Все, що треба знати про гаманець TRC20

Все, що треба знати про гаманець TRC20
0
0
217
10хв.

Криптовалюти вже давно стали важливою частиною глобальної фінансової системи, причому Україна виділяється найбільшим у світі відсотком власників криптовалют. Серед розмаїття криптовалют особливо виділяється Tether (USDT), стейблкоїн, який знайшов широке застосування у сфері цифрових активів. Менш відомим фактом є існування кількох версій Tether, зокрема й версії на базі блокчейна Tron, відомої як TRC20.

Стейблкоїни відіграють ключову роль на ринку криптовалют, являючи собою унікальне поєднання властивостей криптовалют і традиційних фіатних грошей. Вони служать мостом між двома світами фінансів, забезпечуючи стабільність і надійність. Tether (USDT), що випускається компанією Tether Limited, є одним із найпопулярніших стейблкоїнів і посідає провідні позиції за капіталізацією серед подібних активів.

Що таке USDT TRC20 та історія його появи

Все, що треба знати про гаманець TRC20

USDT TRC20 являє собою спеціальну версію стейблкоїна Tether, що працює на блокчейні TRON. Це означає, що, як і оригінальний Tether, TRC20 прив’язаний до американського долара, але використовує технологію та інфраструктуру блокчейна TRON для забезпечення своїх операцій.

Історія появи USDT починається 2014 року з проєкту Realcoin, який було перейменовано на Tether Limited до моменту запуску активу в березні 2015 року. Початкова емісія в 250 тисяч USDT була забезпечена американським доларом у співвідношенні 1:1, запропонувавши ринку стабільну криптовалюту, яка об’єднує переваги цифрових активів з надійністю традиційних фіатних валют.

З розвитком проєкту Tether почав розширюватися на різні блокчейни, включно з Ethereum (ERC20), TRON (TRC20), а також Binance (BEP-2 і BEP-20), надаючи користувачам гнучкі опції для зберігання і транзакцій. Незважаючи на спроби запуску в інших мережах, найбільшу популярність USDT здобув у мережах Ethereum і TRON.

До грудня 2022 року загальний обсяг емісії Tether досяг 66,2 мільярда доларів, що зробило його третьою криптовалютою за капіталізацією. Стабільність USDT забезпечується завдяки підтримці компанією-емітентом достатнього резерву з доларів США і цінних паперів, хоча питання про прозорість і достатність цих резервів час від часу порушуються громадськістю і регуляторами.

Створення та Використання USDT TRC20 Гаманця

Щоб зберігати USDT TRC20, необхідний гаманець, що підтримує цей формат. Ви можете створити такий гаманець на багатьох криптовалютних платформах, включно з централізованими біржами та офіційними гаманцями TRON Foundation. Після створення гаманця, він дасть вам змогу здійснювати операції з Tether, як-от отримання, надсилання та зберігання токенів.

Відмінності Форматів Tether: ERC20, TRC20, BEP2

Ключова відмінність між різними версіями Tether полягає у використовуваному блокчейні: ERC20 працює на Ethereum, TRC20 – на TRON, BEP2 – на Binance Chain. Вибір формату залежить від ваших потреб, при цьому TRON виділяється завдяки низьким комісіям за транзакції.

Популярні Пари з USDT TRC20 у світі та Україні

На міжнародних біржах доступно безліч торгових пар з USDT TRC20, включно з USDT/BTC, USDT/ETH і обмін між різними версіями USDT. В Україні популярністю користуються пари USDT з Монобанком і Приват 24, а також обмін на готівкові долари. Перевага готівковим доларам пояснюється їхньою стабільністю і широким використанням для заощаджень і великих покупок.

Переваги Використання USDT TRC20 у Мережі TRON

Все, що треба знати про гаманець TRC20

Блокчейн TRON відомий своєю високою продуктивністю, здатною обробляти до 2000 транзакцій на секунду, що робить його одним із найшвидших у світі. Комісії за транзакції в цій мережі оплачуються токеном TRX, що додає зручності для користувачів.

Запуск USDT у форматі TRC20 на платформі TRON у 2019 році став значною подією. До цього моменту блокчейни Bitcoin і Ethereum стикалися з проблемами масштабованості, що виражалися в затримках і високих витратах транзакцій, які особливо зачіпали перекази стейблкоїнів у форматах Omni і ERC20. На відміну від них, мережа TRON запропонувала рішення цих проблем, виділяючи USDT TRC20 завдяки:

 • Високій швидкості транзакцій
 • Низьким комісіям
 • Зручності використання в децентралізованих додатках TRON Dapps

Ці фактори сприяли не тільки підвищенню популярності самого блокчейна TRON, а й поліпшенню функціональності Tether, зробивши його більш привабливим для транзакцій. Введення USDT TRC20 дало змогу оптимізувати взаєморозрахунки в криптовалютах, полегшивши використання стейблкоіна для переказів менших сум, що було особливо актуально в умовах високої волатильності та вартості транзакцій в інших мережах.

Так, USDT TRC20 швидко знайшов застосування як усередині криптовалютного співтовариства, так і за його межами, завдяки поліпшеній продуктивності та зниженню витрат на транзакції.

Використання USDT TRC20: Керівництво для новачків і професіоналів

Все, що треба знати про гаманець TRC20

Важливість розуміння стандартів токенів

Під час роботи зі стейблкоїном Tether важливо враховувати відмінність у стандартах токенів. На відміну від більшості криптовалют, де вибір гаманця не обмежений, Tether вимагає відповідності конкретним стандартам для безпечних транзакцій і зберігання. USDT TRC20 призначений виключно для гаманців, що підтримують токени TRON TRC20. Аналогічно, USDT ERC20 вимагає гаманців на базі Ethereum, а версії BEP-2 і BEP-20 – відповідних гаманців BNB Chain.

Платформи та Гаманці для USDT TRC20

Вибір платформи або гаманця для USDT TRC20 впливає на зручність використання і можливості управління вашими активами. Варіанти включають:

 • Десктопні гаманці: Пропонують зручний доступ з комп’ютера.
 • Мобільні додатки: Забезпечують управління активами на ходу.
 • Апаратні гаманці: Гарантують високий рівень безпеки за рахунок фізичної ізоляції.
 • Онлайн-рахунки: Дозволяють легкий доступ через інтернет без необхідності встановлення додаткового ПЗ.

Обираючи гаманець, важливо упевнитися в підтримці TRX для оплати комісій і сумісності з токенами TRC20 для уникнення втрати коштів.

Оплата Комісій і рекомендовані Гаманці

Комісії за транзакції в TRC20 можуть стягуватися в токенах TRX. Існують як некастодіальні гаманці, де користувач повністю контролює ключі та комісії оплачуються TRX, так і кастодіальні сервіси, що надають можливість оплати комісій в USDT.

Серед рекомендованих гаманців:

 • TronLink: Розширення для браузера, що полегшує роботу з токенами в блокчейні TRON.
 • Trust Wallet: Мультивалютний гаманець від Binance, що підтримує безліч блокчейнів і активів.
 • imToken: Мобільний додаток для управління криптовалютами на різних блокчейнах.
 • Ledger Wallet: Апаратний гаманець для максимально безпечного зберігання криптовалют.

Ці інструменти не тільки забезпечують безпечне зберігання USDT TRC20, а й спрощують взаємодію з децентралізованими додатками, розширюючи можливості використання стейблкоїна в різних сферах.

Захист Вашого Гаманця TRC20: основні заходи Безпеки

Все, що треба знати про гаманець TRC20

Безпечне зберігання криптовалют, включно з USDT TRC20, вимагає суворого дотримання запобіжних заходів, особливо у світлі почастішання випадків кібератак і розкрадань. Ось кілька ключових рекомендацій для забезпечення безпеки ваших активів:

Особисті Ключі під Надійним Захистом

Особисті ключі – це фундаментальний елемент безпеки вашого гаманця, що надає доступ до ваших коштів. Вони мають зберігатися в безпечному місці, захищеному від сторонніх очей. Ніколи не діліться ними з третіми особами і не вводьте на сумнівних сайтах, щоб запобігти ризику крадіжки.

Двофакторна Аутентифікація (2FA)

Активація двофакторної аутентифікації, якщо така функція доступна у вашому гаманці, є ефективним заходом захисту. 2FA вимагає підтвердження входу через додатковий канал, наприклад, через SMS або спеціалізований додаток, що значно знижує ймовірність несанкціонованого доступу.

Обережність при поводженні з Гаманцем

Будьте уважні під час введення особистих даних і ключів, особливо під час використання онлайн-платформ і централізованих бірж, таких як Binance або WhiteBit. Переконайтеся, що ви використовуєте офіційні додатки та веб-сайти, і уникайте підозрілих посилань і пропозицій.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете значно підвищити безпеку своїх криптовалютних активів і захистити їх від потенційних загроз. Пам’ятайте, що попереджений – значить озброєний, і ваша пильність є ключем до безпечного використання криптовалют.

Підсумки

На закінчення, гаманець TRC20 відіграє ключову роль в управлінні та безпечному зберіганні USDT, одного з найпопулярніших стейблкоїнів, що функціонує на швидкозростаючому блокчейні TRON. Вибір правильного гаманця, що підтримує стандарт TRC20, забезпечує користувачам не тільки високу швидкість транзакцій і низькі комісії, а й гнучкість у здійсненні переказів та інтеграції з різними децентралізованими додатками. Однак безпека залишається найважливішим аспектом під час роботи з криптовалютами. Дотримання рекомендацій щодо захисту особистих ключів, використання двофакторної автентифікації та пильність при поводженні з гаманцем і введенні особистих даних допоможуть уникнути втрат і забезпечать надійне зберігання активів. Розуміння особливостей і правильне використання гаманця TRC20 дасть змогу користувачам максимально реалізувати потенціал USDT на платформі TRON, зробивши їхній криптовалютний досвід ефективнішим і безпечнішим.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Keitaro: універсальне рішення для трекінгу

Keitaro - передова платформа для управління трафіком і аналітики, орієнтована на маркетинг і рекламу, що надає маркетологам і власникам бізнесу потужні інструменти для ефективного управління рекламними кампаніями та оптимізації трафіку. Платформа дає змогу користувачам налаштовувати параметри відстеження ключових показників ефективності, проводити тестування та оптимізацію кампаній у реальному часі, що сприяє поліпшенню конверсій і максимізації прибутку. Вивчення Keitaro для новачків у сфері партнерського маркетингу вкрай важливе, оскільки платформа є одним із галузевих стандартів. Незважаючи на широкі можливості налаштування, Keitaro залишається доступним для розуміння, пропонуючи фільтри та макроси для програмістів, що дає змогу фахівцям адаптувати платформу під свої потреби та досягати видатних результатів. Keitaro інтегрує важливі інструменти для вебмайстрів, включно з антидетект-браузерами та проксі, створюючи комплексне середовище для управління рекламними кампаніями, аналізу даних та оптимізації процесів, роблячи його невід'ємним інструментом для досягнення успіху в партнерському маркетингу. Для зацікавлених у вивченні можливостей Keitaro...
171
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали