Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО

Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО
1
0
187
8хв.

Арбітраж трафіку – нелегка діяльність. Щодня користувачі споживають мільярди рекламних повідомлень. Згідно з даними SocialPilot, щомісяця Instagram використовують понад два мільярди активних користувачів, а це лише четверте місце серед соціальних мереж, поступаючись Facebook, YouTube і WhatsApp. Задумайтесь над чисельністю користувачів цих платформ. Часто великий обсяг реклами може відлякати замість залучення клієнтів. Тому важливо з особливою точністю і майстерністю визначити методи взаємодії з аудиторією, аби ефективно перетворювати їх у потенційних покупців.

Креативність у рекламі: ключ до успіху

Креативність — це візуальний аспект рекламного повідомлення, який бачать користувачі. Важливо, щоб такий елемент був ефективним — спонукав користувача перейти на оголошення та виконати цільову дію. Для цього необхідний унікальний креатив, який виділяється серед безлічі інших пропозицій та відповідає потребам та очікуванням цільових користувачів.

Ефективний креатив вирізняється чітким, зрозумілим текстом, яскравим дизайном, що приваблює увагу, наявністю заклику до дії і активною кнопкою. Він має бути адаптованим до різних платформ розміщення: соціальні мережі, сайти, мобільна або десктопна версія реклами. Створення креативу не має єдиного шаблону, який гарантує кращу конверсію. Тут важливо знання тонкощів поведінки користувачів, щоб точно визначити та запропонувати відповідний продукт.

Концепції рекламних кампаній для різних вертикалей

Навіть якщо ви тільки розпочинаєте займатися арбітражем трафіку, ви, ймовірно, вже стикалися терміном “вертикаль”. Це поняття означає категорію оферів, яких об’єднують спільні характеристики. Проте помилково припускати, що слово “вертикаль” має лише одне значення. Воно також охоплює джерела трафіку та методики промоції оферів. Спільність продуктів або послуг у рамках певної вертикалі дозволяє арбітражнику розробляти індивідуальні стратегії просування, модифікуючи лише деталі конкретних пропозицій.

Вертикаль є ключовим елементом арбітражу трафіку. Без неї користувачі не мали б змогу бачити цільову рекламу, а лише випадкові оголошення. Не існує чіткої класифікації вертикалей; вони можуть бути великими нішами або підкатегоріями. Розглянемо деякі з найпопулярніших вертикалей в арбітражі трафіку сьогодні та особливості розробки рекламних креативів для кожної з них.

Нутра

Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО

Це одна з найстаріших і найпопулярніших вертикалей у світі. Вона включає БАДи, засоби для схуднення, підвищення фізичної активності та “чоловічу силу”, а також продукти для суглобів. Нутра є однією з найскладніших ніш для отримання лідів. Знаходження відповідної аудиторії та вибір правильних рекламних креативів можуть значно збільшити трафік.

Для продуктів схуднення цільовою аудиторією є чоловіки та жінки середнього віку, які шукають продукти з натуральним складом і позитивними відгуками, щоб переконатися у їхній ефективності. У рекламних креативах використовуються фрази, на кшталт “Як скинути 15 кг без дієт і фізичних вправ?” або “Пийте склянку Х щоранку, і за тиждень ви не впізнаєте себе.” Що стосується візуалів, можна представити результати до і після або показати ідеальні чоловічі та жіночі тіла, яких прагне ця аудиторія.

У рекламних креативах продуктів для суглобів важливо підкреслити простоту використання, натуральність і унікальність продукту. Тим часом, аудиторія “чоловічих виручалок” шукає засоби, щоб підвищують сексуальну активність і надійність. Тут акцент робиться на ефективності і швидкості дії, що підкріплюється відгуками задоволених користувачів. При створенні візуалів важливо дотримуватися правил модерації, використовуючи завуальовані зображення з підтекстом замість забороненого оголення.

Гемблінг/беттинг

Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО

У цій вертикалі креативи, пов’язані з казино, слот-машинами, букмекерськими конторами та онлайн ставками на спорт. Цей вид дозвілля є відомим методом заробітку у різних куточках планети. Тому основна риса рекламних матеріалів полягає у створенні яскравих, коротких відео, де відсутні очевидні ознаки просування ігрової індустрії. Для аудиторії цієї категорії вирішальними є спонтанність і перше враження.

Фінанси

Ця вертикаль включає офери від банківських установ, зокрема, щодо випуску кредитних карт чи страхових полісів. Цільова аудиторія в цьому напрямку дуже різнобарвна. Надзвичайно важливо розробити креативи, котрі точно влучать у потреби клієнтів. Тут ефективно застосовуються прямі продажі. Ви можете демонструвати процедуру оформлення позики, щасливих осіб, які щойно отримали фінансування, або позитивні відгуки клієнтів. Не потрібно довго вагатися над заголовком. Можна, наприклад, вказати: “потребуєте коштів негайно?” або “забудьте про позики у знайомих – отримайте фінансування за дві хвилини”.

Дейтинг

Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО

Включає офери, спрямовані на користувачів, бажаючих знайти чоловіків або жінок для тривалих стосунків чи випадкових зустрічей. Рекламні матеріали у цій вертикалі мають бути максимально природніми та нагадувати звичайне спілкування. Отже, особи на фото повинні виглядати природно, зі своїми характерними особливостями, а не як моделі з журналів. Заголовки також мають бути невимушеними, як реальна бесіда між особами. І звичайно, створіть унікальний рекламний образ. Нереалістично виглядає, коли однакові повідомлення приходять одній особі від різних джерел.

Свіпстейки та онлайн-розіграші

Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО

Це проста в освоєнні вертикаль, яка існує в маркетингу довгий час. Розіграші поділяються на дві категорії: перша пропонує спробувати удачу і виграти приз, збираючи дані користувачів, друга — ближча до ігор, де розігруються різноманітні пристрої. Найбільше уваги привертають рекламні матеріали з колесом фортуни, використовуючи фрази типу “ти вже переміг” або “крути колесо та забирай приз”. Яскравий візуал з фотографією призу ефективно залучає аудиторію, як і використання логотипів відомих брендів.

Як розробити рекламні креативи для різних гео?

Секрети успішних креативів на різні вертикалі та ГЕО

Залежно від гео, певні продукти користуються популярністю в одних країнах, але не мають попиту в інших. Тому світ поділяється на географічні категорії – Tier 1, Tier 2 та Tier 3, що відрізняються платоспроможністю користувачів, середнім доходом та доступністю онлайн-платежів.

Tier 1

Ці країни мають стабільну економіку і високий рівень доходів. Жителі звикли купувати в інтернеті, тому для арбітражників це приваблива категорія з високими виплатами. Однак вартість трафіку тут нижча. Країни, що належать до Tier 1, – це, зокрема, Австралія, Німеччина, США. Оскільки місцева аудиторія добре обізнана з онлайн-рекламою, рекламний матеріал повинен бути не тільки креативним та цікавим, але й глибоко цільовим. Велику роль відіграє адаптація контенту до мови гео, що підвищує довіру споживачів. Важливо дотримуватися строгих правил рекламної діяльності, що забороняють введення в оману та захищають персональні дані.

Tier 2

Ці країни характеризуються розвиваючою економікою і середнім доходом населення. Вартість трафіку тут також нижча, але конкуренція слабша, що дає змогу заробляти на спеціальних підходах. Ці країни включають Албанію, Аргентину, Україну та інші. В Tier 2 реклама не повинна бути складною, але важливо враховувати релігійні та культурні особливості кожної країни. Наприклад, у ОАЕ не прийнято демонструвати оголеність у рекламі. Також слід бути обережним з перекладами та локалізацією, щоб не відштовхнути потенційних клієнтів.

Tier 3

Tier 3 включає держави з низькими доходами громадян і значними відмінностями у достатку між верхівкою та злиднями. Характерною особливістю цих географічних регіонів є бюджетний трафік з обмеженими можливостями оплати серед населення. Втім, це не виключає можливість отримання прибутку. Тутешні люди не схильні до спокуси реклами, що ідеально підходить для арбітражників. У переліку Tier 3 достатньо широко представлені країни Азії, Африки та Латинської Америки з низьким економічним розвитком.

Ключ до успішних креативів — адекватне налаштування аудиторії і уникнення налякування її високими сумами. Це чудова можливість для запуску оферів, що не підійшли для інших категорій. При плануванні рекламних кампаній варто пам’ятати, що не всі готові до онлайн-оплат. Особливо в країнах із слабким інтернетом краще відмовитися від анімованих зображень і відеореклами, іноді навіть краще скористатися статичними зображеннями. Тексти мають бути ясно сформульовані з прикладами, зрозумілими для місцевої аудиторії, використовуючи мову кожного регіону, адже англійську там зазвичай не знають.

Є також Tier 4, який зазвичай не є цікавим для арбітражників. Ця категорія охоплює країни з нестабільною політикою та відсутністю ефективних рекламних каналів, такі як Афганістан, Буркіна-Фасо, Гаїті, Іран, Куба, Малаві, Нігер, Північна Корея, Сирія, Судан, Того, Чад, Екваторіальна Гвінея.

Висновок

Розробка креативів для трафік-арбітражу представляє собою складний процес. Необхідно врахувати індивідуальні особливості цільової аудиторії, регіональні параметри та специфіку галузі, виконуючи постійні експерименти з різними видами рекламних форматів та каналів трафіку. Тим, хто зуміє перебороти початкові труднощі, зазвичай вдається досягти значних успіхів.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як продавати партнерську рекламу в LinkedIn

Освоєння партнерської реклами та її застосування у мережі LinkedIn Партнерська реклама — це форма онлайн-маркетингу, де фізичні особи або фірми здобувають прибуток, просуваючи продукти чи послуги інших. Такі дії можливі на різних медіаплатформах, включаючи соцмережі, як-от LinkedIn. Використовуючи LinkedIn, ви представляєте товари або сервіси третіх сторін своїй аудиторії, отримуючи комісійні від кожної покупки, здійсненої через ваше унікальне реферальне посилання. Ефективний заробіток через партнерські програми на LinkedIn залежить від побудови міцної, активної спільноти. Необхідно зарекомендувати себе як досвідченого та надійного професіонала, що ділиться цінними знаннями та ідеями з підписниками. При просуванні партнерських продуктів критично важливо, щоб вони були відповідними до вашого особистого бренду і ви впевнені у їхній якості. Підписники оцінять ваші рекомендації і, ймовірно, зроблять покупку за вашим реферальним посиланням. Для досягнення успіху у партнерській рекламі на LinkedIn критично важливо зрозуміти принципи її роботи та володіти навичками ефективного просування продукції...
209
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали