншої системи аналітики на лендинг. Це дає можливість відстежувати трафік і поведінку користувачів на сторінці, як це робиться, наприклад, у системі KMA. Такі інструменти є цінним ресурсом для аналізу ефективності рекламних кампаній.

Скільки можна заробити на товарці:

Для успішної роботи й отримання прибутку можна дотримуватися простого алгоритму:

 1. Зареєструватися в партнерській програмі (ПП), яка пропонує вигідні умови.
 2. Вибрати оффер (пропозицію), що характеризується високим рівнем схвалення (апруву).
 3. Вивчити цільову аудиторію (ЦА) для обраного оффера.
 4. Визначити найбільш підходяще джерело трафіку для залучення користувачів.
 5. Розробити кілька варіантів креативів для реклами.
 6. Підготувати необхідні матеріали та інструменти для запуску кампанії.
 7. Почати направляти трафік на обраний оффер і моніторити його ефективність.

Приклад кейса на товарці:

Зароблено 8609 доларів з використанням FB. Був дозвіл на розміщення матеріалів на власному веб-сайті та в популярній соцмережі Instagram. Географічне налаштування реклами було сфокусовано на Таїланд. Співпраця здійснювалася з партнерською програмою Everad. Як рекламований продукт виступав “Омегаслім”. Початкові 100 тисяч показів реклами використовували для тестування і визначення цільової аудиторії, в результаті було обрано категорію жінок віком від 30 до 50 років.

Висновок

Товарка залишається стабільно популярною нішею. Це пояснюється тим, що офери, представлені в цій сфері, зазвичай є товарами масового попиту, які часто бувають недорогими і купуються на емоційному рівні. Це створює широкі можливості для розробки креативів і використання різних методів впливу на цільову аудиторію. Прагніть до прибуткового ведення бізнесу та насолоджуйтеся своїми успіхами!

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Оптимізація рекламної кампанії: як покращити показники

Що таке оптимізація? Оптимізація — покращення показників. Зазвичай вона включає в себе: Зменшення вартості цільової дії (переходу, звернення, клієнта) Збільшення обсягу цільових дій без підвищення середньої вартості цієї дії (=більше заявок за ту ж ціну) Підвищення якості (заявок, підписок) Оптимізація може бути здійснена в одному напрямку або кількох одночасно. Чим більше оптимізована РК — тим ваша реклама більш конкурентоспроможна. Перейдемо безпосередньо до методів оптимізації. Методи оптимізації РК Використання оплати за переходи (CPC) Більшість курсів рекомендують використовувати оплату за 1000 показів (CPM). Це ефективний метод для тестування різних аудиторій та оголошень. Однак для довгострокового управління він менше підходить через коливання показників. У цьому випадку розумно використовувати оплату за переходи. Найдоступніший спосіб – скопіювати ваші найефективніші оголошення, змінивши лише модель оплати – з CPM на CPC. Зміна лендінг-сторінки Під лендінг-сторінкою ми маємо на увазі місце, куди спрямована реклама — веб-сайт, група, товарна...
167
9хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали