Як використовувати Google UAC в арбітражі трафіку

Як використовувати Google UAC в арбітражі трафіку
0
0
206
7хв.

Google UAC (Universal App Campaign) – інструмент для просування мобільних додатків від компанії Google.

Він являє собою різновид рекламних кампаній, орієнтованих на просування мобільних застосунків у магазинах Google Play і Apple Store, аналогічні КМС і рекламі на YouTube.

Відмінною особливістю UAC є те, що вони спеціалізуються винятково на мобільних застосунках, доступних для скачування в магазинах Google Play або Apple Store.

Як UAC відрізняється від реклами мобільних додатків у Facebook?

Трафік з деяких географічних регіонів може бути значно дешевшим. За наявності якісного застосунку та привабливого креативу ваш ROI може бути дуже високим.

У Google Ads обмежені тільки основні параметри налаштування, такі як ГЕО, тип пристрою тощо.

З UAC ви можете отримати набагато більше трафіку порівняно з одним акаунтом на Facebook при кожному запуску кампанії.

Рекомендується уникати занадто жорстких креативів, які не відповідають дизайну додатка, щоб збільшити їхню ефективність в UAC порівняно з Facebook.

Платформи для розміщення реклами UAC

Існує 4 основні платформи:

 • Пошукова система;
 • Google Play;
 • Контекстно-медійна мережа Google (Google Display Network), де показуються банери з оплатою за клік (PPC);
 • YouTube.

Вертикалі в Google UAC

Джерело підійде для офферів, де добре конвертує трафік на мобільні застосунки. До них належать:

 • Беттінг і гемблінг (iGaming);
 • Адалт/дейтинг;
 • Криптовалюти;
 • Фінанси;
 • Gaming;
 • Мобільні утиліти.

Серед усіх вертикалей, які використовують Google UAC, найбільш затребуваною досі залишається гемблінг. Незважаючи на те, що ця вертикаль потрапляє під заборону на просування на цій платформі, саме мобільні додатки з азартними іграми демонструють найвищий ROI серед усіх джерел.

Переваги та недоліки Google UAC

Переваги

Перевагами застосування Universal App Campaigns (UAC) можна вважати мінімальні ризики блокування. “Білі” офери рідко піддаються бану, а “сірі” успішно запускаються на довірених акаунтах з достатнім бюджетом. В UAC конкуренція відносно невелика, оскільки не всі володіють навичками роботи з цим форматом і мають достатні фінансові ресурси для запуску.

Ще одним плюсом є високий обсяг трафіку, що надається цим джерелом. Один довірений акаунт може залучити до $1000 на день. Для порівняння, для досягнення подібних результатів у Facebook Ads часто потрібен одночасний запуск кількох необмежених кабінетів. Однак рекламні акаунти, орієнтовані на арбітражні офери, часто не можуть вийти за межі обмежень.

Недоліки

Серед недоліків слід зазначити необхідність у великих бюджетах: вартість трафіку висока, і крім стандартної закупівлі акаунтів (найчастіше дорожче, ніж для Facebook), потрібні також додатки. Їх можна створити самостійно, але не кожен володіє необхідними навичками, або взяти в оренду.

Що потрібно знати при роботі з Google UAC

 • Усі блокування та перевірки здійснюються ботами. Google має потужні алгоритми, які працюють без участі модераторів.
 • Щоквартальні чистки. Це періоди, коли Google блокує майже всі додатки. Цей час потрібно просто перечекати, а потім запускатися знову.
 • Важливо мати кілька акаунтів одночасно. Під час запуску частина акаунтів може бути заблокована, тому підготовку акаунтів варто робити постійно.
 • Обов’язковий прогрів акаунтів. Має пройти певний час, протягом якого користувач повинен виконувати дії: відвідувати сайти, читати статті, дивитися відеоролики тощо.
 • Не потрібно різко збільшувати бюджети. Зміни середнього денного бюджету відразу відображаються на акаунті. Вони можуть вплинути на частоту показу ваших оголошень та на вартість за них.
 • У Google Ads все циклічно. З часом Google відновлює заблоковані акаунти та тригери. Тому підходи, які не спрацювали одного разу, можуть спрацювати наступного разу.
 • Вимикайте неефективні оголошення. Це допоможе уникнути витрат на креативи, які погано заходять аудиторії.

Як почати роботу з Google UAC

Google UAC, незважаючи на свої переваги, має недоліки, які роблять його дорогим і складним в освоєнні для багатьох новачків у сфері рекламного арбітражу. Якщо ви вже маєте досвід у цій галузі або готові взяти на себе ризик, вам знадобляться певні ресурси:

 • Мобільні додатки. Ви можете взяти їх в оренду у партнерських програм або сервісів оренди додатків, або створити свої власні, якщо у вас є відповідні навички.
 • Штучний інтелект. Він проводить навчання і вибирає відповідну цільову аудиторію на основі різних параметрів, включно з дизайном, описом і віковими обмеженнями застосунку. Тому якість контенту відіграє важливу роль при використанні UAC.
 • Агентські акаунти Google. Рекомендується використовувати акаунти з деякою історією і витраченими коштами на “білі” офери, оскільки це знижує ризик блокування під час запуску кампаній у сумнівних вертикалях.
 • Банківські картки. Google більш вимогливий до карток, ніж інші рекламні платформи, тому важливо обирати сервіси оренди, що спеціалізуються на цьому джерелі трафіку, щоб уникнути проблем із прив’язкою картки.
 • Креативи. Необхідно мати 10-20 різних варіантів рекламних матеріалів, оскільки кількість доступних налаштувань таргетингу в UAC обмежена. Тестування безлічі креативів дає змогу виявити найефективніші варіанти.
 • Вертикаль. Вибір відповідної вертикалі для Google UAC відіграє ключову роль в успіху кампанії, від вибору вертикалі та оффера залежить ефективність вашої реклами.

Висновок

Google UAC може надавати значні обсяги трафіку в поєднанні з позитивними результатами, однак це вимагає високого рівня досвіду і терпіння у користувача. Якщо ви вже тривалий час займаєтеся розміщенням реклами в додатках і маєте в своєму розпорядженні достатній бюджет для проведення тестів, настійно рекомендується випробувати це джерело трафіку. Хоча успіх може не прийти негайно, тимчасові та фінансові витрати виправдають себе завдяки майбутнім можливостям для прибутку.

Чому зараз усі ллють на PWA? Топ-3 помилки арбітражників-початківців.

Не так давно арбітражники обмежувалися лише класичними додатками через їхню цінову доступність. Однак з плином часу зіткнулися з проблемою частих банів від Google Play. Щоразу, коли один із застосунків потрапляв під бан, доводилося або адаптувати лійку для нового застосунку, або шукати альтернативи в інших розробників. У 2015 році з'явилися Progressive Web Apps, що відкрили нові можливості для байєрів, які займаються гемблінгом. Тепер за ціну одного вебв'ю-додатка можна створити цілий набір застосунків, які не залежать від класичних платформ, а отже, не схильні до ризику бану. Крім того, їхній дизайн легко адаптувати в разі потреби. За допомогою конструктора від PWA Group будь-який байєр зможе зібрати свій застосунок лише за півгодини і почати його тестування. Від білих сторінок до назв, картинок і дизайну - всі основні елементи PWA-додатку можуть бути змінені за бажанням без додаткової оплати. У статті ми обговоримо типові помилки, яких...
263
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали