Крипто-вертикаль: Що потрібно знати під час роботи в арбітражі трафіку

Крипто-вертикаль: Що потрібно знати під час роботи в арбітражі трафіку
2
0
215
12хв.

Крипто-вертикаль: Що потрібно знати під час роботи в арбітражі трафіку

Криптовалюта вперше прикувала увагу громадськості на початку 2009 року, коли на ринок цифрових грошей вступив біткоїн, зараз найвідоміша криптовалюта у світі. Особливий інтерес до цієї теми викликала стаття в журналі Forbes 2011 року, яка охрестила біткоїн “валютою майбутнього” і стала відправною точкою для широкої популяризації криптовалют. На сьогодні технології блокчейна знайшли застосування в різних сферах бізнесу, а в деяких країнах криптовалюти отримали офіційне визнання для проведення платежів. Заробити на криптовалюті можливо не тільки через майнінг або інвестиції. Арбітраж трафіку також стає дедалі популярнішим методом заробітку завдяки просуванню крипто-офферів. Розглянемо цю вертикаль більш детально.

Характеристики Крипто-Вертикалі

 • Високі Виплати: Крипто-вертикаль може приносити до кількох тисяч доларів за одну цільову дію. Цільова аудиторія цієї вертикалі вирізняється високою платоспроможністю і готовністю здійснювати необхідні дії. Проте просування офферів часто є складним і вимагає значних зусиль, а ліди можуть з’являтися не відразу. Однак за умови успішної конверсії, великий профіт гарантований.
 • Мінімальний Ризик Фрода: У крипто-вертикалі особлива увага приділяється перевірці якості трафіку. Будь-які спроби обману можуть призвести до блокування в партнерських мережах і псування репутації.
 • Географічна Гнучкість: Для рекламодавців не має значення, звідки походить трафік, важливий тільки факт внесення депозиту або використання послуги. Це надає вебмайстрам доступ до широкого спектру країн Tier-1 і частково Tier-2, хоча проливати трафік у деякі регіони може бути менш ефективно.
 • Низька Конкуренція: Це одночасно перевага і недолік крипто-вертикалі. Низька конкуренція дає змогу обробляти великі обсяги трафіку, але через складність роботи в цій ніші та вимоги досвіду в просуванні інших схожих ніш, у крипто-вертикалі працюють здебільшого досвідчені вебмайстри і великі медіабаїнгові команди.
 • Значення досвіду в суміжних вертикалях: У вебмайстрів з успішним досвідом у гемблінгу або беттінгу є більше шансів на успіх у крипто-вертикалі, завдяки схожим принципам просування і важливості внесення депозиту як цільової дії.
 • Відсутність Холда: Більшість партнерських програм у крипто-вертикалі виплачують винагороду відразу після внесення депозиту користувача, а деякі навіть пропонують можливість співпраці за передоплатою. Це унікальна особливість для арбітражу, де виплату за CPA (реєстрація + депозит) може бути зараховано на баланс вебмайстра відразу після реєстрації користувача.

Крипто-вертикаль: Що потрібно знати під час роботи в арбітражі трафіку

Особливості ЦА та ГЕО в Крипто-Вертикалі

Головними споживачами крипто-офферів, як правило, є жителі розвинених країн першого рівня (Tier-1). Згідно з дослідженнями, на кшталт тих, що проводить Statista, найбільше поширення криптовалют спостерігається в таких країнах, як Нігерія, Туреччина та Індонезія. Хоча ці країни не належать до Tier-1, вони демонструють активне використання криптовалют. Це пояснюється лояльністю законодавства цих країн до криптовалют, дозволяючи громадянам інших держав вести активну економічну діяльність всередині цих регіонів. 

Крипто-вертикаль: Що потрібно знати під час роботи в арбітражі трафіку

Наприклад, реєстрація криптоактивів у країнах Tier-2 і Tier-3 може використовуватися для ухилення від податків і мінімізації певних регуляторних обмежень.

Численні дослідження, спрямовані на виявлення точного портрета цільової аудиторії криптовалюти, показують, що більшість власників криптоактивів можна розділити на дві основні групи:

 • Чоловіки віком від 35 до 60 років із вищою освітою та річним доходом від $130 тисяч.
 • Чоловіки віком від 26 до 35 років, які перебувають на початковому етапі формування особистого капіталу і шукають перспективні проєкти для інвестицій.

Хоча жінки також виявляють інтерес до криптовалюти, їхня частка серед усіх інвесторів не перевищує 20%. З плином часу межі вимог до потенційних інвесторів стають менш жорсткими, що робить сектор більш доступним для середнього класу. Експерти припускають, що протягом наступних 3-5 років інвестування в криптовалюти може стати ключовою темою в країнах Tier-3, а частка жінок-інвесторів може досягти 35%.

Види Крипто-Офферів

Крипто-вертикаль: Що потрібно знати під час роботи в арбітражі трафіку

З початку 2019 року крипто-офери стали широко доступні для аудиторії, і до теперішнього часу можна виділити кілька ключових типів:

Інвестиційні Офери

Цей вид офферів націлений на залучення інвестицій у криптовалюту. Зазвичай цільовою дією тут є внесення депозиту, хоча трапляються й офери з оплатою за лід (CPL). Завдання вебмайстра – мотивувати користувача на внесення коштів на рахунок. Після цього трейдери або користувач самостійно інвестують у криптовалюти, крипто-фонди або токени, отримуючи прибуток від їхнього продажу.

З моменту появи біткоїна понад 13 років тому, на ринку виникло близько 17,5 тисяч різних видів криптовалют.

Трейдинг

Це один із найскладніших напрямів у крипто-офферах. Трейдингові пропозиції передбачають, що користувачі будуть самостійно здійснювати торгівлю криптовалютою. Такі оффери мають потенціал приносити значний дохід, але їхня цільова аудиторія значно обмежена. Зазвичай вони приваблюють лише тих користувачів, які вже знайомі зі світом криптовалют і мають необхідні навички для торгівлі. Для новачків у сфері криптовалют такі офери можуть бути невідповідними.

Однак на ринку також зустрічаються суміжні типи офферів, які поєднують у собі не тільки трейдинг, а й програми навчання трейдингу. Мета таких офферів – продати навчання і спонукати користувача внести депозит. Важливо враховувати, що цільова дія вважається виконаною і оплачується за заздалегідь обумовленою ставкою тільки в разі, якщо користувач придбав курс і зробив депозит. В іншому випадку, ставка може бути змінена. Виплати за такими офферами починаються від $150 і можуть досягати $1500.

Автотрейдинг

Це варіант трейдингу, де ключова особливість полягає у використанні спеціального програмного забезпечення для торгівлі на біржі. Завдання вебмайстра в цьому випадку – просувати програму і мотивувати користувача внести депозит для початку її використання. Розмір виплат у цьому випадку також починається від $150.

Навчальні Програми з Блокчейну

Навчальні програми та курси з блокчейну орієнтовані на набуття навичок у сфері торгівлі криптовалютами. Мета таких офферів – залучити лідів, при цьому виплати починаються від $200-250 за кожного залученого користувача.

Реферальні Програми

Сервіси з обміну криптовалют і реферальні програми належать до менш популярних видів крипто-оферів. Хоча виплати в цих офферах можуть бути меншими, вони все ж надають можливість заробітку. Біржі, як прямі рекламодавці, прагнуть залучити якомога більше користувачів, пропонуючи різноманітні бонусні програми. Цільовою дією в таких офферах є реєстрація з подальшим внесенням депозиту. Виплати можуть варіюватися від $1 до $100.

Джерела Трафіку

У царині крипто-вертикалі реальні кейси успішного трафіку доволі рідкісні через високі ставки і зростаючу конкуренцію. Вебмайстри часто не розкривають деталі своїх успішних стратегій, щоб не видавати конкурентам свої методи. Крипто-офери часто належать до так званої “сірої” категорії, що передбачає використання клоакінгу або інших методів обходу модерації. Найбільш популярні джерела трафіку включають:

Google

Трафік із пошукових систем вважається одним із найякісніших. Користувачі, які перейшли на цільову сторінку з пошуку, зазвичай більш зацікавлені в навчанні або співпраці. Пряма реклама в Google Ads заборонена, але є способи обійти це обмеження, наприклад, через клоакінг або просування додатків для Android. Популярними інструментами для обходу модерації Google є adspect, Trafficarmor та IMKLO.

Facebook (FB)

Це одне з найпопулярніших джерел трафіку для крипто-офферів, особливо важливий точний таргетинг для мінімізації втрат бюджету. FB особливо популярний у розвинених країнах, де користувачі активно спілкуються і створюють спільноти для обміну досвідом і залучення однодумців. Вебмайстер може використовувати різні креативи і формати для проходження модерації та запуску рекламних кампаній на цій платформі.

TikTok

Має потенціал стати провідним джерелом крипто-трафіку, але особливості його аудиторії роблять перспективи неоднозначними. Арбітражна спільнота ставиться до цього джерела з деякою обережністю. Переваги TikTok включають:

 • Наявність платоспроможної аудиторії у віковій категорії 25-45 років.
 • Інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс рекламного кабінету.
 • Більш легке отримання охоплень для нових акаунтів порівняно з Facebook.
 • Недостатня обізнаність аудиторії TikTok про крипто-вертикаль.
 • Можливості роботи з безкоштовним трафіком.

Під час роботи з TikTok для крипто-оферів рекомендується використовувати “білі” креативи й уникати ключових слів, таких як “крипта”, “інвестиції”, “трейдинг”.

YouTube

Трафік з YouTube високо цінується за високий рівень залученості користувачів. Відвідувачі, які перейшли на цільову сторінку після перегляду відео та ознайомлення з продуктом, часто мотивовані для здійснення цільових дій, наближаючи їх до характеристик пошукового або органічного трафіку.

Інфлюенсерський Трафік

Інфлюенсерський трафік означає будь-яку модель просування за участю третіх осіб, таких як консультанти, просвітителі або лідери думок. Це може відбуватися на каналах, присвячених оглядам бірж, прогнозам руху ринку криптовалют або спрямованих на залучення трафіку на певні платформи.

Просування може бути як нативним (де власник каналу використовує рекламовану платформу як приклад), так і прямим (з акцентом на переваги та вигоди використання платформи). Іноді інфлюенсери перенаправляють користувачів з Instagram на свої акаунти, залучаючи аудиторію за допомогою контенту, що продає, або розсилок у директ.

SEO

SEO оптимізація – ідеальний вибір для стратегій довгострокового проливу трафіку. Створення та оптимізація сайту вимагають значних часових витрат і активної участі вебмайстра. Однак, за правильного підходу, сайт, грамотно оптимізований для пошукових систем, може стабільно залучати високоякісний трафік і швидко окупити вкладення.

Email-маркетинг

Email-маркетинг залишається ефективним інструментом у крипто-вертикалях, успішно залучаючи якісний трафік. Можливо, це пов’язано з тим, що цільова аудиторія крипто-оферів часто сприймає електронну пошту як один з основних каналів комунікації в інтернеті.

Ефективність email-маркетингу багато в чому залежить від якості та релевантності бази підписників. Цей метод чудово працює в поєднанні з сайтом, оптимізованим під SEO, забезпечуючи ще більш високу конверсію

Висновок

Щоб залишатися актуальним і успішним у динамічному світі криптовалют, необхідно завжди бути налаштованим на пильність. Можливо, іноді доведеться турбуватися і перевіряти статистику, сподіваючись, що все функціонує як треба. Важливо аналізувати свої дії, вести записи про результати, стежити за останніми тенденціями ринку і невпинно експериментувати. Крім того, крипто-спільнота може стати незамінним ресурсом підтримки, адже навіть найскладніші завдання легше вирішувати разом з однодумцями.

Крипто партнерські програми представляють унікальні можливості для вебмайстрів і маркетологів, зацікавлених у сфері цифрових валют. Вступ до крипто партнерки дає змогу отримувати дохід, просуваючи товари або послуги, пов’язані з криптовалютою. Lead Panda пропонує широкий спектр партнерських програм у крипто вертикалі, які допоможуть максимізувати ваші доходи та досягти успіху в цій індустрії, яка динамічно розвивається. Для ознайомлення з доступними програмами та умовами співпраці, відвідайте сторінку Lead Panda Кращі Крипто Партнерки.

FAQ

Що таке арбітраж трафіку в крипто-вертикалі?

Арбітраж трафіку в крипто-вертикалі – це процес купівлі трафіку на одній платформі та його перепродажу на іншій, метою якого є отримання прибутку від різниці в ціні. Це часто пов’язано з рекламними кампаніями, спрямованими на залучення користувачів до криптовалютних продуктів і послуг.

Які ризики існують в арбітражі трафіку для крипто-вертикалі?

Основні ризики включають волатильність криптовалютного ринку, зміни в регулюванні, шахрайство з трафіком, і ризик втрати інвестицій через неправильне управління кампаніями. Також важливо враховувати репутаційні ризики, пов’язані з вибором ненадійних партнерів або продуктів.

Які інструменти та стратегії використовуються в арбітражі трафіку крипто-вертикалі?

Ефективний арбітраж вимагає використання аналітичних інструментів для відстеження ефективності рекламних кампаній, а також стратегій таргетингу і ретаргетингу для максимізації ROI. Важливо також постійно аналізувати ринкові тенденції та адаптувати стратегії під поточні умови ринку.

Які ключові фактори успіху в арбітражі трафіку в крипто-вертикалі?

Ключові фактори включають глибоке розуміння ринку криптовалют, вибір правильних платформ та інструментів для купівлі та аналізу трафіку, а також розробку привабливих і відповідних цільовій аудиторії рекламних матеріалів. Також важливим є постійне навчання та адаптація до змін в індустрії.

Як виміряти ефективність арбітражних кампаній у крипто-вертикалі?

Ефективність можна виміряти через такі показники, як ROI (повернення інвестицій), конверсійні ставки, вартість за дію (CPA), і загальний обсяг залученого якісного трафіку. Важливо також проводити A/B тестування різних елементів кампанії для визначення найбільш ефективних стратегій.

Bogdan Lead Panda

Co-founder & CEO Lead Panda. Дізнавайтесь про крипту, гемблу та інші ніші від того, хто займався арбітражем ще до виникнення цього слова на нашому ринку. Богдан — експерт з багаторічним досвідом, який не зупиняється у розвитку і зараз. Новини, тенденції, найкращі тули — доступно розкаже про все.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Арбітраж криптовалют у 2024: Зв'язки та схеми для інвестування

У 2024 році арбітраж криптовалют стає дедалі привабливішим для інвесторів, і важливо розуміти, які додатки можуть бути корисними для успішної роботи в цій галузі. Відстеження відмінностей у цінах між різними біржами, виконання швидких угод і аналіз ринку – ключові аспекти, на які звертають увагу інвестори. У цій статті розглянемо основні додатки, які допоможуть інвесторам у проведенні криптовалютного арбітражу, а також детально вивчимо пов'язані схеми та стратегії для максимізації прибутку. Великі компанії та фінансові установи вже активно впроваджують технології блокчейн і розглядають криптовалюти як альтернативний актив. Це означає, що в майбутньому арбітраж криптовалют може стати ще більш привабливим для інвесторів, оскільки обсяги торгів зростатимуть, а отже, і можливості для отримання прибутку. Регулювання криптовалют та арбітражу Протягом останніх років багато країн розробляють і впроваджують свої правила і нормативні акти, пов'язані з криптовалютами. У 2024 році очікується, що регулювання стане ще більш суворим...
1105
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали