Як не потрапити у день бабака арбітражнику-початківцю: топ помилок, які потрібно уникати

Як не потрапити у день бабака арбітражнику-початківцю: топ помилок, які потрібно уникати
0
0
161
8хв.

У світі арбітражу, де кожен клік може стати ключем до багатства, а кожна помилка – до безцінного досвіду, шляхи до успіху інколи вибудовуються через неочікувані повороти та перешкоди. Для веб-майстра день не просто відзначає професійний етап, а й також слугує моментом для рефлексії про те, як кожен успішний медіабайєр колись розпочинав із первинних експериментів, промахів та прорахунків, що згодом лягли в основу їхніх великих тріумфів.

Навчання фінансового планування

Як не потрапити у день бабака арбітражнику-початківцю: топ помилок, які потрібно уникати

Входячи у сферу арбітражного трафіку, розробляйте економічну модель, ґрунтуючись на показниках повернення інвестицій (ROI) від колег і знайомих. Прогнози в моделі можуть виглядати дуже сприятливо, проте враховуйте такі ключові аспекти:

  • Вартість експлуатаційних ресурсів (сайти-посадкові сторінки, системи для відстеження, дизайни, акаунти користувачів). Ці витрати потрібно передбачити в моделі від самого початку, оскільки вони можуть поглинути весь дохід.
  • Витрати на експерименти. На початку вашого шляху тільки одна пропозиція з десяти може виявитися ефективною. Витрати на початкові випробування можуть нівелювати будь-яку вигоду.
  • Обсяг початкового капіталу. Навіть за успішної пропозиції неможливо відразу інвестувати значні суми. Важливо будувати довірчі відносини з рекламодавцями, тоді як фіксовані витрати та пошук нових пропозицій зменшують бюджет.

У підсумку, перші чотири місяці з амбітним ROI у +50% на успішних кампаніях можуть призвести до місячних втрат у -30%, що швидко виснажить ваш фонд.

Порада новачкам: дійте як справжній стартап. Спочатку тестуйте все самостійно, перш ніж розширювати свою інфраструктуру та масштаби. Це дозволить вам значно скоротити витрати.

Креативи – ключ до успіху

Як не потрапити у день бабака арбітражнику-початківцю: топ помилок, які потрібно уникати

На початку нашого шляху багато новачків не акцентують увагу на творчому контенті, дотримуючись принципу “роби як усі”. Вибір регіону, аналіз конкурентів, завантаження готових рекламних матеріалів і запуск – здавалося, що успіх гарантовано! Однак тоді результат може бути протилежним. Використання популярного рекламного креативу часто призводить до втрати бюджету.

Безліч чинників впливають на успішність рекламної кампанії, від пропозиції до бюджету, і з самого початку не варто випускати з уваги роль креативу. Вивчення цієї теми привело нас до кількох важливих усвідомлень.

Перше – не всі рекламні матеріали опиняються в оглядах конкурентів.

Друге – є час затримки появи РК в аналізах, і коли ви їх знаходите, вони можуть уже бути неефективними.

Третє – чому ви вирішили, що часта поява креативу в аналізах гарантує його високу віддачу? Можливо, багато хто, так само як і ви, запустив масу кампаній з цим рекламним образом, провів тести, витратив гроші – і тепер аналітика показує +100 неефективних рекламних образів.

Тільки з практикою та аналізом ви почнете глибше розуміти специфіку регіонів, переваги в кольорах і мотиваційні тригери для різних країн, що істотно підніме ваші результати.

Що ми засвоїли? Творчі рішення мають вирішальне значення.

Утворення ринкових зв’язків

Як не потрапити у день бабака арбітражнику-початківцю: топ помилок, які потрібно уникати

На початку вашого шляху, натхненні розповідями інших учасників ринку, ви можете бути налаштовані скептично: здається, що всі навколо прагнуть вас підставити та витягнути максимум. Перебуваючи в стані постійних претензій до партнерів, рекламних майданчиків і сервісів, ви можете не зрозуміти, чому вам відмовляють у наданні найкращих умов роботи, включно з вищими лімітами та пропозиціями, а також скаржитися на низьку якість трафіку. Може здатися, що привілеї у вигляді вигідних пропозицій доступні тільки близьким або тим, хто працює безпосередньо, а вам віддають тільки залишки.

Ледь не втративши віру в ефективність арбітражу, ваш погляд кардинально зміниться після зустрічі на одному з професійних зібрань з керівником однієї з команд. Він допоможе побачити цінність діалогу з ринком і створення взаємовигідних партнерських зв’язків. Арбітраж багато в чому схожий на традиційний маркетинг, де роль клієнта грає рекламодавець, роль клієнтського менеджера – партнерська програма, а роль виконавця – сам арбітражник. Важливо самому вирішувати, з якими партнерами розширювати взаємодію, і відсутність уваги до їхніх потреб, пропозицій щодо оплати та зміцнення співпраці не дасть змоги досягти високих результатів.

Кожен крок в арбітражі – це унікальне поєднання випробувань, прозрінь і перемог. Вчіться на чужих помилках і не бійтеся власних провалів: у кожному промаху прихований урок, здатний призвести до цінного відкриття і радикальних змін.

У світі арбітражу трафіку завжди знайдеться місце новим відкриттям. Можливо, саме ви через деякий час будете ділитися своїми секретами успіху на великій конференції, приїхавши туди на власному McLaren.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Що очікує арбітраж перед виборами в Америці

Очікування в арбітражній галузі перед виборами Щоразу, коли наближаються вибори в Сполучених Штатах, арбітражна галузь стає особливо чутливою до можливих змін у рекламному середовищі. Варто зазначити, що арбітражний процес, як правило, включає в себе великий обсяг рекламних витрат, оскільки сторони стараються максимально просувати свою позицію та впливати на рішення арбітрів. Зміни, які настали у 2016 році Рік 2016 став поворотним для арбітражного середовища у зв'язку з тим, що Facebook та інші платформи соціальних мереж стали об'єктом скарг щодо недоцільного використання для політичних маніпуляцій. Відтоді ці платформи почали більш тісно контролювати рекламу, особливо під час виборчих кампаній. Зміни в політиці реклами Одним із головних змін було припинення прийому нової політичної реклами на Facebook за тиждень до виборів. Це була спроба запобігти можливим впливам на виборчий процес через рекламу у соціальних мережах. Крім того, піддавалася жорсткому модеруванню вся реклама, особливо та, що...
148
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали