Що Google вважає сірою рекламою, і як працювати по-білому

Що Google вважає сірою рекламою, і як працювати по-білому
0
0
240
6хв.

Вебмайстри, які запускають рекламні кампанії через Google Ads, часто стикаються з суворим контролем якості цих РК. Найчастіше перевірка оголошень відбувається автоматично, з використанням систем, заснованих на штучному інтелекті, а не людиною. Google проявляє зайву настороженість, підозрюючи навіть найнадійніших рекламодавців у можливих порушеннях.

У цій статті ми детально аналізуємо, які види реклами Google класифікує як «сіру зону», що може призвести до обмежень або повного блокування акаунта, і розповідаємо про методи «білого» залучення трафіку.

Політика Google Ads, спрямована на рекламодавців та їхній контент, іноді зачіпає навіть законні підприємства

Google відомий своїм суворим контролем над довірою до акаунтів, засобами платежу та іншими елементами. Платформа також активно фільтрує дані акаунта на предмет зв’язку з неоднозначними ринковими нішами та афілійованим маркетингом. Хоча офіційно Google розглядає використання афіліатів для просування конкретних пропозицій або послуг як нелояльну конкуренцію, опис цих умов у правилах платформи оформлено стисло і стримано. Відсутність дотримання цих умов може призвести до санкцій навіть для найнадійніших і найпрозоріших бізнесів. Кілька статей регламенту Google Ads вказують на заборону просування сторінок, які не надають повної інформації про продукт, послугу або компанію. У підсумку, будь-яка реклама, що представляє щось, що не належить безпосередньо рекламодавцю, сприймається Google як можливе порушення, що може призвести до постійного блокування акаунта.

Що Google вважає сірою рекламою, і як працювати по-білому

Винятком є тільки рекламні агенції, що мають статус офіційного партнера Google. Їхні рекламні акаунти користуються посиленою довірою і отримують додаткові бонуси від платформи.

Додатково, рекомендації Google Ads наголошують на необхідності подання повної інформації про компанію для залучення нових і утримання поточних потенційних клієнтів. Однак, якщо фірмове найменування не точно збігається з доменним ім’ям сайту або з ім’ям, зареєстрованим у процесі підтвердження рекламодавця, це може призвести до відмови у схваленні рекламних активностей за допомогою системи модерації. Ще один аспект, що ускладнює роботу веб-розробників і медіа-покупців, які спрямовують трафік на партнерські пропозиції та послуги, полягає в прагненні уникнути механізмів Google, задіяних для верифікації реклами, цільових сторінок та інших матеріалів.

Що Google вважає сірою рекламою, і як працювати по-білому

Використання веб-майстром заздалегідь підготовлених фарм-акаунтів, високоякісних проксі та захищеного антидетект-браузера з ефективною клоакою не гарантує уникнення блокувань. Навіть у разі застосування якісного прелендингу в рекламній кампанії, все одно існує ризик блокування акаунта або відмови в розміщенні оголошень.

Як отримати довіру Google і лити по-білому

Щоб успішно працювати з Google Ads, не тільки медіабайєри та арбітражники, а й прямі рекламодавці повинні ставити в пріоритет постійне створення нових доменів і рекламних профілів, інвестуючи ресурси в зміцнення їхньої надійності. Для нарощування репутації «чистої» кампанії, що своєю чергою покращує повернення інвестицій за рекламними кампаніями, потрібно, як би парадоксально це не звучало, використовувати дані інших організацій для зв’язку з рекламними акаунтами.

Що Google вважає сірою рекламою, і як працювати по-білому

До 2023 року в афіліатів і прямих рекламодавців, чиї продукти і послуги класифікуються Google як заборонені або такі, що підлягають обмеженням, сформувалися альтернативні стратегії для підтримки ефективності роботи з рекламною системою. Вони включають в себе використання рекламних акаунтів агенцій-партнерів Google, що володіють високою довірою; а також налагодження безперервного процесу розвитку і підтримання активності акаунтів, включно з купівлею платіжних засобів, проксі та інших необхідних матеріалів.

Перший метод: дає змогу інтегрувати акаунти рекламодавців в агентські рекламні кабінети, що сприяє переданню довіри до основного робочого акаунту без потреби в його додатковій активації. Також, кампанії, запущені через агентський кабінет, обробляються з пріоритетом під час модерації. Додаткова перевага агентських акаунтів полягає в можливості повернення невикористаних коштів, навіть якщо основний акаунт було заблоковано.

Другий метод: використання Google Ads також ефективний, але передбачає більш високі тимчасові та фінансові витрати. Та більше, ймовірність повернення невикористаних коштів рекламного бюджету з деяких акаунтів мінімальна, а вартість підтримки акаунтів зростає через почастішання випадків блокувань.

Висновок

Google прагне до високого рівня відкритості у своїх операціях, що іноді призводить до несподіваних труднощів, очікуючи аналогічної відкритості від усіх своїх рекламних партнерів. Ця вимога створює перешкоди не тільки для маркетологів у сфері афілейт, а й для рекламодавців, які працюють відповідно до правил. З постійним посиленням і оновленням норм, купівля трафіку в сегментах, які Google вважає спірними, з використанням звичайних методів через фарм-акаунти стає складнішою. Проте, агентські рекламні акаунти з високим рівнем довіри залишаються ефективним рішенням і досі.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Португалія: огляд гео та найпрофітніших ніш

Якщо ви новачок в індустрії нутри або плануєте активно займатися цим напрямком, зверніть увагу на Португалію як на один із найперспективніших географічних напрямків навесні та влітку 2024 року. Цей ринок вирізняється низьким ступенем конкуренції за високих початкових ставок. У цій статті ми надамо детальну інформацію про цей регіон, порекомендуємо найкращі джерела для старту, а також вкажемо, які стратегії та креативи в рекламних кампаніях варто протестувати вже сьогодні. Португалія: Загальне про гео Португалія є Tier-2 країною в Європі з економічно активним населенням, яке активно цікавиться високоякісними продуктами для здоров'я і благополуччя. Рівень медичних послуг тут середній, а вартість медичних послуг досить висока, що стимулює жителів купувати товари для здоров’я онлайн. Чисельність населення становить приблизно 10,46 млн осіб, з яких 84,5% активно користуються інтернетом. Офіційна валюта – євро. Основна мова – європейська португальська, яку слід відрізняти від бразильського варіанту португальської під час...
527
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали