Топ-3 фішки ефективного заливу з дешевих джерел

Топ-3 фішки ефективного заливу з дешевих джерел
1
0
221
8хв.

Хочете заливатись у профіт без значних витрат? У цій статті розповідаємо про ефективні методики для запуску реклами через вартісно доступні канали, як-от пуші, попандери та банерні мережі. Застосування цих стратегій допоможе підвищити клікабельність ваших оголошень, якість трафіку і загальну рентабельність рекламних акцій у бюджетних медіа.

Як використовувати пуш-рекламу

Топ-3 фішки ефективного заливу з дешевих джерел

Пуш-реклама – це метод просування через повідомлення. Традиційні пуш-повідомлення бачать користувачі на пристроях з Android і комп’ютерах, тоді як для iOS розроблено спеціальний формат in-page, за якого сповіщення виводяться безпосередньо на веб-сторінках.

Ділимось ключовими порадами на основі нашого досвіду:

 • Свіжість бази підписників. Активність підписників вища, якщо база оновлюється регулярно. Експериментуйте з різними базами й аудиторіями, щоб визначити найбільш реактивні.
 • Активне тестування. Пуш-повідомлення швидко втрачають свою актуальність, тому необхідно часто оновлювати креативи. Рекомендується запускати мінімум 10 оголошень одночасно для знаходження найбільш ефективних.
 • Моделі оплати. Починайте з тестів пуш-реклами з оплатою за клік, щоб уникнути швидкої втрати бюджету. Переходьте на оплату за покази тільки після підтвердження ефективності стратегій.
 • Графік показів. Найкраще показувати рекламу в пікові години активності користувачів, наприклад, ввечері або під час обідньої перерви, і відключати на ніч, щоб уникнути втрати уваги серед безлічі інших повідомлень.
 • Оптимізація за джерелами. Регулярно виключайте неефективні джерела з ротації, фокусуючись на якісних аудиторіях. Іноді можна запросити у підтримки джерела спеціальні списки для різних типів пропозицій.
 • Зміст креативів. Прагніть до концентрації ключового повідомлення на початку тексту. Використовуйте 1-2 унікальні торгові пропозиції (УТП) у кожному рекламному креативі, уникаючи перевантаження інформацією.
 • Імітація повідомлень. Пуш-формат добре працює для імітації системних повідомлень або повідомлень від реальних людей, що особливо актуально для просування застосунків або дейтинг-сервісів.
 • Захист від ботів. Слідкуйте за аналітикою і відключайте неефективні джерела з підозрілою активністю. Встановіть захист, наприклад CloudFlare, на ваших лендингах для збереження якості трафіку.

Покращуємо ефективність popunder-реклами

Топ-3 фішки ефективного заливу з дешевих джерел

Popunder і popup – це інтрузивні рекламні формати, за яких лендінг виступає в ролі креативу і відкривається або під, або над активним вікном браузера після першого кліка користувача або коли він збирається закрити сторінку. Ці методи, безсумнівно, привертають увагу, проте можуть викликати роздратування в аудиторії.

Стратегії просування з використанням popunder-реклами:

 1. Застосування прелендингів. Аналогічно роботі з пуш-повідомленнями, прелендинги швидко втрачають актуальність. Рекомендується підготувати і регулярно оновлювати безліч прелендингів для ефективного тестування.
 2. Захоплення уваги користувача. Не забувайте, що у вас є всього кілька секунд, щоб привернути й утримати увагу відвідувача. Залучення інтерактивних елементів, таких як тести, ігрові механіки, ексклюзивні пропозиції або заголовки, що викликають інтерес, можуть зіграти ключову роль.
 3. Компактність прелендінгів. Перевага віддається коротким, одноекранним прелендінгам, які зручні для первинної взаємодії, швидко завантажуються та легше підтримувати в актуальному стані.
 4. Підвищення довіри. Імітація зовнішнього вигляду сторінки під популярний у регіоні ресурс і використання доменів, що сприймаються як надійні, сприяють зміцненню довіри до вашого сайту.
 5. Оптимізація продуктивності. Сторінки мають завантажуватися без затримок, інакше відвідувач закриє їх до повного завантаження. Використовуйте інструменти аналізу продуктивності, такі як Google PageSpeed Insights, для оптимізації та виправлення помилок.
 6. Сегментація трафіку. Окреме тестування мобільного і десктопного трафіку є важливим, оскільки ефективність popunder-реклами може значно варіюватися залежно від типу пристрою.
 7. Видимість кнопок. Розташування кнопок на видному місці, особливо в середині сторінки, підвищує ймовірність конверсії.

Ці підходи допоможуть зробити вашу popunder-рекламу менш нав’язливою і більш привабливою для користувачів.

Особливості банерної реклами

Топ-3 фішки ефективного заливу з дешевих джерел

Банерна реклама включає графічні оголошення, що розміщуються на різноманітних інтернет-платформах. Ці оголошення поділяються на тизери і нативні формати, головна відмінність яких криється в специфікаціях до дизайну. Рекламні банери можуть бути статичними зображеннями або анімованими.

Рекомендації для ефективного використання банерної реклами:

 • Новинні канали та клікбейт. Цей підхід є одним із найрезультативніших для привернення уваги через банери. Трафік з таких ресурсів потребує додаткового «прогрівання», тому в рекламних повідомленнях слід скоротити згадку про продажі та спецпропозиції.
 • Розміщення на преміальних ресурсах. Розміщення банерів на сайтах із високим авторитетом, хоч і коштує дорожче на 20-30%, залучає цінніші ліди.
 • Вибір розташування банера. В ідеалі розмістити банер на верхній або середній частині сторінки, далеко від іншої реклами, щоб максимально привернути увагу.
 • Мінімалізм у тексті. Банери не повинні бути перевантажені текстом; краще використовувати один впливовий заклик до дії. Чіткість шрифту і контрастність кольорів допоможуть глядачам легше сприймати інформацію.
 • Стислість анімації. Анімовані банери слід робити короткими – не більше 3-5 секунд, щоб не стомлювати глядача і підтримувати його інтерес.
 • Уникайте мерехтіння. Використання мерехтливих, яскравих кольорів може дратувати і відштовхувати аудиторію, тому краще відмовитися від таких методів.
 • Оптимізація розміру банерів. Що менший розмір рекламних матеріалів, то швидше вони завантажуються, збільшуючи ймовірність їхнього перегляду.

Висновок

Бюджетна реклама теж може бути результативною. Бажаємо, щоб запропоновані рекомендації покращили ефективність ваших кампаній з пуш-повідомленнями, банерами і попандерами, роблячи їх більш прибутковими!

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Демаркетинг: Від стратегії до практики

Маркетинг – це фундамент будь-якої комерційної діяльності, оскільки основна мета компанії полягає в успішній реалізації своїх продуктів або послуг. Однак бувають випадки, коли маркетолог значно перестарався і збільшив попит до таких обсягів, які не може покрити підприємець. У таких випадках на сцену виходить демаркетинг. У цій статті ми пояснимо, що таке демаркетинг, як він функціонує і які методи демаркетингу застосовуються в бізнесі. Що таке демаркетинг? Уявіть, ви починаєте свій бізнес, наприклад, продаж кросівок, вироблених у Китаї. Ваш початковий капітал – $3000, на які ви придбали 100 пар взуття, плануючи продавати їх по $50 за пару. Після розрахунків ви встановили, що ваш чистий прибуток з урахуванням витрат на доставку і маркетинг складе $15 за пару. Ви маєте намір реінвестувати ці кошти в закупівлю нової партії товару. Проте ви не врахували один важливий момент – не вказали маркетологу про кількість кросівок на...
193
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали