Як ефективно співпрацювати з блогерами в арбітражі трафіку

Як ефективно співпрацювати з блогерами в арбітражі трафіку
1
0
140
5хв.

Як ефективно співпрацювати з блогерами в арбітражі трафіку

Один з ефективних методів привертання трафіку до офферів у сфері арбітражу – співпраця з блогерами. Цей підхід актуальний для всіх ніш, але найбільшою популярністю користується в товарці та нутрі. Тим не менш, в залежності від типу оффера, таку модель можна розглядати практично для будь-якої вертикалі.

Суть методу полягає в тому, що сторінка блогера (наприклад, Instagram-аккаунт) виступає як рекламна площадка для просування оффера. Цільова дія тут практично завжди – перехід на лендінг з оффером і конвертація в покупку/замовлення/оплату послуг. 

Рекламний пост схожий на нативну інтеграцію, сприймається аудиторією з більшою довірою, ніж безособова реклама. Важливо також розуміти, що імідж самого блогера може додатково підвищувати престижність продукта.

Як обрати блогера для співпраці

Спеціалізація:

Важливо, щоб тематика та спеціалізація блогера відповідали просуваному офферу. Наприклад, якщо пропонуєте товари для фітнесу, співпраця з блогером, який спеціалізується на здоровому способі життя, буде більш ефективною.

Розмір аудиторії:

Велика аудиторія не завжди є гарантією успішної співпраці. Блогер-середнячок, який веде акаунт у вузькій тематиці, може забезпечити більше цільових лідів. Це особливо важливо, якщо важлива саме конверсія, а не широке охоплення аудиторії.

Чесність блогера:

Важливо перевірити блогера та його аудиторію. Перевірка включає виявлення можливих накруток, фейкових коментарів і лайків. Чесний блогер забезпечить більшу довіру аудиторії, що позитивно позначиться на результатах співпраці.

Де шукати блогерів

Самостійний пошук:

Знайдіть варіанти блогерів для співпраці самостійно. Це можна зробити через пошук в інтернеті або по рекомендації від знайомих. Важливо, щоб вони були адаптовані під вашу нішу та оффер.

Біржі блогерів:

Використовуйте біржі блогерів, такі як LabelUp, Storiesgain, Getblogger, щоб знайти блогерів з необхідною спеціалізацією. Ці платформи дозволяють ефективно знаходити та контактувати з потенційними партнерами.

Сервіси по підбору блогерів:

Користуйтеся сервісами, такими як TrendHERO, LiveDune, Fakelikeinfo. Вони допоможуть вам знайти блогера за необхідними параметрами та оцінити ефективність співпраці з ними.

Поради при виборі блогера для співпраці

Статистика:

Аналізуйте динаміку росту блогу за допомогою спеціальних сервісів. Уникайте блогерів з різкими скачками росту, оскільки це може свідчити про накрутку аудиторії.

Професіоналізм:

Перевірте готовність блогера працювати з вами чітко та відповідно до брифу. Ваші очікування повинні бути чітко визначені для успішної співпраці.

Прогноз результатів:

Запитайте блогера про його прогнозовані результати від інтеграції. Досвідчений блогер може поділитися своїм досвідом та надати реалістичні очікування від співпраці.

Працюючи з блогерами, важливо пам’ятати, що кожна співпраця є унікальною. Залиште собі простір для тестування та адаптації стратегії в залежності від конкретного блогера та його аудиторії.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Що потрібно знати про арбітраж в Україні у 2024-му році

Привіт усім! Сьогодні ми зосередимось на детальному обговоренні гемблінг-індустрії. Наша мета — не тільки аналізувати поточний стан цього ринку, але й прогнозувати його майбутню поведінку та тенденції. Гемблінг в Україні вже не залишається у тіні Не так давно, а саме в 2020 році, в Україні відбулася легалізація онлайн-казино та інших видів азартних ігор, включаючи лотереї. За регулювання гральної діяльності відповідає Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ), створена у 2021 році. КРАІЛ, яка підпорядковується Мінцифри, визначає, хто отримає право на ліцензування та офіційну діяльність на українському ринку. Чи вирішила легалізація всі проблеми? Легалізація гемблінгу була очікуваним кроком, що відповідає світовим тенденціям. Цей крок дозволив Україні вийти на передові позиції, навіть порівняно з деякими європейськими країнами. Проте, це не означає, що всі проблеми були вирішені. Одним з ключових питань для багатьох компаній є врегулювання податкових відносин та боротьба з нелегальним...
144
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали