Арбітраж криптовалют у 2024 - Які програми знадобляться інвестору?

Арбітраж криптовалют у 2024 - Які програми знадобляться інвестору?
0
0
222
8хв.

За останнє десятиліття криптовалюти набули широкого поширення і стали важливим інструментом у світовій економіці. Питання про те, яким буде арбітраж криптовалют у 2024 році, цікавить багатьох інвесторів та трейдерів.

Представимо, що цей рік вже настав, і давайте спробуємо передбачити, які зміни можуть статися у цій галузі.

Інтеграція криптовалюти у світову економіку.

Великі компанії та фінансові установи вже активно впроваджують технології блокчейн і розглядають криптовалюти як альтернативний актив. Це означає, що у майбутньому арбітраж криптовалют може стати ще привабливішим для інвесторів, оскільки обсяги торгів будуть зростати, а отже, і можливості для отримання прибутку.

Регулювання криптовалют і арбітражу

Протягом останніх років багато країн розробляють і впроваджують свої правила та нормативні акти, пов’язані з криптовалютами. У 2024 році очікується, що регулювання стане ще суворішим і прозорішим. Це може вплинути на арбітраж, оскільки деякі країни можуть ввести обмеження на торгівлю криптовалютами або оподаткувати операції арбітражу. Однак з урахуванням поступового визнання криптовалют у світовій спільноті, існує ймовірність, що більшість країн вживуть заходів для регулювання, сприяючи розвитку та захисту інтересів інвесторів.

Розвиток технологічних інструментів для арбітражу криптовалют

Наразі автоматизовані торгові боти та алгоритми вже використовуються для виконання торгових операцій. У майбутньому можливо з’являться нові інноваційні інструменти, які допоможуть трейдерам краще аналізувати ринок і приймати більш ефективні рішення.

Схеми арбітражу криптовалют у 2023-2024 році

Схеми арбітражу криптовалют у 2023-2024 році

У цьому розділі ми представимо популярні стратегії та методи криптоарбітражу, які використовують трейдери. З достатнім досвідом і бажанням, кожну з цих схем можна модифікувати та адаптувати до власних потреб, але на початковому етапі рекомендується користуватися вже перевіреними методами.

Гра на міжбіржовому спреді

Ця стратегія полягає в тому, щоб продавати криптовалюту за більш високим курсом на одній біржі і купувати її за меншим курсом на іншій біржі. Це одна з простих схем арбітражу, але може бути неефективною через рідко виникаючі різниці в курсах для великих криптовалют. Трейдерам доводиться тримати пильність і чекати на відповідні можливості, або використовувати менш популярні активи.
У 2023 році арбітраж між різними біржами залишається актуальним, оскільки на ринку існує багато гравців з високою ліквідністю, і постійно з’являються нові проєкти в сфері криптовалютної торгівлі.

Внутрішньобіржовий арбітраж

Цей метод також відомий як синтетичний арбітраж і використовується, коли котирування однієї і тієї ж криптовалюти відрізняються на одній біржі. Тут створюється біржовий трикутник, і трейдери використовують проміжну криптовалюту. Наприклад:

 • Трейдер купує BTC за USDT.
 • Потім обмінює BTC на ETH.
 • І, нарешті, продавши ETH за USDT.

Ця стратегія є більш складною для новачків, і тому багато трейдерів використовують спеціалізовані веб-сайти або боти для виконання цих операцій.

Біржові депозити

Якщо ви маєте криптовалюту на одній біржі, наприклад, USDT, і іншу криптовалюту на іншій біржі, наприклад, BTC, ви можете скористатися цією стратегією. Якщо курс BTC на другій біржі росте і відрізняється від курсу на першій біржі на суму, більшу за комісію, трейдер може купити BTC на першій біржі за низьшою ціною і продати його на другій біржі за вищою ціною, заробивши на цьому різниці.
Цей метод діє, коли ваші активи розташовані на різних біржах.

Статистичний арбітраж

Ця стратегія вимагає більшої експертизи. Вона полягає в пошуку кореляцій між рухами цін на різних криптовалютах. Наприклад, під час зростання курсу Bitcoin (BTC) ціни на альткоїни можуть падати і навпаки. Трейдер може купувати BTC, коли його курс падає порівняно з ETH і продавати BTC, коли ETH виросла, збільшуючи кількість BTC.
Ця стратегія складніша для новачків, і рекомендується почати з більш простих методів.

Вибір біржі та підбір криптовалют

Вибір біржі та підбір криптовалют

Підбір правильної криптовалютної біржі є важливим етапом у процесі готовності до криптоарбітражу. Успішність вашої операції буде залежати від того, наскільки швидко ви зможете виконати обмін криптовалюти, і це безпосередньо впливає на ваш потенційний дохід. Якщо процес виведення коштів з криптобіржі займає багато часу, це може спричинити суттєві зміни в курсі криптовалюти, що, в свою чергу, може призвести до втрат чи навіть негативних фінансових наслідків.

Ось список кількох найбільших та надійних криптобірж з високою ліквідністю, які рекомендується враховувати при виборі для проведення криптоарбітражу, згідно з рейтингом CoinMarketCap:

 1. Binance;
 2. Coinbase Exchange;
 3. Kraken;
 4. KuCoin;
 5. ByBit;
 6. OKX;
 7. Bitstamp;
 8. Gate.io;
 9. Bitfinex;
 10. Gemini.

Зазначимо, що для здійснення криптоарбітражу в Україні ви можете використовувати як місцеві, так і міжнародні криптобіржі, залежно від ваших власних уподобань та потреб.

Інструменти (програмне забезпечення) для криптоарбітражу

Для більш ефективного виконання криптоарбітражу трейдери часто використовують різноманітні допоміжні програми, які сприяють автоматизації процесу моніторингу і торгівлі. Ось декілька з таких інструментів:

 • Сканери: Сканери арбітражу криптовалют стежать за курсами на різних біржах і виявляють ті пари, де ціни різко відрізняються. Деякі сканери також надають можливість торгувати і виводити кошти через API, що спрощує і прискорює процес для трейдерів. Вони особливо корисні під час міжбіржового арбітражу криптовалют.
 • Торгові боти для криптоарбітражу: Арбітражні боти не лише виявляють різницю в курсах між різними біржами, але й можуть виконувати торгові операції автоматично, без участі трейдера. Вони реагують набагато швидше, ніж люди, і можуть працювати цілодобово, що підвищує потенційний дохід. Однак налаштування такого бота для міжбіржового арбітражу криптовалют вимагає певних навичок, і новачкам може бути важко правильно налаштувати параметри для автоматизованої роботи.
 • Інструменти для порівняння курсів: Це прості інструменти, які дозволяють відстежувати курси криптовалют і знаходити оптимальні пари для арбітражу. Вони особливо корисні для початківців, оскільки дозволяють економити час, необхідний для здійснення угод, завдяки можливості миттєво виявляти вигідні можливості.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Банерна реклама: що це таке та як вона працює?

Банерна реклама - це один з типів контекстної реклами, який включає в себе розміщення рекламних зображень на цільових веб-ресурсах з метою привернення якісних відвідувачів. Кожен банер представляє собою унікальне рекламне повідомлення, яке може бути в статичному вигляді або анімацією. Банерна реклама може "зустріти" вас на YouTube, під час онлайн-шопінгу, перегляду новин та в інших ситуаціях в Інтернеті. При кліку на банер ви переходите на веб-сайт рекламодавця, де розміщений конкретний продукт, послуга або товар. Основні аспекти, які необхідно враховувати для успішної банерної кампанії: Портрет потенційного клієнта: Визначте характеристики вашої цільової аудиторії, такі як стать, вік, інтереси, соціальний статус, рівень доходу і будь-яка інша доступна інформація. Чим більше ви знаєте про свою аудиторію, тим точніше ви можете спрямовувати свою рекламу. Інтерес: Ви маєте дуже обмежений час, щоб зацікавити потенційного клієнта. Дизайн банера повинен бути привабливим і виразним, але також важливо мати чітку...
148
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали