Як вибрати оффер, з якого точно заробиш

Як вибрати оффер, з якого точно заробиш
0
0
222
7хв.

Не намагайтеся знайти «ідеальний» оффер

Однією з найпоширеніших помилок серед новачків і навіть досвідчених арбітражників є бажання знайти ідеальний оффер, який доступний тільки обраним. Хоча такі пропозиції справді можуть існувати на деяких партнерках, але шукати їх не варто, тому що вони призначені для великих команд, готових витратити великі суми на тестування. Менеджери зазвичай не запропонують такі офери новачкам з обмеженим бюджетом.

Продуктивнішим підходом буде робота з уже наявними на ринку офферами, адже їх уже протестували інші арбітражники і з’ясовано, який із них приносить найбільшу конверсію. Для цього рекомендується провести аналіз ринку і конкурентів, щоб знайти оффер, який підходить саме вам.

Способи аналізу ринку з використанням SPY-сервісів

Під час проведення аналізу ринку корисно скористатися спеціалізованими сервісами для відстеження актуальних тенденцій. Наприклад, ви можете вивчити креативи, які набирали популярності за останні 7-30 днів. Це дасть змогу виявити актуальні креативи та оффери, які зараз привертають увагу аудиторії. Також важливо звернути увагу на ключові слова UTM-мітки, які найчастіше використовуються арбітражниками, а не звичайними рекламодавцями. Крім того, для ефективного аналізу різних джерел трафіку, як-от Facebook, TikTok, пуші та тизерна реклама, існують спеціальні SPY-сервіси, що надають інформацію про поточні тренди та успішні стратегії.

З’єднання оффера з джерелом трафіку визначає його конверсію

Коли вибираєш оффер, важливо враховувати джерело трафіку. Не кожне джерело підходить для всіх офферів. Наприклад, з Facebook можна просувати будь-які товари, включно з гемблінгом. Пуш-повідомлення найчастіше використовують для дейтингу та адалту, а тизерні мережі найкраще підходять для новинних сайтів, нутри і wap-кліків.

Чи варто переслідувати тенденції в арбітражі трафіку? Які стратегії показують ефективність?

Крім вивчення конкурентів, необхідно враховувати сезонні чинники і тенденції. Наприклад, події в індустрії азартних ігор, як-от великі спортивні заходи, можуть істотно збільшити трафік із пошукових систем, оскільки користувачі активно шукають інформацію і реєструються на сайтах букмекерських контор. Своєю чергою, самі букмекерські контори збільшують рекламні бюджети та активізують згадування свого бренду. Це створює сприятливі умови для арбітражників, які працюють з брендами у своїх рекламних кампаніях або залучають брендовий SEO-трафік. Можливості для переслідування тенденцій існують і в інших галузях.

Для відстеження цих тенденцій можна використовувати широко відомий і безкоштовний інструмент Google Trends.

Крім того, інтерес аудиторії залежить також від сезонних чинників, таких як пори року та великі свята. Наприклад, влітку популярними можуть стати товари для саду та відпочинку на природі, а під час свят увага аудиторії переключається на подарунки та кредити для їх придбання.

Як правильно вибрати оффер у партнерській програмі? На що звертати увагу під час вивчення опису офера в партнерці?

  1. Під час оцінки пропозиції звертаємо увагу не тільки на пропоновану ставку, а й на ліміти;
  2. Також важливо враховувати час холда або звірки трафіку. Чим швидше відбувається перевірка, тим краще;
  3. Необхідно перевірити, чи є пропозиція в інших партнерських програмах. Іноді у схожих пропозицій можуть відрізнятися умови в різних партнерках. Це може залежати, наприклад, від швидкості роботи операторів кол-центру;
  4. Також слід враховувати, які умови пропонує рекламодавець користувачам. Чим зручнішим і доброзичливішим буде сайт або цільова сторінка, тим вищим може бути кінцевий дохід.

Висновки

У світі арбітражу трафіку поширена помилка — намагання знайти “ідеальний” оффер. Проте для новачків та при обмеженому бюджеті краще працювати з вже наявними на ринку офферами, що вже протестували інші арбітражники. Для аналізу ринку корисно використовувати спеціалізовані сервіси, які відстежують актуальні тенденції та тренди. Під час вибору оффера в партнерській програмі звертайте увагу на такі параметри, як ліміти, час холда або звірки трафіку, наявність оффера в інших програмах та умови, які пропонує рекламодавець користувачам. Успіхів!

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Що Google вважає сірою рекламою, і як працювати по-білому

Вебмайстри, які запускають рекламні кампанії через Google Ads, часто стикаються з суворим контролем якості цих РК. Найчастіше перевірка оголошень відбувається автоматично, з використанням систем, заснованих на штучному інтелекті, а не людиною. Google проявляє зайву настороженість, підозрюючи навіть найнадійніших рекламодавців у можливих порушеннях. У цій статті ми детально аналізуємо, які види реклами Google класифікує як «сіру зону», що може призвести до обмежень або повного блокування акаунта, і розповідаємо про методи «білого» залучення трафіку. Політика Google Ads, спрямована на рекламодавців та їхній контент, іноді зачіпає навіть законні підприємства Google відомий своїм суворим контролем над довірою до акаунтів, засобами платежу та іншими елементами. Платформа також активно фільтрує дані акаунта на предмет зв'язку з неоднозначними ринковими нішами та афілійованим маркетингом. Хоча офіційно Google розглядає використання афіліатів для просування конкретних пропозицій або послуг як нелояльну конкуренцію, опис цих умов у правилах платформи оформлено стисло і...
239
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали