Дейтинг партнерки. Найкращі партнерські Dating-програми та їхній рейтинг

Дейтинг партнерки. Найкращі партнерські Dating-програми та їхній рейтинг
0
1
244
5хв.

Індустрія онлайн-знайомств ще в 2010 році випередила порнобізнес за обсягами, і в 2017 році обсяги досягли понад п’ять мільярдів доларів. Це стабільний та законний бізнес, у якому фахівці з приваблення трафіку можуть заробляти від $1405 за 10 днів до 1 700 000 рублів за півроку. Аудиторія людей, які шукають партнера для спілкування, сексу або супутника життя в Інтернеті, постійно зростає. За статистикою, 34% користувачів Інтернету в Росії зверталися до послуг сайтів знайомств.

За даними Social Discovery Ventures, ринок онлайн-дейтингу становить $50 000 000, і щомісяця на ньому активно користується понад 11 мільйонів користувачів. Вебмастери та арбітражники можуть направляти трафік на оферти онлайн-знайомств та стабільно заробляти в цьому ринку, який зростає на 8,9% щорічно.

Партнерські програми знайомств виплачують винагороду за привернення нових користувачів, оскільки реєстрація в таких сервісах безкоштовна, і цільова аудиторія активно шукає цю послугу. Тому вам просто потрібно спрямувати одинокого користувача на свій партнерський посилання.

Існують два напрямки онлайн-знайомств:

 • Сервіси пошуку чоловіка або дружини;
 • Adult-dating — знайомства для флірту та сексу.

За досвідченими майстрами, другий вид є простішим для початку та має більший потенціал.Види партнерських програм знайомств та джерела трафіку

Арбітражники можуть направляти трафік на оферти у CPA-мережах. У нашому каталозі оферт сайтів знайомств є пропозиції від рекламодавців для різних ГЕО. Цільова аудиторія для заробітку в партнерських програмах знайомств – чоловіки віком від 25 до 60 років, мешканці Західної Європи, Північної Америки, Австралії, Нової Зеландії та Південної Африки.

Дейтинг партнерки. Найкращі партнерські Dating-програми та їхній рейтинг

Зазвичай оплачуються дві цілі:

 • За реєстрацію, у розмірі $1-$6 за анкету, наприклад, оферті Anastasia Date;
 • За оплату послуг сервісу, $40-$48 за замовлення. Наприклад, оферті Mature Dating UK.

Також існують спеціалізовані партнерські програми з дейтингу. Наприклад, ProfitSocial приймає трафік з 150 країн і пропонує партнерам понад 1 500 оферт.

Офіційні біржі AdWords та myTarget забороняють рекламу знайомств, а Facebook вимагає подання заявки та отримання письмового дозволу, що робить це джерело трафіку практично недоступним насправді.

Основними джерелами трафіку для дейтинг-оферт є:

 • Тизерні мережі;
 • Власні вебсайти або спільноти у соціальних мережах;
 • Публікації в групах соціальних мереж;
 • Спам у соціальних мережах або месенджерах.

Зазвичай рекламодавці забороняють використовувати трафік з дорвеїв. Тому такий трафік можна використовувати лише через власний вебсайт.

Важливою функцією, яка полегшує роботу арбітражника, є смартлінк. Для партнера це означає відправку всіх цільових відвідувачів без сегментації на один URL. А розподілений трафік по різних лендінгам виконує ротатор партнерської програми.

Оскільки компанії мають велику статистику щодо сегментів аудиторії та конверсій, в кожному випадку окремому відвідувачеві буде показано найефективніше промо, виходячи з віку, ГЕО, параметрів пристрою, даних про конверсії та інших параметрів.

Дейтинг партнерки. Найкращі партнерські Dating-програми та їхній рейтинг

Дейтинг-партнерки

Партнерські програми для дейтинг-сайтів, відомі також як дейтинг-партнерки, це можливість заробляти гроші на веб-ресурсах, присвячених знайомствам та побутовому обслуговуванню пар. Декілька прикладів популярних дейтинг-партнерок включають:

 • Adult Friend Finder: Ця програма спеціалізується на дорослому дейтингу і має велику кількість пропозицій та категорій для просування.
 • CrakRevenue: Ця мережа спеціалізується на афіліатському маркетингу для дорослих і пропонує різні пропозиції у цій галузі.
 • Flirt.com: Ця афіліатська програма пропонує просування дейтинг-сайту Flirt.com, який спеціалізується на знайомствах та спілкуванні.
 • BeNaughty: Ця програма допомагає афіліатам заробляти на знайомствах та розвагах.
 • 3snet: велика і популярна дейтинг-партнерська програма, яка спеціалізується на гео-трафіку для сайтів знайомств. 3snet надає різноманітні оффери та підтримку для арбітражників і вебмайстрів, які бажають просувати дейтинг-сайти та отримувати прибуток за реєстрації нових користувачів та оплату платних послуг.
 • Justcash: дейтинг-партнерка є важливим гравцем у світі партнерського маркетингу. Justcash спеціалізується на дейтинг-трафіку та пропонує широкий вибір офферів для просування.
 • Paysale: є ще однією важливою учасницею у світі онлайн-дейтингу. Paysale відома своєю ефективною системою відстеження, яка допомагає партнерам максимізувати їх прибуток.
 • Match.com Affiliate Program: Якщо ви шукаєте більш загальну аудиторію, ви можете розглянути афіліатську програму Match.com, яка спеціалізується на серйозних стосунках.
 • EliteSingles Affiliate Program: Ця програма допомагає афіліатам просувати EliteSingles, який спеціалізується на знайомствах для вищої класи.
 • Ashley Madison Affiliate Program: Ця програма призначена для Ashley Madison, який відомий своєю незвичайною аудиторією, що шукає пригоди.

Перед вступом в афіліатську програму завжди ретельно читайте умови та правила, а також вивчайте деталі процедури оплати та структуру комісій, щоб зрозуміти, яка програма найбільше підходить для вашого арбітражу трафіку та мети заробітку.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Фарм облікових записів Facebook: покрокова інструкція для роботи

Фармінг акаунтів у арбітражі - це складний процес підготовки профілів до запуску рекламних кампаній. Арбітражник вживає дії, які імітують поведінку реальних користувачів, з метою отримати дозвіл від рекламної мережі на запуск рекламної кампанії. Цей процес включає в себе багато складних кроків та вимагає ретельної підготовки кожного акаунта, щоб забезпечити його автентичність і відповідність вимогам рекламних платформ. Застосування та суть фарму акаунтів: де і коли варто використовувати цей метод? Справа полягає в тому, що рекламні мережі часто блокують облікові записи арбітражників через порушення правил. Отже, для продовження просування, арбітражникам необхідні нові облікові записи. Початково можна використовувати облікові записи своїх друзів, знайомих та родичів, але рано чи пізно ці ресурси вичерпаються. Якщо вебмайстер просто зареєструє новий профіль і спробує відразу запустити рекламну кампанію, свіжий обліковий запис буде заблокований, не дозволяючи просувати його. Рекламна мережа розрізняє, що на свіжих профілях просуваються особи, у...
192
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали