Як заробити на мобільних проксі

Як заробити на мобільних проксі
0
0
563
10хв.

Мобільні проксі є унікальною можливістю не тільки для обходу блокувань і анонімізації, а й для створення так званої “проксі ферми” з метою заробітку. Шляхом налаштування власних серверів і пропозиції послуг підключення іншим, можна розвинути прибутковий бізнес. У нашому огляді ми дослідимо, як ефективно організувати проксі ферму для заробітку та які фінансові результати можна очікувати від такої діяльності.

Що таке мобільні проксі

Проксі виступає в ролі посередника між кінцевим користувачем і веб-сторінкою, до якої здійснюється доступ. Мобільні проксі являють собою справжні IP-адреси, видані мобільними інтернет-провайдерами своїм абонентам. Це означає, що будь-які запити в інтернет, зроблені користувачем, проходять через мережу мобільного оператора під його унікальним IP. У результаті, веб-сайти бачать ці запити як такі, що надходять від стандартних користувачів.

Що таке ферма мобільних проксі

Мобільна проксі-ферма являє собою мережу мобільних пристроїв, які використовуються в трафіковому арбітражі для виконання операцій з обробки та управління трафіком.

Ця ферма складається з безлічі пристроїв, таких як смартфони або планшети, які задіяні для створення унікальних IP-адрес, імітуючи активність реальних користувачів в інтернеті.

Призначення мобільних проксі-ферм включає в себе:

 • Створення унікальних IP-адрес: кожен пристрій у мережі має індивідуальний IP, що дає змогу анонімно підключатися до мережі.
 • Приховування і зміна IP-адрес: проксі-ферма забезпечує можливість приховати істинний IP або змінювати його для обходу блокувань і обмежень на різних ресурсах і сервісах.
 • Відтворення дій реальних користувачів: IP-адреси використовують для імітації поведінки користувачів, такої як відвідування сайтів, натискання на посилання, перегляд контенту, що сприяє створенню природної активності в мережі.

Застосування ферм мобільних проксі в арбітражі трафіку особливо важливе для обходу географічних та інших видів блокувань, уникнення обмежень за множинними акаунтами, а також для гнучкішого й ефективнішого розподілу трафіку.

У створенні проксі-ферм використовуються не тільки смартфони, а й модеми, що розширює можливості для генерації IP-адрес. Варто зазначити, що розгортання власної проксі-ферми не являє собою складність і доступне для освоєння навіть тим, хто має мінімальний досвід роботи в інтернеті. Крім того, важливість і актуальність таких ферм з часом не зменшується, оскільки сфера арбітражу трафіку продовжує розвиватися, збільшуючи попит на нові та якісні проксі-рішення.

Скільки можна заробляти на мобільних проксі

У всіх сферах бізнесу доходи безпосередньо пов’язані з обсягом продажів. Потенціал заробітку на проксі-фермі обмежений лише кількома факторами:

 • кількість пристроїв, які ви здаєте в оренду,
 • вартість тарифів вашого мобільного оператора,
 • ціни на електроенергію у вашому районі,
 • тип пристрою, через який здійснюється продаж проксі.

Мобільні проксі можуть реалізовуватися через два основних типи пристроїв: смартфони або USB-модеми.

Як приклад розглянемо продаж проксі через смартфон, не враховуючи вартість електрики через її значні відмінності по країнах. Вартість послуг мобільного оператора будемо оцінювати в 5 доларів на місяць. Припустимо, що у вас уже є мобільний телефон, і додаткових витрат на його купівлю не передбачається. Ціна одного приватного мобільного проксі становить 50 доларів на місяць, що дає вам змогу заробляти 45 доларів з одного телефону щомісяця. Працюючи з 10 пристроями, ваш щомісячний дохід може досягати 450 доларів.

Розрахунок такий: 10 х 50$ – 10 х 5$ = 450$. У цьому випадку необхідно буде спочатку покрити витрати на придбання мобільних телефонів. Якщо вартість одного телефону становить 200 доларів, то за 10 пристроїв ви заплатите 2000 доларів. Вкладення окупляться приблизно за 5 місяців, після чого почнеться отримання чистого прибутку. Розрахунок окупності: 200$ х 10 / 400$ = 5 місяців.

Переходячи до обсягу продажів, важливо розуміти, що в будь-якому бізнесі доходи безпосередньо пов’язані з кількістю реалізованих товарів або послуг.

Осмисливши, скільки можна заробити на оренді однієї IP-адреси, стає зрозуміло, що на європейському ринку ціни починаються від 30 доларів за місяць, у США – від 50 доларів, а в країнах СНД – від 20 доларів за місяць. Продаючи по дві проксі-адреси на день, щомісяця можна набрати близько 60 адрес. Таким чином, у США можна заробляти до 3000 доларів щомісяця, у Європі – від 1800 доларів, а в СНД – від 1200 доларів.

Зрештою, ваш заробіток збільшуватиметься залежно від кількості проданих IP-адрес, однак для досягнення успіху критично важливо мати достатню кількість пристроїв для генерації цих адрес.

Як почати заробляти на проксі фермах

Запуск проксі-ферми можливий як з використанням USB-модемів, так і мобільних телефонів. Для налаштування системи на базі USB-модемів будуть потрібні такі компоненти:

 • Модеми: перевагу слід віддати розблокованим моделям, серед яких особливо виділяються пристрої від Huawei.
 • Смартфони: у разі використання телефонів замість модемів підійдуть старі моделі на Android 5.0 і вище.
 • SIM-карти: обирайте карти від різних операторів зв’язку, що забезпечують стабільне з’єднання зі швидкістю до 100 Мбіт/с.
 • USB-хаб: почніть із пристрою на 10 портів, а в міру розширення діяльності можна інвестувати в хаби з більшою кількістю портів.
 • Віртуальний виділений сервер (VDS) або фізичний сервер: достатньо орендувати один із цих варіантів. Важливо, щоб сервер мав мінімум 4 ГБ оперативної пам’яті для обслуговування 10 портів.

При створенні проксі-ферми на основі мобільних телефонів використовується аналогічне обладнання, за винятком заміни модемів на смартфони. Важливо також мати запасні батареї, оскільки вони можуть роздуватися від постійного навантаження.

Також необхідно оформити ліцензію на надання таких послуг і придбати систему білінгу. Важливими кроками є створення власного вебсайту, налаштування маркетингових кампаній та залучення клієнтів. Хоча, є простіший шлях.

Можна скористатися ліцензією вже діючого проксі-сервісу, запропонувавши в оренду своє технічне оснащення. За такого підходу дохід буде дещо знижено – від доходу доведеться поступатися провайдеру близько 15-25%. Однак це звільнить вас від необхідності витрачати час на налагодження і запуск підприємства. Цей метод також має додаткові переваги:

 • Пошук клієнтів лягає на плечі провайдера, звільняючи вас від турбот з просування і реклами.
 • Легалізація діяльності стає простішою, оскільки не потрібно самостійно оформляти ліцензії – ви дієте під крилом ліцензії вашого провайдера.
 • Спрощується технічний бік справи: ваша роль зводиться до налаштування і підтримки працездатності проксі, рештою займається провайдер.
 • Ви забезпечуєте собі юридичний захист. У разі, якщо через ваш проксі-сервер будуть здійснюватися нелегальні дії, відповідальність з вас знімається. У провайдерів є свої правила використання, порушення яких призводить до блокування користувача, що мінімізує ризики для вас як для постачальника послуги.

Якщо користувач надсилатиме спам через проксі-адресу, його акаунт заблокують.

Тепер розглянемо ключові аспекти, необхідні для забезпечення постійного доходу.

Як підібрати відповідні пристрої для проксі ферми

Для продажу мобільних проксі підходять Android-смартфони версії 5.0 і вище, їх можна вибрати на будь-якому торговельному майданчику за ціною від 50 до 100 доларів, чим вища ціна за телефон, тим стабільнішу роботу він може забезпечити.

Смартфони можуть бути розміщені в будь-якому місці з хорошим сигналом і доступом до живлення, оскільки їхня безперебійна робота впливає на дохід.

Для автоматичної зміни IP-адрес, отримавши root-доступ, смартфони можна налаштувати на ввімкнення режиму польоту через додаток, наприклад, Macrodroid. Це забезпечить користувачам постійно нові IP-адреси, збільшуючи анонімність і безпеку.

Альтернативою є використання USB-модемів, що підключаються до роутерів таких брендів, як TP-Link, Mikrotik, Huawei. Вартість модемів стартує від 50 доларів, але USB-модеми доступні на торгових майданчиках по 15 доларів за одиницю. Роутери вимагають менше місця і забезпечують стабільність, але їх слід розставляти на відстані 7-10 см один від одного, щоб уникнути перегріву.

Незважаючи на переваги, користувачі вказують на нестабільність роботи проксі через помилки DNS. Як рішення пропонується використання USB-хаба із зовнішнім живленням, що дає змогу підключити безліч модемів і налаштувати автоматичну зміну IP через DHCP для ефективного розподілу адрес.

Важливо враховувати ризики електромагнітного випромінювання від безлічі модемів, рекомендується їхня ізоляція або екранування в житлових зонах. Детальні інструкції з налаштування DHCP доступні в документації до маршрутизатора.

Основні кроки для вибору Оператора мобільного зв’язку для мобільних проксі

Пристрій має бути безперервно підключений до електромережі для активної роботи. Виберіть надійного оператора з якісним інтернетом.

Щоб знайти найкращого оператора:

 • Вивчіть карти покриття на сайтах операторів для оцінки швидкості у вашому районі.
 • Дослідним шляхом порівняйте швидкість інтернету в різних операторів.
 • Перевірте швидкості завантаження/вивантаження і пінг через Speedtest для оцінки продуктивності проксі.
 • Тестуйте в різний час для оцінки стабільності сигналу.

Використовуйте додаток OpenSignal для аналізу сигналу операторів за вашим місцем розташування. Обирайте тариф із максимальним інтернет-трафіком, уточнюючи умови після вичерпання ліміту, щоб уникнути зниження швидкості.

Пошук клієнтів

Для залучення клієнтів на ферму мобільних проксі доступно кілька стратегій:

 • Активно бери участь у форумах і спільнотах, пов’язаних із маркетингом, SEO, арбітражем трафіку. Ділися своїми знаннями та інформацією про свій продукт, щоб зацікавити потенційних клієнтів.
 • Вивчи маркетплейси і платформи для взаємодії з рекламодавцями та арбітражниками. Реєструйся і пропонуй свої послуги, ймовірно, хтось із них буде зацікавлений у твоїх проксі.
 • Використовуй соціальні мережі на кшталт LinkedIn, Facebook, Twitter, щоб знайти і залучити зацікавлених у твоїх проксі. Створюй активний профіль і публікуй корисний контент.
 • Надсилай персоналізовані пропозиції через електронну пошту та месенджери до рекламодавців та арбітражників.
 • Організуй рекламні кампанії, націлені на аудиторію, яка потенційно зацікавлена у використанні твоїх проксі.
 • Відвідуй професійні заходи та конференції з маркетингу та реклами для налагодження контактів з потенційними клієнтами та просування своїх послуг.

Поєднуй різноманітні методи та вияви ті, які працюють найкраще для твого бізнесу. Важливо підтримувати професійний імідж і пропонувати привабливі умови для залучення та утримання клієнтської бази.

Продаж проксі

Ви можете займатися продажем проксі-серверів самостійно, використовуючи для цього телеграм-канал, веб-сайт або будь-яку іншу онлайн-платформу, застосовуючи рекламні стратегії для їх просування. Простішим шляхом є розміщення вашого сервера на спеціалізованому ресурсі з надання проксі.

У цьому разі за маркетингові кампанії, залучення клієнтів і вирішення їхніх технічних питань відповідатиме обрана платформа. Ваше завдання полягатиме в забезпеченні надійної роботи серверів і оплаті послуг зв’язку.

Як отримувати дохід від мобільних проксі без використання телефонів

Без смартфона теж можна заробляти на проксі, реєструючись у реферальних програмах провайдерів. Отримане посилання поширюйте, і за кожну покупку через нього отримуйте 5% від суми. Наприклад, залучаючи 100 осіб, які витрачають по 20$ на проксі, заробите 100$:

Такий дохід буде пасивним, якщо користувачі продовжать користуватися послугами. Реферальним посиланням можна ділитися з близькими або через створення контенту (відеоогляди, статті) зі згадуванням переваг проксі, додаючи посилання в опис. Розміщення посилання в соціальних мережах, наприклад, у блозі про кібербезпеку, також збільшить охоплення і потенційний заробіток.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Просування лендінгу: основні кроки

Просування лендінгу: основні кроки Основною метою просування лендінгу залишається генерація продажів. Необхідно зосередитися саме на цьому аспекті, а не тільки на збільшенні відвідуваності з пошукових систем. Важливо ретельно підготувати концепцію: створити переконливий контент, продумати функціонал і висловити дизайн з урахуванням майбутнього просування лендінгу. Коли всі деталі відточені, можна приступати до просування лендинга.  Адже який сенс залучати трафік на сторінку, яка залишає бажати кращого? Багато фахівців з просування в мережі висловлюють сумніви щодо необхідності оптимізації односторінкових сайтів. У лендінгах відсутня внутрішня посилальна структура, немає можливості розміщувати великий текст, оптимізований під пошукові запити. Контент часто залишається без змін, а основні показники поведінки аудиторії далекі від ідеалу просування лендінгу. Не варто відразу заперечувати значення просування лендінгів і закривати цю тему. Давайте поглянемо на це докладніше. Хоча більшість Landing Page спираються на контекстну рекламу, SEO також може зробити свій внесок. Однак це можливо лише...
286
10хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали