Що таке CPA сітка

Що таке CPA сітка
0
0
177
6хв.

CPA-сітка діє як посередник, що зв’язує рекламодавців, які використовують модель CPA, з арбітражниками.

У цих партнерських мережах зібрані різноманітні оффери, які надаються арбітражникам у зручному, централізованому місці, полегшуючи процес пошуку відповідного оффера в конкретній ніші.

Зазвичай CPA-мережі фокусуються на роботі в одній або декількох спеціалізованих вертикалях для забезпечення більш якісного вибору офферів.

CPA (cost per action) позначає ціну за одну цільову дію, здійснену користувачем. Це може включати різні активності, як-от купівля товару, надання контактної інформації (оплата за лід) або встановлення мобільного застосунку.

Компанія самостійно визначає тип цільової дії для CPA-моделі, включаючи:

 • Лід: Отримання контактних даних клієнта через заповнення форми.
 • Встановлення додатка або програми: Реєстрація завантаження програмного продукту.
 • Вершення замовлення або купівля товару: Фіксація угоди або придбання товару клієнтом.
 • Дзвінок у компанію: Запит на зв’язок з організацією по телефону.
 • Замовлення зворотного дзвінка: Ініціація клієнтом запиту на зворотний зв’язок.
 • Перегляд конкретної сторінки або розділу на сайті: Наприклад, прайс-листа, каталогу, банера тощо.

На відміну від оплати за кліки або покази, де складно оцінити реальну ефективність рекламної кампанії (зважаючи на відсутність гарантії здійснення цільової дії), CPA-модель надає точне розуміння вартості залучення одного реального клієнта.

CPA рахують за такою формулою:

 • CPA = витрати на рекламу / кількість дій

Особливості моделі CPA

Особливості моделі CPA

Основна перевага CPA-маркетингу полягає в тому, що рекламодавець платить тільки за фактичний результат, а не за покази або кліки. Однак існує і недолік, пов’язаний із людським фактором: у цій сфері можуть зустрічатися шахраї, які створюють неякісний трафік.

Існує два основних види ставок оплати в моделі CPA: фіксована ставка і відсоток від продажу. Фіксована ставка має сенс, коли є впевненість у її окупності, наприклад, під час продажу стандартних товарів. Наприклад, якщо ви продаєте навчальні курси за ціною від 3500 до 5000 гривень, фіксована ставка в 350 гривень буде виправдана незалежно від вартості курсу.

У разі інтернет-магазину з широким діапазоном цін краще домовлятися про винагороду у відсотках від продажу. У цій ситуації агент буде зацікавлений у тому, щоб клієнт здійснив більшу покупку, оскільки його дохід безпосередньо залежить від розміру угоди.

Сфери застосування CPA-моделі

Сфери застосування CPA-моделі

CPA-модель знаходить застосування в різних галузях інтернет-маркетингу. Вона особливо ефективна для компаній, що пропонують продукти або послуги, які користуються масовим попитом і мають широке охоплення. До таких сфер зазвичай належать інтернет-магазини, платформи онлайн-ігор, букмекерські компанії, туристичні агенції, сервіси бронювання квитків і номерів у готелях, а також онлайн-навчання.

CPA-модель менш підходить для підприємств, що спеціалізуються на вузькоспрямованих товарах або B2B-ринку. Наприклад, виробникам промислового обладнання або холодильних систем використання CPA може бути неефективним.

Ключовою умовою використання CPA-моделі є можливість чітко відстежувати вчинення цільових дій.

Робота за CPA-моделлю може здійснюватися як безпосередньо з рекламними майданчиками, так і через спеціалізовані CPA-мережі.

Що таке CPA партнерки?

CPA партнерські програми – це системи маркетингового співробітництва, де винагорода виплачується за конкретні дії користувача, вчинені за рекомендацією партнера. Ці дії можуть включати:

 • Купівлю продуктів або послуг;
 • Реєстрацію на сайтах, у додатках або сервісах;
 • Підписку на освітні програми або курси;
 • Подання заявки на фінансові послуги, такі як кредити або страхування;
 • Завантаження файлів, додатків, електронних книжок або купонів;
 • Заповнення онлайн-форм.

Партнери залучають потенційних клієнтів для рекламодавця і отримують оплату, коли клієнт виконує цільову дію. В основі CPA партнерської програми лежить оффер – це документ, який визначає умови співпраці, включно з розміром винагороди, необхідною дією від користувача, посиланням для залучення трафіку, а також обмеженнями і допустимими методами просування. Також якісні CPA-мережі надають рекламні матеріали, як-от віджети або банери, для зручності та ефективності роботи партнерів.

Для тих, хто шукає надійні та вигідні CPA партнерські програми, Lead Panda пропонує широкий вибір офферів у різних нішах. На сторінці Lead Panda CPA партнерські програми ви знайдете безліч можливостей для співпраці, які допоможуть максимізувати ваш дохід. У Lead Panda ви отримаєте доступ до якісних рекламних матеріалів, а також підтримку та інструменти для успішного маркетингу та залучення клієнтів, що робить співпрацю з цією платформою ефективним і прибутковим вибором для партнерів у сфері CPA маркетингу.

FAQ

Що таке CPA в партнерці?
CPA (Cost Per Action або Оплата за Дію) у партнерських програмах – це модель, за якої партнер отримує винагороду за певну дію, вчинену цільовим користувачем. Ці дії можуть включати купівлю, реєстрацію, заповнення форми, завантаження файлу та інші активності, які потрібні рекламодавцю.

Які є CPA мережі?
Існує безліч CPA мереж, що пропонують різні партнерські програми в багатьох нішах. До деяких відомих CPA мереж належать MaxBounty, ClickBooth, PeerFly, Admitad, Leadbit, а також Lead Panda. Ці мережі надають широкий вибір офферів та інструментів для монетизації трафіку.

Що таке CPA система?
CPA система – це платформа або мережа, яка пов’язує рекламодавців із партнерами (афіліатами), пропонуючи їм винагороду за дії, вчинені залученими користувачами. Система забезпечує відстеження дій користувачів, коректне нарахування комісій і надання необхідних інструментів та аналітики для оптимізації рекламних кампаній.

Які є партнерки для арбітражу?
Для арбітражу трафіку існують спеціалізовані партнерські програми, які дозволяють максимізувати прибуток від рекламних кампаній. Популярні платформи для арбітражу включають AdCombo, ZorbasMedia, M1-shop, Admitad, а також безліч нішевих партнерок, що спеціалізуються на певних типах продуктів або послуг. Ці партнерки надають афіліатам різноманітні оффери і підтримують різні моделі монетизації трафіку, включно з CPA.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Дейтинг партнерки. Найкращі партнерські Dating-програми та їхній рейтинг

Індустрія онлайн-знайомств ще в 2010 році випередила порнобізнес за обсягами, і в 2017 році обсяги досягли понад п'ять мільярдів доларів. Це стабільний та законний бізнес, у якому фахівці з приваблення трафіку можуть заробляти від $1405 за 10 днів до 1 700 000 рублів за півроку. Аудиторія людей, які шукають партнера для спілкування, сексу або супутника життя в Інтернеті, постійно зростає. За статистикою, 34% користувачів Інтернету в Росії зверталися до послуг сайтів знайомств. За даними Social Discovery Ventures, ринок онлайн-дейтингу становить $50 000 000, і щомісяця на ньому активно користується понад 11 мільйонів користувачів. Вебмастери та арбітражники можуть направляти трафік на оферти онлайн-знайомств та стабільно заробляти в цьому ринку, який зростає на 8,9% щорічно. Партнерські програми знайомств виплачують винагороду за привернення нових користувачів, оскільки реєстрація в таких сервісах безкоштовна, і цільова аудиторія активно шукає цю послугу. Тому вам просто потрібно спрямувати...
181
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали