Розберемо, якими мають бути початкові витрати у новачка на тестування своєї першої рекламної кампанії у Facebook. Спираючись на досвід, ми опишемо ключові пункти витрат, детально пояснюючи процес запуску, методику перевірки рекламних матеріалів і нюанси, на які слід звернути увагу.
Насамперед вкажемо на інструменти та ресурси, з якими працюємо, джерела купівлі та обсяг необхідних ресурсів.
Надаємо перевагу роботі з авторегами зі США, дотримуючись принципів релевантності: акаунти зі США вимагають використання проксі та платіжних систем також із США. Зазвичай обираємо один якісний ПЗРД-кінг та від трьох до п’яти авторегів. На кожен акаунт купуюємо окремий домен, разом на десять акаунтів йде десять доменів. Вартість дроп-доменів обходиться приблизно в $1 за одиницю.
Іноді Facebook починає перешкоджати чеками, ризиками і т.д. через різні перевірки та обмеження. У таких випадках часто проблема криється в низькоякісних проксі.
Далі, замовляємо креативи, хоча на початкових етапах є можливість створювати їх самому. Крео, зроблені на замовлення, показують вищі результати порівняно із саморобними. Ви зможете спостерігати різницю в результатах і вартості ліда між професійно створеними і самостійно підготовленими.
У підсумку, для максимізації результату за оффером і гео рекомендуємо підготувати 10 креативів з різноманітними концепціями:
Зазвичай використовуємо схему 1-5-5, маючи на увазі 5 адсетів з 5 унікальними крео, виділяючи по $10 на кожен адсет. Таким чином, щоденні витрати з одного акаунта становлять $50. Запустивши 3 акаунти, денний бюджет досягає $150.
Щоб оцінити можливості мінімального бюджету для позитивного результату:
Можливий вихід на прибуток навіть із 50 доларами, однак існують певні умови.
По-перше, вибір гео для тестування. Рекомендується орієнтуватися на Tier 3-4, оскільки вони пропонують найвигідніші умови для новачків із вартістю потенційного ліда від 0,5 до 2 доларів.
По-друге, умови співпраці з партнерською програмою. Хоча вони дають 25-30%, на практиці він може знижуватися до 12-16%. Важливо враховувати якість трафіку, що залучається, ефективність креативів і привабливість лендінгу.
І, звичайно ж, необхідно провести розрахунки.
Якщо за схвалений потенційний лід платять 15 доларів, то за середньої вартості ліда в 7,5 долара ви будете лити з нульовим ROI за 50% апрува. З вартістю ліда в 3,75 долара, ROI складе 100%.
При денних витратах у 50 доларів і вартості ліда в 3,75 долара ви можете отримати 13 лідів. З них 6 перетворяться на продажі за умови 50%-го апрува і ставки в 15 доларів за ліда, що принесе вам 90 доларів.
Таким чином, ваш теоретичний чистий прибуток складе 40 доларів. Однак ці розрахунки є лише приблизними.
Ви знайшли оффер, контент, домовилися про збільшену винагороду і апрув від ПП та починаєте розширювати діяльність.
Для розширення ми застосовуємо стратегію кінг + БМ на 250 з п’ятьма рекламними кабінетами. Щоб ефективно збільшити обсяги на акаунтах із високими лімітами, потрібно активувати всі рекламні компанії в БМ. Після цього запустіть першу рекламну кампанію з невеликим бюджетом – $2-3 для початкового привернення уваги аудиторії.
Щойно реклама активізується і почне витрачати бюджет, перейдіть у розділ оплати і виконайте ручне списання. Процес заповнення слід організовувати за схемою 1-3-1, 1-4-1 і так далі, щоб забезпечити найкраще залучення уваги. Використовуйте тільки заздалегідь перевірений контент. Потім можливий запуск на бюджет понад $500, але з ручним встановленням ставок. Налаштуйте автоматичні правила, які відключатимуть рекламний набір, вартість якого перевищує вашу ціну за ліда.
Також рекомендуємо експериментувати з різними варіантами контенту, їхніми елементами і приділити увагу налаштуванню закликів до дії.
Акаунт, підготовлений для кампанії, відіграє ключову роль у її успіху. Коли процес створення таких акаунтів вимагає надмірних зусиль, часу і ресурсів без видимої віддачі, варто подумати про придбання вже готових профілів.
Але all-in-all, вибір між самостійним створенням акаунтів та їх придбанням – за вами.