Цільова сторінка – ключ до підвищення якості рекламної кампанії

Цільова сторінка – ключ до підвищення якості рекламної кампанії
0
0
169
7хв.

Близько 80% світових підприємств обирають Google Ads для своїх PPC кампаній. Цей автоматизований інструмент здатний до самостійного вдосконалення під час роботи, що знижує необхідність втручання з боку рекламодавця. Крім того, система таргетування на основі контексту та конкретного запиту дозволяє точно потрапляти в потрібну аудиторію. Щоб ця функція приносила максимальну користь вашому бізнесу, необхідно оптимізувати цільову сторінку для кожної кампанії. У цій статті ми дослідимо важливість цільових сторінок та розглянемо способи їх вдосконалення перед запуском реклами.

Що таке цільова сторінка?

Цільова сторінка – ключ до підвищення якості рекламної кампанії

Цільова сторінка – це вебсторінка, призначена для реалізації маркетингової кампанії, що мотивує користувачів до конкретних дій (придбання, бронювання, отримання консультації тощо). Точка входу на неї – це зазвичай рекламне оголошення. Таку сторінку ще називають лендінгом, посадковою або односторінковою сторінкою.

Як цільова сторінка впливає на ефективність рекламної кампанії

Цільова сторінка – це ключовий елемент у воронці інтернет-маркетингу, що логічно продовжує рекламне оголошення. Її головне завдання – детально інформувати користувачів про рекламований продукт чи послугу. Відвідувач, потрапивши на лендінг, одразу ухвалює рішення: купити або відмовитися від продукту. Це приносить бізнесу дві ключові вигоди:

 • Відділ продажів отримує заявки від зацікавлених і готових до покупки клієнтів.
 • Відсіюються нерелевантні ліди, які не зацікавлені у продукті.

Це базовий принцип функціонування лендінгу, оптимізованого під конкретну аудиторію. Але як діяти, якщо необхідно залучити декілька сегментів користувачів?

Розглянемо приклад з просуванням нерухомості. Припустимо, забудовник хоче продати квартири в житловому комплексі, де є апартаменти різних класів. Покупці таких квартир мають різний рівень доходу, стиль життя та вимоги до житла. Тобто аудиторія різноманітна. Для кожного сегмента потрібні різні підходи, підкреслюючи певні переваги. У такому випадку створюють декілька рекламних кампаній, які ведуть до різних лендінгів.

Такий підхід забезпечує ефективну комунікацію та побудову оптимальної воронки продажів.

Як оптимізувати посадкову сторінку

Цільова сторінка – ключ до підвищення якості рекламної кампанії

Цільова сторінка, що ретельно підготовлена, значно підвищує конверсійний рейтинг рекламної кампанії. Нижче наведемо рекомендації для покращення лендінгу.

Забезпечте максимальну релевантність сторінки

Насамперед, створіть сторінку, яка відповідає потребам аудиторії. Не додавайте зайвих елементів, що можуть збити з пантелику. Додатково:

 • Переконайтеся, що ключові слова співпадають з контекстом оголошення та сторінки.
 • Виділіть конкурентні переваги продукту.
 • Сконцентруйтеся на основному повідомленні.
 • Використовуйте відповідний tone of voice для вашої аудиторії.

Покращуйте пропозицію

Головне завдання лендінгу — спонукати користувача до виконання цільової дії. Щоб підвищити конверсію, пропозиція повинна бути максимально привабливою та тісно пов’язаною з цільовою дією.

Створюйте довіру у відвідувачів

Лендінг, що викликає довіру, є критичним фактором успіху, оскільки він слугує першим контактом між брендом і клієнтами. Формування відчуття чесності та прозорості стає ключовим для завоювання довіри аудиторії.

Це передбачає:

 • Повне розкриття інформації про пропозицію та уникнення прихованих платежів або складних умов.
 • Надання контактних даних.
 • Відсутність граматичних помилок у текстах, щоб не створювати негативного враження про компанію.
 • Чітке пояснення причин збору особистої інформації у разі реєстрації.
 • Використання відгуків клієнтів або нагород як доказів.

Налаштуйте ефективну навігацію

Хоча лендінг є односторінковим сайтом, навігація залишається важливою складовою. Оскільки цільова сторінка має мінімальну кількість кнопок і переважно містить інформаційні блоки, важливо забезпечити легкий доступ до всіх розділів. Якщо користувачі не можуть швидко знайти потрібне, вони підуть до конкурентів.

Ось кілька ключових принципів для створення зручної навігації:

 • Розміщуйте найважливіші дані у верхній частині сторінки.
 • Кнопки закликів до дії мають бути видимими, але гармонійно вписаними в дизайн.
 • Посилання на соцмережі краще розташувати внизу, щоб зменшити ризик відволікання від основного контенту.

Підтримуйте лаконічність контенту

Дослідження показують, що середня тривалість концентрації уваги складає лише 8 секунд. Тому ефективне і швидке спілкування з відвідувачами є ключовим фактором успіху цільової сторінки. Використовуйте короткі, але інформативні повідомлення, які чітко відповідають на запити аудиторії.

Додайте якісні зображення та відео

Візуальні елементи здатні швидше привернути увагу, ніж текст. Використовуйте якісні та тематично відповідні зображення, а також відео для передачі важливої інформації. Розміщуйте їх у верхній частині сторінки для максимального ефекту.

Забезпечте зручність для відвідувачів

Створення швидкого та зручного лендінгу для Google Ads є надзвичайно важливим. Це збільшить ймовірність, що відвідувач залишиться на сайті та виконає бажану дію. Ось кілька кроків для покращення взаємодії з вашим ресурсом:

 • Оптимізуйте швидкість завантаження сторінки, адже повільні сайти відштовхують користувачів.
 • Використовуйте адаптивний дизайн для сумісності з різними пристроями.
 • Уникайте надмірної кількості спливаючих вікон, які можуть уповільнити роботу сторінки.

Висновки

Проведення рекламної кампанії не гарантує досягнення крутих результатів. А от високоякісне контентне наповнення та оптимізація посадкової сторінки відразу ж привертають увагу потенційних клієнтів і підвищують коефіцієнт конверсії. Важливо детально опрацювати релевантність і зручність навігації сторінки, а також забезпечити, щоб вона спонукала відвідувачів до потрібних дій, а не відштовхувала їх через повільну швидкість завантаження або сумнівний зміст.

Yana Kutsa

Працювала таргетологом та маркетологом в агенції нерухомості, але під час війни агенція закрилась і Яна вирішила пройти курси з арбітражу трафіку. Два роки працювала у команді дистанційно. Заливала гемблу у ФБ та паралельно брала інші проекти. З часом Яні набридло працювати віддалено, їй захотілося в команду офлайн і так потрапила до Lead Panda, де вона вже рік працює з Гуглом. Знає всі тонкощі обходу банів та створення ефективних креативів.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як запускати PPC не за всі гроші світу

"Яка вартість контекстної реклами?" – частий запит від тих, хто прагне залучати аудиторію на свій веб-ресурс цим методом. Відповідь фахівців з PPC найчастіше буде нечіткою: "Складно визначити одразу". Точна сума витрат на рекламу невідома одразу, оскільки вона змінюється і залежить від різних вхідних. Давайте докладніше зупинимося на тому, як формуються ціни на контекстну рекламу, щоб ви могли скласти загальне уявлення про можливі витрати на вашу рекламну стратегію. Що впливає на вартість контекстної реклами Google Ads влаштований таким чином, що рекламодавці самі визначають вартість кліка, змагаючись за привабливі позиції в рекламних блоках або за кількість трафіку. Що вища готовність конкурента платити, то більше вам доведеться заплатити за клік. Так сталося, що рекламних місць критично не вистачає на всіх рекламодавців. Особливо, якщо конкуренція в ніші велика, то вартість кліку може обчислюватись тисячами гривень. Вплив на вартість можна розділити за категоріями: Тематика. Вплив...
206
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали