Усе про білі оффери в арбітражі

Усе про білі оффери в арбітражі
0
0
263
12хв.

У сфері арбітражу інтернет-трафіку існує безліч напрямків: від продукції для здоров’я і побачень до азартних ігор і ставок. Іноді складно визначити, до якої категорії належить та чи інша пропозиція: чи є вона “білою”, “сірою” або “чорною”. Пропозиції, позначені як “сірі” або “чорні”, часто асоціюються з нелегальною діяльністю, на відміну від “білих” схем. Але чи справді ситуація така погана, як може здатися на перший погляд? Сьогодні ми розберемося в цьому, детальніше познайомимося з “білими” методами, відомими як whitehat, дізнаємося, чому вони кращі за інші та де їх можна знайти. І як бонус ми підготували захопливий кейс із поверненням інвестицій на 100%.

Усе про білі оффери в арбітражі

Види офферів

Білі оффери – це товари або послуги, які повністю відповідають законам країни і не потребують спеціальних хитрощів для проходження модерації. Це означає, що їх можна вільно рекламувати на всіх платформах. Особливість цих офферів у тому, що інформація про них повністю правдива і прозора, а клієнти дійсно отримують те, що купують. Ці оффери бувають двох видів:

 • Фізичні: товари та послуги, наприклад, одяг, косметика, меблі, масаж, ремонтні роботи
 • Цифрові: товари та послуги, які надають онлайн, як-от веб-уроки або вебінари.

Усе про білі оффери в арбітражі

Сірі оффери теж відповідають закону, але їх набагато складніше затвердити на багатьох рекламних майданчиках. Рекламні твердження цих товарів часто перебільшені та містять недостовірну інформацію. Наприклад, обіцянки на кшталт “носи цю каблучку і дізнаєшся всю правду”, “використовуй настій тричі на день і збільш груди на два розміри”, “купи цей амулет і забудь про бідність”.

Усе про білі оффери в арбітражі

Чорні оффери – це товари та послуги, які порушують закон, містять потенційно шкідливі елементи та явно обманюють користувачів. Їх заборонено рекламувати на всіх платформах. Приклади включають твердження на кшталт “вилікуємо невиліковну хворобу”, “контрафактні шуби з Китаю”, “ти виграв мільярд у казино” тощо.

Білий оффер: Переваги

Довгострокові та якісні рекламні кампанії з білим оффером, що ґрунтуються на легальних та етичних методах, можуть успішно служити вашим інтересам упродовж тривалого часу без необхідності суттєвих змін. Це надає унікальну можливість накопичувати позитивні відгуки про ваші товари чи послуги та будувати надійну базу лояльних клієнтів.

Такі кампанії з білим оффером уникають проблем з модерацією, оскільки повністю відповідають законодавчим нормам, не включають заборонений контент і не вводять в оману споживачів. Завдяки цьому вони без зусиль проходять перевірки на популярних платформах, таких як Facebook, Яндекс, Google і Instagram, на відміну від менш надійних рекламних акцій, які можуть вимагати від рекламодавців використання несумлінних підходів, включно зі створенням фіктивних акаунтів і застосуванням методів обходу правил.

Користувачі високо цінують такі чесні кампанії, засновані на білому оффері. Надаючи високоякісні товари або послуги, ви можете завоювати їхню довіру. Прозорість в обслуговуванні та увага до потреб клієнтів сприяють поширенню позитивних відгуків про ваш бренд, що, своєю чергою, приваблює нових покупців. Завдяки легітимності пропозицій кількість скарг скорочується, зменшуючи необхідність займатися репутаційним менеджментом.

Використання інструментів для аналізу та оптимізації рекламних кампаній з білим оффером дає змогу фокусуватися на ключових аспектах, як-от оцінка ефективності реклами, замість того щоб шукати способи обійти системи модерації. Це відкриває додаткові можливості для нарощування доходів, наприклад, використання ретаргетингу, динамічної реклами та інших просунутих стратегій на платформах на кшталт Facebook.

Недоліки білих офферів

Розробка білих офферів вимагає значних зусиль і часу, включаючи ретельне планування, стратегічне мислення, аналіз переваг і недоліків продукту, а також постійну оптимізацію. Цей процес різко контрастує з підходами, використовуваними при створенні сірих або чорних офферів, де швидкий прибуток досягається за рахунок просування заборонених товарів і використання оманливих рекламних технік.

У створенні реклами для білих офферів полягає низка особливих викликів. По-перше, важливо точно визначити цільову аудиторію, оскільки ефективне просування товарів чи послуг неможливе без розуміння їхніх кінцевих споживачів. Потім необхідно розробити високоякісні рекламні матеріали, які мають містити чітку та правдиву інформацію про продукт, запропонувати унікальну торговельну пропозицію, детально описати продукт чи послугу, вказати ціну (якщо це актуально) та супроводити це якісними зображеннями. Такий підхід у рекламі білих офферів сприяє побудові довгострокових стосунків із клієнтами на основі довіри та прозорості.

Вертикалі та ніші з білими офферами

Усе про білі оффери в арбітражі

У пропозиціях щодо Whitehat офферів зазначається таке:

Товарна ніша: що містить продукти для повсякденного використання, як-от одяг і косметику (білі оффери), а також товари для здоров’я і краси (сірі оффери). Це також включає роботу з інтернет-магазинами, наприклад, Aliexpress і Ebay.

Фінансова сфера: займається продуктами, пов’язаними з кредитами та банківськими картками, є повністю легальною та юридично чистою.

Інфобізнес: який передбачає залучення клієнтів на навчальні курси та вебінари. Тут важливо ретельно обирати оффери, щоб не підірвати довіру аудиторії через низькоякісні послуги.

Знайомства: які можуть бути як простим спілкуванням і знайомством (біла вертикаль), так і більш дорослими сайтами і зустрічами для дорослих (чорна ніша).

Install: означає оплату за встановлення офіційних додатків, за умови, що вони не завдають шкоди пристроям. В іншому випадку оффер переходить у категорію чорних.

Основні методи для білих офферів

Давайте розглянемо основні методи залучення трафіку для “білих” офферів і оцінимо, наскільки це складно для новачків.

 1. Пошукова реклама: Цей метод полягає в розміщенні платних оголошень у пошукових системах, що забезпечує приплив користувачів на ваш веб-сайт. Його основні переваги – велике охоплення і висока цільова спрямованість. Пошукова реклама ідеально підходить для білих офферів, оскільки легко проходить перевірки на платформах на кшталт Google і Яндекс. Для новачків це може бути завданням середньої складності, що вимагає розуміння ринкових тенденцій, визначення цільової аудиторії та ключових слів.
 2. Соціальні мережі: Залучення соціальних платформ, таких як Instagram і Facebook, може бути потужним інструментом для залучення трафіку. Хоча багато хто знайомий з цими платформами, ефективна рекламна кампанія вимагає спеціалізованих знань, включно з точним визначенням цільової аудиторії та налаштуванням кампанії. У соціальних мережах можливе також розміщення офферів у спеціалізованих групах без витрат.
 3. Нативна реклама: Цей тип реклами гармонійно вбудовується в контент сайту і не викликає роздратування у користувачів. Оскільки вона не здається прямою рекламою, нативна реклама чудово підходить для білих офферів. Для новачків це може бути завданням середньої складності, що вимагає знаходження відповідного ресурсу і створення делікатного контенту.
 4. Email-розсилки: Ефективність цього методу залежить від наявності оновленої бази даних з контактами потенційних клієнтів. Використання актуальної та перевіреної інформації критично. Незважаючи на свою потенційну складність, email-маркетинг може бути потужним інструментом у руках початківців, якщо база даних зібрана правильно.
 5. Clickunder і popunder реклама: Ці формати можуть сприйматися як настирливі, але вони забезпечують високу помітність і широке охоплення для білих офферів. Для новачків це один із простіших і доступніших методів привернення уваги.
 6. Push-повідомлення: Ці повідомлення надсилаються на пристрої користувачів, підписаних на певні веб-ресурси. Для білих офферів push-повідомлення дають змогу точно сегментувати аудиторію і запускати цілеспрямовані рекламні кампанії. Однак для їх реалізації потрібна наявність власного вебсайту для збору підписок.
 7. Мобільний трафік: З огляду на те, що більша частина потенційних клієнтів активно використовує мобільні пристрої, мобільна та in-app реклама являють собою перспективні канали

Усе про білі оффери в арбітражі

Білий оффер: Рекомендації щодо вибору

Підтримуючись досвіду безлічі фахівців з веб-розробки, що ґрунтуються на чесних методах роботи (whitehat), ми склали список ключових порад щодо вибору найактуальнішої та найвигіднішої пропозиції:

 • Важливо насамперед уважно вивчити умови оффера. У цих умовах зазвичай вказуються дозволені типи трафіку, форма і розмір винагороди, допустимі географічні райони (ГЕО), а також вимоги до рекламних матеріалів.
 • Також вкрай важливим є сезонний фактор пропозиції. Потрібно заздалегідь продумати, чи буде оффер актуальним у певний часовий період і наскільки довго. Наприклад, продаж гірськолижного спорядження влітку навряд чи буде доречним.
 • Краще обирати оффери у знайомій веб-майстру тематиці. Якщо він уже має досвід роботи з певною категорією продуктів, йому буде легше та швидше визначити цільову аудиторію та підібрати відповідні рекламні матеріали.
 • Особистий інтерес до продукту, що просувається, також має значення. Якщо веб-майстру самому нецікавий його продукт, то чому він повинен залучати інших покупців?
 • Вірне визначення цільової аудиторії безпосередньо впливає на обсяг продажів. Якщо немає можливості чітко визначити аудиторію для певного оффера або продукт не користується попитом, то краще звернути увагу на інші товари, де можна точно виділити цільову аудиторію.
 • Не забувайте про статистику оффера. Перед початком роботи варто вивчити такі показники, як EPC (ефективність на один клік), CR (коефіцієнт конверсії), AR (середній чек) та інші. Чим вищими є ці показники, тим прибутковішим буде оффер.

Де шукати партнерські програми для просування білих офферів?

Давайте розглянемо найкращі партнерські програми, в яких ви зможете знайти білі пропозиції для просування.

Lucky online
Багатофункціональний чоловічий JEEP VEST EU – чудовий вибір подарунка для чоловіка. У ньому передбачені кишені для різних дрібниць і предметів першої необхідності, які завжди будуть під рукою. Підтримуючий крій одягу допомагає знизити навантаження на м’язи спини та хребет. Жилет виготовлений з текстильного матеріалу, але при цьому вирізняється міцністю і зносостійкістю.

ГЕО: Італія, Іспанія, Німеччина, Болгарія, Греція, Угорщина, Австрія;
Джерела трафіку: FB, GA, тизерні мережі;
Модель оплати: CPA – $18.
Шорти для корекції фігури SLIM SHAPE EU – це чудовий спосіб приховати кілька зайвих кілограмів на стегнах завдяки чорним шортам для схуднення. Вони також стануть чудовим подарунком для коханої дружини, дівчини або мами.

Кейси

Пролив на Fuel Free PL. Кейс з ROI – 103%.

 • Мережа: Leadbit
 • Оффер: Fuel Free – a fuel saving device;
 • Опис:магніти для скорочення витрат палива автомобіля;
 • ГЕО:Польща;
 • Дати затоки: грудень 2017 – березень 2018;
 • Зароблено: $2492;
 • Витрачено: $1222;

Вибір платформи для розміщення реклами: вирішили використати Revcontent через їхню доступну вартість за клік і великий обсяг користувацького трафіку. Основну увагу було приділено мобільним користувачам, оскільки вважається, що активна молодь частіше використовує смартфони для перегляду контенту. Після того як було проведено 3000 кліків, автор склав списки ефективних і неефективних джерел трафіку. Список неефективних виявився значним через велику кількість ботів.

В результаті витрат у розмірі $1222 було отримано 125 395 переходів на рекламні матеріали. З них Revcontent визнав якісними і без ботів 122 052 переходи. У підсумку, з урахуванням не найпопулярнішої пропозиції і не дуже затребуваного регіону, прибуток склав близько 100% (ROI). Висновок такий: рекламувати можна будь-який продукт у будь-якому місці, оскільки люди скрізь виявляють інтерес.

FAQ

Що таке білий оффер?

Білі оффери являють собою продукти або послуги, допустимі до реклами на платформах на кшталт Facebook, як-от мобільні додатки або одяг. На відміну від них, “сірі оффери” включають у себе товари, які можуть призвести до блокування акаунта, наприклад, контент для дорослих, азартні ігри або харчові добавки. Також до сірих офферів відносять неліцензовані копії брендових товарів, підробки парфумів або китайську електроніку.

Що таке оффер в арбітражі трафіку?

В арбітражі трафіку оффер (або CPA-оффер) позначає будь-який продукт або послугу, за просування якого ви можете отримати винагороду.

Чи можна працювати з білими офферами й уникнути блокувань?

Так, взаємодія з білими офферами зазвичай пов’язана з меншим ризиком отримання блокувань, що є їхньою важливою перевагою.

Яка тривалість життя акаунта на Facebook при роботі з білими офферами?

Термін життя акаунта на Facebook, що займається білими офферами, не визначено точно. Хоча алгоритми Facebook можуть бути непередбачуваними, акаунти, що просувають білі оффери, зазвичай мають більшу тривалість життя порівняно з тими, що займаються сірими або чорними офферами.

Що краще обрати для білих офферів – бурж чи країни СНД?

Вибір географічного напрямку для білих офферів залежить від безлічі чинників, і немає однозначної відповіді, який ринок “біліший”. Важливо проводити тестування й аналізувати ринок, щоб визначити, що працює краще для вашого конкретного продукту або послуги, враховуючи обсяги, особливості ринку, рекламодавців і ставки.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Що таке партнерська програма

Партнерська програма — це співпраця між продавцем і партнерами, які просувають і продають товари або послуги продавця, отримуючи натомість комісію. Тут продавець - це той, хто пропонує товар або послугу і готовий платити за їх просування. Арбітражник, веб-майстер або афіліат - це посередник, який використовує свої канали для продажу товарів або послуг продавця, заробляючи на цьому. Важливо розуміти, що партнерська програма і партнерська мережа - це різні речі, хоча їх часто плутають. Партнерські мережі - це агрегатори пропозицій, які виступають посередниками між веб-майстрами і продавцями. Вони стежать за активністю, керують платежами і допомагають веб-майстрам з установкою посилань. Більшість таких мереж пропонують техпідтримку та інструменти для відстеження трафіку й аналізу результатів. Принципи роботи партнерської програми У партнерській програмі беруть участь продавці та посередники. Якщо ви продавець: Ви розміщуєте свою пропозицію (товари, послуги, курси тощо). Створюєте спеціальне посилання для відстеження переходів на...
161
9хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали