Як обрати акаунт у Facebook для арбітражу трафіку

Як обрати акаунт у Facebook для арбітражу трафіку
0
0
217
8хв.

Арбітраж трафіку дає змогу заробляти онлайн, не виходячи з дому. Є безліч методів для досягнення високого доходу, але у цій статті ми сконцентруємося на способі заробітку з використанням різноманітних Facebook акаунтів, розглянемо їхні типи та де їх можна знайти.

Для просування офферів у будь-яких нішах через Facebook необхідні витратні матеріали. Головні з них – це акаунти, без яких запуск кампаній неможливий. Рівень довіри Facebook до різних акаунтів варіюється, і термін їхнього “життя” обмежений.

Арбітражник може вирощувати профілі та перенаправляти трафік, створювати автореєстрації, застосовувати приватні схеми для підвищення трасту або купувати зламані облікові записи, використовуючи довіру їхніх користувачів. Є безліч підходів, але скрізь потрібні витратні матеріали, тому давайте розглянемо типи акаунтів, які можна створити або придбати.

Види акаунтів

Проаналізуємо кожен вид акаунту окремо, але важливо пам’ятати: не всі продавці чесні. Для всіх нижчеописаних типів акаунтів існує ризик, що придбаний акаунт можуть перепродати кільком арбітражникам або використовувати самостійно. Можливі випадки втрати доступу, зміни налаштувань розсилок у рекламному кабінеті або запуску реклами з використанням ваших платіжних даних.

Брут акаунти

Як обрати акаунт у Facebook для арбітражу трафіку

Це акаунти, отримані незаконним способом. Вони належать реальним людям, які зареєструвалися на платформі. Зазвичай власники вказують десь свою електронну пошту або номер телефону, який використовується як логін, і часто обирають простий пароль або дублюють логін, що полегшує злом. Зловмисники можуть використовувати методи підбору паролів або крадіжки баз даних, щоб отримати доступ до профілю, а потім продати його веб-майстрам або використовувати для власних потреб.

Зазвичай такі акаунти не коштують дорого (приблизно 50 гривень) і продаються гуртом, що може бути вигідним варіантом при обмеженому бюджеті. Вік акаунта тут не має великого значення, важливіше, як давно був проведений останній вхід. Якщо це сталося недавно, існує велика ймовірність блокування. Якщо ж злом стався давно і акаунт “відлежувався”, є шанс, що все буде гаразд.

Авторег акаунти

Це найбільш доступний тип профілів для арбітражників. Створення відбувається не вручну, а з використанням спеціалізованого програмного забезпечення. Такі акаунти створюються у великій кількості і служать основним витратним матеріалом для запуску рекламних кампаній.

При інтенсивному використанні таких акаунтів вони швидко блокуються і втрачають свою цінність. Для збільшення терміну їхнього життя необхідно провести прогрів і наповнити профіль інформацією. Це запобігає блокуванню акаунта у Facebook, оскільки запуск реклами з нещодавно створеного профілю практично гарантує запит на підтвердження документів, верифікацію за допомогою фотографії або блокування акаунта.

Лог-акаунти

Як обрати акаунт у Facebook для арбітражу трафіку

Лог-акаунти схожі з брутами, але дані тут копіюються з комп’ютера за допомогою вірусу.

Користувач встановлює програму, яка відстежує відвідування сайтів, натискання на кнопки, введення паролів та інше. Таким чином, створюється карта дій користувача, яка називається логом. Ці дані потім використовуються для входу в акаунт Facebook.

Спочатку таку схему застосовували для крадіжки паролів від банківських карток, але зі зростанням популярності арбітражу і збільшенням попиту на акаунти Facebook, вона знайшла застосування і в цій сфері.

Фарм акаунти

Неважливо, яким саме акаунтом ви користуєтеся, необхідно представитися реальним користувачем. Іншими словами, слід імітувати активність користувача, щоб встановити довірчі відносини з платформою Facebook. Цей процес і називається фармом.

Зазвичай цим займається окремий фахівець, оскільки процес вимагає значних часових і фізичних витрат. Створення якісного акаунта фармінгу займає більше кількох тижнів. Тому доцільніше придбати готовий акаунт у продавців, ніж займатися цим самостійно. Будь-який сумнів з боку Facebook може призвести до блокування, тому до цієї справи потрібно підходити відповідально.

Процес фармінгу починається з придбання необхідних ресурсів – номерів телефонів, проксі-серверів, поштових адрес. Потім виконується робота з налаштування пристроїв для підвищення анонімності. Після створення і підготовки профілю можна приступати до запуску реклами.

ПЗРД-акаунти

ЗРД, або заборона рекламної діяльності – це вид блокування акаунта на Facebook. Це часто відбувається з профілями, які намагаються увійти в бізнес-менеджер, створити нове посилання для запрошення, додати нові рекламні кабінети або навіть без явної причини. Арбітражники іноді навмисно викликають ЗРД, оскільки після отримання дозволу можна продовжувати рекламу з меншими ризиками, хоча це і непросто.

Якщо акаунт був сфармлений без використання реальних документів, пройти перевірку може виявитися складним завданням. До 2021 року це було простіше, але з оновленнями алгоритми стали більш просунутими, що ускладнює обхід перевірки. Проте, це цілком здійсненне завдання.

Однак не варто вважати, що ПЗРД-акаунт (в якому пройдена заборона рекламної діяльності) навічно захищений від блокувань. У разі порушення правил і підозрілої активності акаунт може знову потрапити під ЗРД, хоча це трапляється рідко – лише три з п’ятдесяти профілів стикаються з цим повторно.

БМ акаунти

БМ, або бізнес-менеджер, є інструментом для централізованого управління сторінками, рекламними акаунтами, співробітниками і навіть фейковими профілями у Facebook.

Існують три види БМ

 • БМ із лімітом $50 – дає змогу створити до чотирьох додаткових акаунтів.
 • БМ із лімітом $250 – також допускає створення чотирьох додаткових акаунтів, але зі збільшеним лімітом до $250.
 • Верифікований БМ – безлімітний бюджет на рекламу і можливість створення до 80 рекламних кабінетів. Верифікований бм це бм підтверджений документами якоїсь компанії, тобто його підтвердили як офіційну компанію після надання документів про ту компанію, і це не завжди безлімітний бюджет на рекламу може бути як 50 так і 250 і безліміт, абсолютно різні бюджети.

Особливості використання БМ

 • Один соціальний акаунт може створити кілька БМ (у середньому 5-7 з якісного акаунта), а потім і кілька рекламних акаунтів.
 • Керуючи рекламою через бізнес-менеджер, ви підтримуєте високий рівень довіри до вашого соціального акаунту, що подовжує працездатність інших БМ і рекламних акаунтів, створених з цього акаунту.

Варіанти роботи з БМ

 • Самостійний розвиток облікового запису – покладайтеся на свої навички та досвід.
 • Купівля готового облікового запису Facebook Business Manager – цей спосіб дає змогу заощадити час і сили, однак важливо бути уважним під час вибору продавця, щоб не нарватися на неякісний товар.

Поради щодо роботи з БМ

 • Купівля дешевих акаунтів може виявитися невигідною в довгостроковій перспективі.
 • Якісні акаунти, хоч і дорожчі, але допоможуть уникнути проблем у майбутньому.
 • Підготуйте акаунт перед використанням і не перевантажуйте його безліччю менеджерів.
 • Facebook ретельно стежить за активністю, тому важливо дотримуватися обережності.

Можливі труднощі

Бізнес-менеджер може здатися складним для новачків через велику кількість налаштувань і можливостей. Однак, з практикою і терпінням, ви зможете опанувати цей інструмент і ефективно управляти своїми рекламними кампаніями.

Висновок

Тепер ви знаєте, які існують акаунти Facebook. Перед купівлею краще проконсультуватися з досвідченим користувачем. Але якщо ви хочете самостійно купити акаунт, то пошукайте перевірених продавців на арбітражних форумах і чатах. 

Акаунт – головний розхідник арбітражника. Кожна мережа вимагає особливого унікального підходу до підготовки акаунта, тож попит на якісні акаунти, звісно, високий. Особливо це стосується профілів із пройденим ЗРД. Бажаємо вам вдалих кампаній!

Vladislav

Загальний досвід в фармі –два роки, з них останній рік в Lead Panda. Спочатку працював фармером Гугла та ФБ, з серпня – тімлід відділу фармінгу. Навчить підготовці аккаунту до запуску реклами.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як не потрапити в бан

Facebook перестав бути простою платформою для спілкування, він переріс в потужний інструмент маркетингу, що пропонує широкий спектр опцій для проведення рекламних кампаній і маркетингових стратегій. У політиці конфіденційності ФБ має складні для розуміння аспекти, які можуть неусвідомлено спровокувати порушення правил, що призведуть до блокування акаунта. Розберемо, як ефективно використовувати доступні функції Facebook, мінімізуючи ризик отримання бана. Підозріла поведінка Створення акаунта на Facebook з метою використання його в рекламних кампаніях краще почати з етапу "прогріву". Це означає початкове відтворення дій типового користувача. Дії, що сприяють досягненню статусу активного користувача, допоможуть уникнути блокування на Facebook. Наприклад, необхідно встановити аватарку, заповнити загальну інформацію та імітувати активність: додавати інших юзерів у друзі, надсилати повідомлення, ставити лайки. У разі браку часу можна скористатися послугами фарму, які активно рекламують свої послуги в спеціалізованих інтернет-магазинах та форумах. Бани через платні кампанії Одна з проблем, з якою часто...
169
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали