Набридло “лити” в нуль та постійно шукати нові зв’язки?
Ми знаємо як це і також через це пройшли 👍
Тому склали топ перевірених та найдієвіших порад – як знайти ідеальну зв’язку в арбітражі.
Big idea та must-have кожного арбітражника – лити у плюс. Але виконати це завдання виходить не у всіх. Для того, щоб лити в плюс, потрібно мати робочу зв’язку, яка напевне принесе прибуток. А от, аби знайти, намацати та перевірити дієву та прибуткову зв’язку – кожен арбітражник робить багато спроб та помилок, і це нормально. Не бійтесь експериментувати, пробувати, перевіряти, шукати.
Як шукати робочі зв’язки для арбітражу – чотири перевірених кроки, далі…
Важливо! Одразу варто усвідомити: те, що працює у когось, необов’язково спрацює у вас. Скажемо навіть більше, якщо спробуєте клонувати свою ж успішну зв’язку, щоб збільшити обсяги, “клон”, швидше за все, відпрацює гірше. Тому постійно шукаємо нове.
Зручніше та ефективніше працювати з одним-двома джерелами трафіку та однією-двома вертикалями. Це відразу звужує зону пошуку, завдяки чому ви зможете швидше знаходити зв’язки. Працюючи ж з одним джерелом трафіку та вертикаллю, ви станете фахівцем у цій вузькій ніші, ефективніше проводитимете тести, робитимете крео, оптимізуватимете зв’язки.
ПОРАДА! Вибираючи вертикаль, виходьте зі свого джерела трафіку, бюджету та сезону. Важливо зрозуміти, яка аудиторія переважає у вашому джерелі трафіку. Визначивши це, у вас з’явиться можливість більш точно підбирати оффери.
Арбітражнику потрібно бачити загалом картину по заливах у ніші. Якщо зайти в spy-tool, вибрати потрібне джерело, ви побачите, на які оффери та вертикалі заливають найактивніше. Відфільтруйте оголошення, залишивши ті, що крутяться 3 дні та більше. Адже якщо їх крутять стільки часу, то з них йде профіт.
ПОРАДА! Запитайте персонального менеджера партнерки чи саппорт, які оголошення зараз актуальні та приносять найбільшу конвертацію? У їхніх же інтересах дати вам пораду, щоб ви вийшли у плюс.
Побачивши, на що активно заливаються колеги, шукаємо відповідні оффери у СРА-мережах. Часто той самий оффер є у кількох мережах, тому варто порівняти умови та їх показники у кожній мережі.
ПОРАДА! Обов’язково подивіться, які лендинги до офферу пропонує ПП. Якщо інші арбітражники ллють на власні преленди, а у вас немає можливості їх створювати, наврядчи ви вийдете в такий же плюс, як і вони.
Щоб почати тестувати зв’язку, ви повинні визначити для себе бюджет та критерії успішного та неуспішного тесту. Якщо вертикаль недорога, наприклад, утиліти, інстали, тест однієї зв’язки забирає $5-10, максимум $40-50 залежно від ГЕО. Нутра-оффер може відібрати від $50-100 до $400-500. Гемблінг та беттінг оффери нерідко вимагають близько $1000 на тест.
ПОРАДА! Якщо ви заливайте у мережах з оплатою за кліки на суму 3-5 виплат за лід, але з такого “заливу” не прилітає жодна конверсія, відмовляйтесь від зв’язки.
Тож,не поспішайте з висновками, оберіть кращий для себе оффер та приділіть час тестуванню зв’язок.
А тепердавайте розглянемо поширені помилки під час тестування зв’язок. Забирайте собі їх замість підказок та шпаргалок в майбутній роботі.
Без чіткої стратегії важко оцінити ефективність різних зв’язок і визначити, які їх слід масштабувати. Насамперед потрібно визначити цілі тестування, вибрати відповідні метрики для аналізу та розробити чіткий план дій.
Щоб точно переконатися в тому, чи працює ваша гіпотеза, необхідно перевірити її на тривалій дистанції. Навіть якщо позитивної динаміки не видно відразу, спробуйте оптимізувати кампанію, змінити час показу об’яв або використовувати інший креатив.
Зважайте на те, що чим більше креативів, офферів або джерел ви тестуєте, тим більший бюджет вам знадобиться. Щоб уникнути виходу в мінус, не беріть надмірну кількість елементів одночасно. Ця помилка найчастіше зустрічається у арбітражників-початківців, які не мають достатнього бюджету.
Стабільність та гарний прибуток в арбітражі можливий. Так, це не простий процес, але якщо у вас вистачить витримки, впертості та бажання – ви обов’язково знайдете свою робочу зв’язку яка точно принесе вам високі дивіденди.