Як заробити в інтернеті: Топ 10 способів

Як заробити в інтернеті: Топ 10 способів
0
0
2203
7хв.

Найкращим способом заробітку в Інтернеті в 2024 році є той, який відповідає вашим здібностям, знанням та навичкам. Практично в будь-якій галузі вправний майстер з часом стає високооплачуваним професіоналом, тоді як ті, хто прагне швидкого збагачення без відповідних зусиль і навичок, може залишитися з невеликим доходом.

Успішні особистості завжди починали з нуля. Інтернет не є винятком. Тут також немає простих шляхів до багатства. Якщо ви новачок, вам доведеться багато вчитися, набирати досвід та будувати корисні зв’язки. У перші три місяці ви можете очікувати заробіток в межах 2-8 тисяч гривень в залежності від вашого напрямку. Але з плином часу інтернет-діяльність може приносити різноманітний рівень прибутку.

ТОП-10 методів як заробити в інтернеті у 2024 році

У наш час багато новачків виявляють інтерес до можливостей заробітку, особливо враховуючи перспективи на 2024 рік. Давайте розглянемо список найбільш важливих та високооплачуваних сфер діяльності в Інтернеті, які привертають увагу багатьох.

ТОП-10 методів заробітку в 2024

Метод 1. Популярні фріланс-професії

Фріланс – це зазвичай спосіб заробітку в Інтернеті, який не потребує великих вкладень. Проте він передбачає наявність професійних знань та досвіду. Щасливо, багато професій, які в цифровій сфері можна опанувати самостійно за допомогою статей блогерів, книг та відеороликів на YouTube. Іноді може знадобитися проходження 3-4 місячних навчальних курсів. Але найголовніше, що більшість замовників не дивляться на наявність університетської освіти.

У 2024 році найбільш популярні професії будуть пов’язані з онлайн-бізнесом, інформаційними технологіями та інтернет-сервісами. Нижче наведено список найактуальніших способів заробітку.

Професія Чим займається працівник Потенційний заробіток в Інтернеті
Програміст Розробляє сайти, мобільні додатки, професійне ПЗ 20-60 тис. грн
SEO-спеціаліст Просуває сайти в пошукових системах за допомогою внутрішньої і зовнішньої оптимізації 12-20 тис. грн
Веб-дизайнер Створює і редагує макети сайтів, малює логотипи, банери, листівки, займається 3D моделюванням об’єктів 8-50 тис. грн
Перекладач Перекладає тексти 6-30 тис. грн
Віддалений бухгалтер Складає звітність для фірм, оптимізує податки, заповнює форми, розраховує зарплату і відпустки 8-16 тис. грн
SMM-менеджер Просуває спільноти в соціальних мережах 12-20 тис. грн
Відеомонтажер Створює професійні відеоролики для Youtube в спеціальних програмах 12-16 тис. грн
Інтернет-маркетолог Розробляє маркетингові стратегії в Інтернеті, аналізує дії конкурентів, організовує рекламну кампанію, тестує нові продукти на ринку 16-40 тис. грн

Метод 2. Ефективна онлайн-торгівля

У сфері онлайн-торгівлі можна отримати прибуток в Інтернеті у 2024 році, і ця галузь вимагає вкладень. Це може бути цікавим варіантом для тих, хто має бажання та принаймні 20 тисяч гривень на початку інвестицій.

У 2024 році в Інтернеті актуальними будуть наступні схеми заробітку, які можуть бути цікавими та прибутковими для інтернет-підприємців:

 • Дропшипінг

Мінімальні вкладення – це важлива перевага цієї схеми, оскільки вона не вимагає витрат на закупівлю і зберігання товарів. Ваш перший крок – пошук надійного оптового постачальника, який готовий співпрацювати з вами за схемою дропшиппінгу. Після цього вам слід створити і розкрутити власну торговельну площадку.

Один з головних аспектів цієї схеми – це можливість отримувати 100% передоплату від покупців з врахуванням вашої націнки, а потім ефективно організовувати доставку замовлення. Щомісячний заробіток в Інтернеті при такій схемі може складати 12 тисяч гривень і навіть більше. Це надає можливість створити стабільний та прибутковий бізнес у Інтернеті.

 • Продаж товарів з Китаю

Ця схема заробітку в Інтернеті є класичною та відомою багатьом. Основна ідея полягає в тому, щоб придбати новий товар за доступними цінами на китайських торгових платформах, таких як Alibaba, Taobao, Dinodirect, Tmart, та подальшому перепродажу цього товару через свій власний інтернет-магазин з націнкою від 50% до 1000%.

Один з головних аспектів цієї схеми – це вкладення, яке може становити 24 тисячі гривень. При правильному підході та ефективному веденні бізнесу, заробіток в місяць може складати від 16 до 24 тисяч гривень і навіть більше. Такий підхід надає можливість створити стабільний джерело доходу в Інтернеті та розвивати власний бізнес.

 • Генерація лідів для бізнесу

Один з прибуткових методів заробітку в Інтернеті – це створення веб-сайтів, спеціалізованих на професійних тематиках, таких як юриспруденція, медицина чи будівництво. Якщо ви не є фахівцем у цих областях, ви можете укласти домовленість з фахівцем, який має професійний досвід, про те, що ви будете приводити клієнтів на їхні сайти за винагороду. Наприклад, це може бути фіксована сума, наприклад, 200 гривень, або відсоток від суми угоди, наприклад, 15%.

Для реалізації цього плану на практиці, вам слід створити на своєму веб-сайті форму зворотного зв’язку, де клієнти можуть залишати заявки. Після цього ви можете передавати контакти цих клієнтів своєму партнеру або фахівцю, який надає послуги у відповідній галузі. Отриманий прибуток можна вкладати у подальший розвиток проекту або в інші інвестиції. Це може бути ефективним способом отримання стабільного доходу в Інтернеті.

Участь у партнерських програмах

Метод 3. Участь у партнерських програмах

Участь у партнерських програмах в 2024 році може приносити дохід від 8 тисяч гривень на місяць та більше. Основна ідея полягає в допомозі у продажу товарів, послуг та сервісів інших компаній.

Схема заробітку у партнерських програмах включає такі етапи:

 • Реєстрація в СРА-мережі (наприклад, salesdoubler.pro, mylead.global, drop1.top) або пошук доступних партнерських програм в Інтернеті.
 • Вибір продукту або послуги, яку ви будете просувати. Вам буде видано партнерське посилання у вашому особистому кабінеті.
 • Розміщення цього посилання на веб-сайті або в соціальних мережах, де знаходиться ваша цільова аудиторія. Найкраще використовувати тематичний власний веб-сайт або групу в соціальній мережі.
 • Супроводження посилання з продаючим текстом, щоб мотивувати користувачів виконати цільову дію, таку як покупка товару, замовлення послуги чи реєстрація в грі.
 • Отримання винагороди за кожну цільову дію, яку вчинили користувачі, перейшовши за вашим посиланням.

Зазвичай, участь у партнерських програмах вимагає вкладення часу та грошей у створення власного веб-сайту. Розміщення посилань на безкоштовних майданчиках в Інтернеті (наприклад, на форумах чи в каталогах статей) може призвести до меншого результату. Однак існують винятки, коли такий підхід може бути успішним.

Метод 4. Заробіток в Телеграмі

У 2024 році з’явилася нова можливість заробітку, доступна в месенджері Телеграм. Головна перевага цієї платформи полягає в тому, що тут відсутня алгоритмічна стрічка новин, і користувачі отримують рекламні повідомлення в чаті, що сприяє автоматичному підвищенню конверсії.

Найбільш актуальним методом заробітку в Телеграмі в 2024 році є створення власного каналу. Цей канал можна монетизувати за допомогою наступних способів:

 • Розміщення рекламних постів.
 • Продаж власних товарів.

Розмір вашого заробітку в Інтернеті на цій платформі буде залежати від кількості підписників та тематики вашого каналу. Щоб дізнатися середні ціни на рекламні оголошення в каналах Телеграм, ви можете відвідати біржу Telega. Це відмінна можливість створити стабільний джерело доходу в Інтернеті, використовуючи популярний месенджер.

Метод 5. Розробка Веб-сайтів, Програм і Онлайн-сервісів

За даними сайту Work.ua, середній дохід IT-фахівця становить 24 тисячі гривень на місяць. У той час як найвищий дохід в Інтернеті отримують такі спеціалісти:

 • Програмісти вбудованих систем – 45 тисяч гривень.
 • Програмісти Joomla – 32 тисячі гривень.
 • Програмісти Android – 30 тисяч гривень.
 • Програмісти C++ – 27 тисяч гривень.

Проте, самостійно освоювати професію IT-фахівця досить складно. Вам потрібно буде готуватися до вчителів впродовж кількох років, включаючи участь у платних курсах.

Для новачків у Інтернеті може бути більш простий шлях – створення веб-сайтів на платформі WordPress. У цьому випадку майже не потрібні навички програмування, і ви можете знаходити замовлення на фріланс-біржах. Середній заробіток в місяць може складати від 6 до 12 тисяч гривень.

Метод 6. Навчальні Послуги Онлайн

У 2024 році можна отримати прибуток, надаючи навчальні послуги онлайн. Цей напрямок підходить тим, хто володіє глибокими знаннями в певній області. Щоб привернути клієнтів, бажано створити власний сайт-візитку або, як мінімум, групу в соціальній мережі.

Ось декілька актуальних способів заробітку в Інтернеті в 2024 році:

 • Інфобізнес: Ви можете написати електронну книгу, створити навчальні відео або проводити вебінари. Для продажу інфопродуктів можна використовувати партнерські програми, такі як Justclick, Glopart, або рекламувати їх у своєму власному блозі.
 • Консультування: У 2024 році в Інтернеті буде попит на консультації в таких галузях, як юриспруденція, бухгалтерія, дієтологія, маркетинг та SEO. Віддалені консультанти можуть знаходити клієнтів на фріланс-біржах, таких як freelancehunt.com і Weblancer. Однак краще створити свій власний блог та залучати клієнтів за допомогою експертних статей, реклами та рекомендацій.
 • Репетиторство: У Інтернеті в 2024 році досить легко заробляти гроші, викладаючи приватні уроки з точних наук (математика, фізика, хімія, інформатика) або іноземних мов. Середня вартість однієї години занять по Skype становить 320 гривень. Пошук перших клієнтів для досвідчених вчителів полегшить слово-в-уста, а новачкам можуть допомогти безкоштовні дошки оголошень, такі як OLX, і спеціалізовані репетиторські веб-сайти.

Блоггінг

Метод 7. Блоггінг

Як заробити в Інтернеті без вкладень у 2024 році? Один із шляхів – створити і просунути свій блог в соціальній мережі, а потім отримувати гроші від розміщення реклами та участі в партнерських програмах.

Зараз для заробітку на блогерстві найбільше підходить Instagram. Ця соціальна мережа має декілька переваг:

 • Процес створення контенту вимагає менше часу (потрібні яскраві фотографії та короткі тексти), ніж при роботі з веб-сайтом.
 • Дозволяє залучити аудиторію відданих підписників швидше, ніж інші соціальні мережі, такі як Фейсбук або Тік Ток.
 • Користується попитом серед рекламодавців.

Зараз хороші гроші в Інстаграмі приносять блоги, на яких є не менше 5 000 підписників. На таких сторінках вартість рекламного поста становить приблизно від 200 до 400 гривень при наявності 20-30 тисяч підписників. Зі зростанням кількості підписників ціна за рекламу також зростає і може досягати від 800 до 2 000 гривень.

Метод 8. Створення власного сайту для заробітку на рекламі

Якщо вас цікавить пасивний заробіток в Інтернеті у 2024 році, то спробуйте створити та розкрутити інформаційний веб-сайт. Гроші ви будете отримувати за кожен клік на рекламні блоки Google. Зазвичай кількість переходів складає від 0,5% до 1,5% від загальної кількості відвідувачів.

Для заробітку на контекстній і банерній рекламі важливо правильно вибрати тематику вашого сайту. Традиційно, найдорожчими нішами в Інтернеті є такі:

 • Банківські, кредитні, страхові та інші фінансові послуги.
 • Нерухомість.
 • Бізнес, відкриття ФОП, реєстрація компаній.
 • Форекс.
 • Кріптовалюти.
 • Авіаквитки, готелі.
 • Навчання.
 • Меблі та інтер’єри.

Вартість кожного кліка в зазначених нішах може становити від 15 до 100 гривень. Знаючи кількість унікальних відвідувачів на день, ви можете розрахувати приблизний заробіток з вашого веб-сайту. Наприклад, банківський сайт із щоденною відвідуваністю 5 000 чоловік може приносити такий приблизний місячний заробіток: 40 гривень * 5 000 * 0,01 ≡ 2 000 гривень. І це тільки з контекстної реклами.

Метод 9. Операції з криптовалютою

Як заробити гроші на криптовалюті? У 2024 році в Інтернеті актуальними будуть наступні способи:

 • Купівля токенів з високою капіталізацією (наприклад, Bitcoin або Ethereum) з метою їх подальшого продажу, коли їхня ціна зросте.
 • Арбітраж – це стратегія, яка полягає в тому, щоб придбати монети на одній біржі за низькою ціною і продати їх на іншій, де ціна вища, отримуючи прибуток від різниці у ціні.
 • Інвестування грошей в нові, дешеві, але перспективні криптовалютні монети.

Трейдинг є більш прибутковим, але складним і ризикованим напрямком заробітку на криптовалюті. Новачкам може бути важко досягти успіху без спеціалізованих знань, і вони можуть зазнати збитків. Якщо ви шукаєте більш стабільний варіант, то розгляньте можливість інвестування в криптовалюту.

Операції з криптовалютою

Метод 10. Інвестування – перспективний заробіток з вкладеннями

У кінці 2023 року, багато інвесторів почали цікавитися можливостями заробітку в Інтернеті в 2024 році. Ось декілька актуальних напрямків для вкладення грошей:

 • Вкладення в банківські депозити: Цей спосіб дозволяє вам захистити свої заощадження від інфляції. Зазвичай ставки за вкладами становлять 12%. Банки часто пропонують капіталізацію відсотків, щомісячні виплати відсотків, а також можливість часткового зняття і поповнення вкладу. Ви можете відкрити вклад онлайн, і мінімальна сума вкладу зазвичай становить 1 тисячу гривень.
 • Купівля цінних паперів: В Інтернеті ви можете придбати акції компаній через легальні брокерські контори, такі як Фінам, Відкриття брокер, БКС брокер. Ви зможете отримувати дохід від 15% до 20% річних, а іноді навіть виплати дивідендів. Найменш ризикованим варіантом є покупка акцій від “блакитних фішок” – це цінні папери від організацій з стабільним фінансовим ростом.
 • Інвестиції в ПАММ-рахунки: Інвестування в ринок Форекс через ПАММ-рахунки може бути ризикованим, але при правильному підході цей спосіб може забезпечити дохід в розмірі 30-50% річних. Він передбачає передачу ваших коштів в управління досвідченим трейдерам.

Перед вкладенням грошей в будь-який інвестиційний інструмент, важливо ретельно дослідити ринок і консультуватися з фахівцями, оскільки інвестиції завжди пов’язані з ризиками.

Висновок

У 2024 році існує безліч можливостей для заробітку в Інтернеті, і багато з них можуть бути досить прибутковими. Важливо вибрати той напрямок, який відповідає вашим інтересам, знанням і фінансовим можливостям.

Ці способи вимагають різних навичок і рівнів зусиль, а також пов’язані з різними рівнями ризику. Важливо обирати той, який найкраще відповідає вашим цілям та можливостям, і бути готовим до вкладення часу і зусиль для досягнення успіху.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Популярні хештеги для Instagram 2024: як їх шукати?

Використання популярних хештегів на Instagram допоможе розширити охоплення вашого контенту, привернути аудиторію та задовольнити алгоритм Instagram. Щоб отримати ці переваги, вам потрібно знайти і використовувати в Instagram відповідні хештеги для вашого контенту. Ця стаття містить список трендових хештегів на Instagram на 2024 рік, а також поради щодо вибору правильного хештегу для вашого посту на Instagram. Крім того, надається список найкращих інструментів для генерації хештегів на Instagram. Що таке Хештеги в Instagram? Хештеги в Instagram - це спосіб сортування та пошуку контенту. Вони створюються за допомогою символу "#" і прикріплюються до вашого контенту на Instagram, перетворюючись на теми, на які можна клікнути і знайти відповідний матеріал. Будь-яке слово чи фразу можна перетворити в діючий хештег, якщо перед ним стоїть символ "#". У хештегах можна використовувати цифри, але неможливо використовувати пробіли та спеціальні символи. В Instagram багато авторів використовують хештеги, щоб долучитися...
3012
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали