Фармер акаунтів — перспективна професія у 2024

Фармер акаунтів — перспективна професія у 2024
0
0
179
8хв.

Фарм акаунтів – найважливіша частина в арбітражі. Роль фармера недооцінена і рідко обговорюється. Проте у 2024 році жодна арбітражна команда не може функціонувати без фарму акаунтів, який курується фармвідділом. Давайте розберемо, як стати фармером і які завдання перед ними стоять.

Що ж таке фармінг акаунтів?

Фармер акаунтів — перспективна професія у 2024

Фарм акаунтів полягає у створенні та управлінні акаунтами в соцмережах, імітуючи дії реального користувача. З розвитком технологій і вдосконаленням штучного інтелекту, соцмережі все краще розпізнають акаунти, створені для просування забороненої реклами або спаму. Тому фармерам необхідно постійно знаходити нові способи обходу цих алгоритмів.

Ще 6-7 років тому ніхто не думав про “штучні інтелекти” і правила реклами в соціальних мережах. Слово “фармер” тоді просто не існувало. Це були кілька кроків, які вебмайстер міг виконати самостійно. Але з плином часу процеси реклами в онлайні тільки ускладнювалися. Тому професія фармера міцно закріпилася в CPA індустрії і вже нікуди не дінеться.

Робота фармера полягає у створенні акаунта, який виглядатиме як профіль справжнього користувача.

За вдалого збігу обставин система (соціальна мережа) не реагуватиме на його “підозрілі дії”, тому що в процесі фармінгу заробляється так званий “траст”. В арбітражі траст – поняття ефемерне і у кожного арбітражника на це своя думка. Тому ми постараємося говорити про нього в максимально раціональному контексті. Деякі акаунти можуть бути заблоковані одразу при, наприклад, прив’язці платіжного засобу, тоді як інші можуть заливати величезну кількість креативів і залишитися непоміченими. За це все відповідає відділ фармінгу.

Арбітражники відіграють ключову роль у CPA індустрії. Однак без фармерів вони не змогли б ефективно працювати та заливати рекламу.

Що дає фарм акаунтів?

Фарм акаунтів істотно підвищує трастовість. Зі зростанням трасту, рекламні мережі надають більше переваг і привілеїв.

Ліміти витрат на рекламу

Розглянемо акаунти Facebook як приклад. При купівлі “сирого” акаунта без попереднього фармінгу, денні витрати на рекламу можуть становити $25-50. Слід зазначити, що без фармінгу збільшення цієї суми займе значний час. Однак, ретельно відфармлені акаунти здатні збільшити ліміт до $250 протягом кількох днів за умови правильного управління, і через один-два тижні зробити денні витрати практично безлімітними.

Тривалість існування акаунта

Якщо акаунт демонструє поведінку, характерну для реального користувача, то початкові дії в рекламному акаунті зазвичай відстежуються ботом, а не людиною. Для того щоб визначити порушення правил реклами і передати акаунт на перевірку модератору, боту потрібно зафіксувати кілька порушень, що дає арбітражнику більше часу для розміщення реклами. Таким чином, до моменту блокування акаунта можна витратити значну суму на рекламу.

Модерація рекламних оголошень

Ситуація з модерацією реклами аналогічна вищеописаній. На якісно відфармлених акаунтах перевірку реклами здійснює бот, що дає змогу обійти його тригери. У разі надсилання рекламних оголошень з нещодавно придбаного акаунта, перевірку виконуватиме живий модератор.

Що потрібно знати про фармінг?

Основні інструменти фармерів:

  • Витратні матеріали – sim-карти, проксі-сервери, електронні поштові скриньки. Кожна платформа має свої особливості. Наприклад, деякі проксі можуть бути несумісні з Facebook, а певні поштові сервіси не підходять для Google.
  • Антидетект браузери. Важливо уважно підійти до налаштування профілю в таких браузерах. Існує безліч параметрів, які необхідно коригувати для оптимальної роботи та успішного фарма.
  • Акаунти. Після налаштування профілю в антидетект браузері, потрібно імпортувати кукі придбаного акаунта і приступати до фарму.

Види акаунтів

  • Автореги. Ці акаунти створюються за допомогою софта і у великих обсягах. Це порожні профілі без фотографій, друзів і публікацій. Деякі вебмайстри використовують їх без попередньої підготовки для спам-кампаній або інших завдань. Популярні серед фарм-відділів через низьку вартість.
  • Самореги. Ці акаунти реєструються вручну фармерами з використанням SIM-карт. Вважаються більш якісними, але вимагають великої кількості SIM-карт. Перевагою є можливість завжди мати під рукою телефон з номером для підтвердження особи або проходження інших перевірок без використання сервісів для активації SMS.
  • Орендні акаунти. Це профілі реальних людей, які активно користуються соціальними мережами. Вартість таких акаунтів значно вища порівняно з іншими, але і якість на порядок вища, особливо якщо профіль зареєстровано давно. Додаткова перевага – відсутність необхідності у витратних матеріалах, як-от SIM-картки або документи, оскільки всі перевірки проходять власником акаунта.
  • Логи. Це вкрадені профілі, найчастіше зламані шахраями у реальних користувачів.

Дистанційка чи офіс?

Питання вибору між віддаленою та офісною роботою залишається актуальним і неоднозначним. Деякі роботодавці наполягають на традиційному форматі, стверджуючи, що працюючи в офісі, співробітники більш зосереджені та продуктивні. Інші ж, вважаючи себе прогресивними, просувають ідею віддаленої роботи, аргументуючи це вимогами часу.

Вирішення цього питання залежить від ваших власних уподобань і цілей.

Якщо ви прагнете швидко увійти у світ арбітражу і за рік-два стати досвідченим фахівцем у цьому напрямку, то офіс стане вашим найкращим вибором. Працюючи серед колег з аналогічними інтересами, ви зможете значно прискорити свій професійний розвиток. Коли ви досягнете професійної стелі, вам захочеться рости далі – стати керівником відділу або тімлідом.

Однак, якщо вас цікавить арбітраж виключно як підробіток, то можете шукати віддалені вакансії. Почати працювати в цій сфері нескладно – достатньо володіти базовими навичками роботи з комп’ютером.

В Lead Panda Academy ми навчаємо Фарму акаунтів всього за 3 модулі. Записуйтесь на курс та опановуйте цю перспективну професію!

Vladislav

Загальний досвід в фармі –два роки, з них останній рік в Lead Panda. Спочатку працював фармером Гугла та ФБ, з серпня – тімлід відділу фармінгу. Навчить підготовці аккаунту до запуску реклами.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як обрати акаунт у Facebook для арбітражу трафіку

Арбітраж трафіку дає змогу заробляти онлайн, не виходячи з дому. Є безліч методів для досягнення високого доходу, але у цій статті ми сконцентруємося на способі заробітку з використанням різноманітних Facebook акаунтів, розглянемо їхні типи та де їх можна знайти. Для просування офферів у будь-яких нішах через Facebook необхідні витратні матеріали. Головні з них – це акаунти, без яких запуск кампаній неможливий. Рівень довіри Facebook до різних акаунтів варіюється, і термін їхнього "життя" обмежений. Арбітражник може вирощувати профілі та перенаправляти трафік, створювати автореєстрації, застосовувати приватні схеми для підвищення трасту або купувати зламані облікові записи, використовуючи довіру їхніх користувачів. Є безліч підходів, але скрізь потрібні витратні матеріали, тому давайте розглянемо типи акаунтів, які можна створити або придбати. Види акаунтів Проаналізуємо кожен вид акаунту окремо, але важливо пам'ятати: не всі продавці чесні. Для всіх нижчеописаних типів акаунтів існує ризик, що придбаний акаунт можуть...
217
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали