Нейромережі та арбітраж трафіку: must-have tools

Нейромережі та арбітраж трафіку: must-have tools
1
0
161
8хв.

Нейронні мережі стають невід’ємною частиною роботи діджитал-спеціалістів, включаючи сферу арбітражу, де вони використовуються для оптимізації рутинних завдань.

Ми активно слідкуємо за сучасними технологіями і хочемо поділитися інсайтами про використання ChatGPT у контексті арбітражу трафіку. Наші дослідження показують, що потенціал ChatGPT виходить за рамки написання текстів для рекламних оголошень, хоча це теж важлива частина. Пропонуємо розглянути роль нейронних мереж у роботі копірайтерів, перекладачів та креативних фахівців і чому штучний інтелект не зможе замінити ці професії повністю.

Крім того, розглянемо можливості використання Midjourney у арбітражі та те, як цей інструмент може підвищити продуктивність дизайнерів. У цій статті ми зібрали всі ідеї та інсайти, до яких дійшли під час наших брейнштормів та тестувань із нашою командою.

Використання ChatGPT в арбітражі трафіку

Використання ChatGPT в арбітражі трафіку відкриває нові можливості для спрощення тестів, пошуку корисної інформації та оптимізації щоденних задач. Ось деякі способи, як штучний інтелект може бути корисним у цій сфері:

Написання текстів для рекламних креативів

Це один із найбільш очевидних способів використання AI. Використання ChatGPT дозволяє:

 • Генерувати нові ідеї – Штучний інтелект може пропонувати свіжі слова та фрази, особливо коли потрібен новий креативний підхід.
 • Економити час – Скорочує час, потрібний на розробку та написання креативних текстів.
 • Багатомовність – Можливість генерувати текст на різних мовах.

Втім, існують певні обмеження:

 • Потреба у редагуванні – Деякі сформульовані фрази можуть виглядати нелогічно, тому важливо ретельно перевіряти та редагувати текст.
 • Переклад на незнайомі мови – Згенеровані фрази іноземною мовою можуть звучати неприродньо. В таких випадках рекомендується звернутися до носіїв мови для перевірки. Наприклад, у ProfitPay ми пропонуємо безкоштовне редагування текстів польською мовою, достатньо звернутися до вашого менеджера.

Ці інструменти AI можуть значно покращити процес арбітражу трафіку, відкриваючи нові перспективи для креативного підходу та підвищення ефективності роботи.

Унікалізація тексту

Якщо у вас є проблема із зниженням конверсії через старий контент, або ваш преленд/ленд вже позначений рекламними такими платформами, як Facebook, Google, чи TikTok і стикається з ризиком блокування, ChatGPT може допомогти переписати ваш текст, щоб надати йому новизну та уникнути повторень.

Переваги використання ChatGPT для унікалізації тексту:

 • Швидке оновлення контенту: Здатність швидко переформулювати існуючий текст на потрібній мові, зберігаючи основний зміст і контекст на преленді або лендінг-сторінці.
 • Унікальність для пошукових систем: Гарантована унікальність контенту, що сприяє кращому ранжуванню в пошукових системах, особливо якщо перевіряти текст через унікалізатори.
 • Економія на послугах копірайтингу: Зниження витрат на копірайтерів або рерайтерів завдяки автоматизованому процесу генерації тексту.

Недоліки:

 • Необхідність редагування: Текст, створений за допомогою ChatGPT, може потребувати ретельної перевірки та коригування перед публікацією, щоб усунути можливі помилки або неточності.

Загалом, використання ChatGPT для унікалізації тексту може бути ефективним способом підвищення конверсії та уникнення проблем із рекламними платформами, водночас забезпечуючи економію часу та ресурсів.

Нейромережі та арбітраж трафіку: must-have tools

Збір інформації

Іншим ефективним способом використання ChatGPT є збір та структурування інформації, який нагадує роботу Google, але з більш організованою подачею відповідей на запити.

Переваги використання ChatGPT для збору інформації:

 • Швидкість збору даних: Економія часу завдяки відсутності потреби відвідувати різні вебсайти і відкривати посилання.
 • Кастомізація формату: Можливість отримувати інформацію у форматі, який найбільше підходить для ваших потреб.
 • Синтез і структурування даних: Використання AI для структурування інформації та написання коротких висновків з обраної тематики.
 • Гнучкість запитів: Можливість робити специфічні та персоналізовані запити для збору даних, включаючи порівняння та інші нестандартні рішення.

Недоліки:

 • Обмеження у різноманітності джерел: ChatGPT не може збирати різні погляди з різноманітних джерел, ані аналізувати інформацію для ухвалення виважених рішень, особливо по арбітражним темам.
 • Ризик застарілої інформації: Інформація, отримана від ChatGPT, може бути неактуальною на момент запиту.

Використання ChatGPT для збору інформації є корисним інструментом для швидкого та ефективного збору даних, особливо коли потрібно структуроване представлення інформації, але важливо враховувати можливі обмеження та актуальність наданої інформації.

Написання коду

ChatGPT може бути корисним інструментом для генерації простого коду, який може бути використаний для вашого преленду або лендінгу. Достатньо точно вказати, що вам потрібно та в якій мові програмування, і AI надасть вам відповідний код.

Переваги використання ChatGPT для написання коду:

 • Зручність для не-програмістів: Отримання готового коду для сайту без необхідності знань у програмуванні.
 • Швидкість розробки: Можливість швидко отримати код, який відповідає вашим специфікаціям та запитам.

Недоліки:

 • Обмеженість у складності: ChatGPT поки не може виконувати складні завдання з верстки, тому підходить тільки для простих запитів.
 • Необхідність перевірки професіоналами: Важливо провести перевірку та доопрацювання коду професійним розробником, щоб уникнути помилок у верстці та забезпечити коректне відображення елементів сайту.

Заголом, використання ChatGPT для написання коду може значно полегшити процес розробки для користувачів без технічного фону, але важливо пам’ятати про обмеження AI у виконанні більш складних завдань та потребу у фаховому перегляді та доопрацюванні коду.

Переклад текстів

ChatGPT може бути використаний для перекладу текстів на різні мови, включаючи англійську, іспанську, французьку, німецьку, італійську, португальську, китайську, японську та корейську. Штучний інтелект постійно розвивається і може обробляти запити на додаткові мови.

Переваги використання ChatGPT для перекладу текстів:

 • Швидкість перекладу: Здатність швидко перекладати тексти на різні мови.
 • Економія коштів: Зменшення витрат на послуги професійних перекладачів.
 • Підтримка численних мов: Великий вибір мов, які підтримуються AI, та його здатність до навчання.
 • Обробка великих обсягів тексту: Ефективність у роботі з великими обсягами інформації.

Недоліки:

 • Потенційна неточність: Можливість неточних перекладів, особливо для текстів із складною термінологією, неоднозначними виразами або специфічними діалектами.

Використання ChatGPT для перекладу може бути корисним інструментом для швидкого та ефективного перекладу, але важливо враховувати можливі обмеження AI, особливо при роботі зі спеціалізованими або складними текстами.

Як можна використовувати Midjourney

Midjourney AI є нейромережею, яка створює зображення на основі текстових описів, використовуючи можливості штучного інтелекту. Процес використання цього інструменту полягає в надсиланні текстової команди в Discord, після чого AI генерує чотири варіанти зображень.

Основне застосування Midjourney:

 • Створення креативних зображень: Midjourney дозволяє отримувати унікальні та привабливі зображення, які зазвичай вимагають багато часу для розробки дизайнером або ілюстратором.

Переваги використання Midjourney:

 • Отримання унікальних зображень: Можливість швидко отримувати оригінальні та вражаючі зображення.
 • Варіативність результатів: AI пропонує чотири варіанти зображень для кожного запиту, із можливістю додаткового уточнення вибраного варіанту.
 • Релевантність зображень: За точними запитами система може створювати зображення, які відповідають потребам конкретної рекламної кампанії.

Недоліки:

 • Потенційні розбіжності з очікуваннями: Генеровані зображення можуть не повністю відповідати задуму, і знайти ідеальний варіант може зайняти час.
 • Ефективність у порівнянні з професійним дизайнером: Іноді простіше і ефективніше звернутися за допомогою до дизайнера.

Використання Midjourney є потужним інструментом для швидкого створення візуального контенту, особливо коли потрібні унікальні та креативні зображення, але важливо враховувати потребу в подальшому редагуванні та уточненні результатів.

Нейромережі та арбітраж трафіку: must-have tools

Створення прототипів сайтів

Штучний інтелект може бути корисним у створенні прототипів лендінгів, генеруючи візуалізації на основі ваших запитів і специфікацій. Для цього потрібно вказати AI бажані параметри та вимоги до дизайну. Отриманий макет буде у вигляді зображення, що може полегшити подальшу роботу дизайнера над концепцією посадкової сторінки.

Переваги використання AI для створення прототипів сайтів:

 • Нові концептуальні ідеї: Здатність генерувати оригінальні та свіжі ідеї дизайну для прелендів та лендінгів.
 • Швидкість створення креативу: Ефективне створення візуального концепту сайту за короткий час.
 • Підтримка для дизайнерів: Хоча AI не може повністю замінити дизайнера, він може спростити процес розробки концепту.

Недоліки:

 • Обмежений обсяг можливостей: Враховуючи, що AI служить помічником дизайнера, а не повноцінним інструментом для розробки сайтів, серйозних недоліків у його використанні не виявлено.

Використання штучного інтелекту для створення прототипів сайтів може бути корисним, особливо коли потрібно швидко сформувати креативні концепції або отримати нові ідеї для дизайну, але важливо пам’ятати про роль дизайнера у доведенні цих ідей до кінцевого втілення.

Унікалізація креативів

Midjourney AI надає унікальну можливість модернізувати вже існуючі зображення, додаючи до них нові елементи, кольори чи стилі. Це може оживити ваші креативи, збільшуючи їхню унікальність для алгоритмів штучного інтелекту, таких як Facebook, TikTok і Google.

Переваги використання Midjourney для унікалізації креативів:

 • Швидке оновлення креативів: Можливість швидко оновити креативи, додаючи нові захоплюючі елементи.
 • Підвищення CTR: Оновлені креативи з новими елементами можуть привернути більше уваги та відповідно підвищити CTR.

Недоліки:

 • Ризик додавання невідповідних елементів: Іноді AI може додавати елементи, які не відповідають початковому змісту або порушують його.

Користування Midjourney через Discord:

Щоб скористатися Midjourney, потрібно мати обліковий запис у Discord. Процес використання досить простий і не потребує детального опису. Інструкції з активації AI на сервері Discord можна знайти за допомогою будь-якого пошуковика.

Ось список основних команд для Midjourney:

 • /imagine: Генерує зображення за вашим запитом.
 • /help: Надає корисну інформацію та поради щодо використання MJ бота.
 • /info: Показує інформацію про ваш профіль, план, використання тощо.
 • /subscribe: Дозволяє підписатися на бота.
 • /fast: Виконує завдання швидше, але за додаткову плату.
 • /relax: Виконує завдання безкоштовно, але займає більше часу (доступно тільки для певних планів).
 • /show <jobid>: Відновлює будь-яку роботу.
 • /private: Ваші роботи залишаються приватними (потрібна підписка).
 • /public: Ваші роботи стають публічними.

Загалом, Midjourney використовують для натхнення дизайнерів та швидкого створення унікальних креативів. Хоча й робота інструменту може потребувати додаткового доопрацювання для досягнення ідеального результату.

Параметри “/imagine”

 • —beta: Використання експериментального алгоритму.
 • —hd: Застосування старшого алгоритму для покращених результатів.
 • —version / —v: Вказує версію алгоритму для використання з Midjourney.
 • —aspect / —ar: Генерація зображень з дотриманням певного співвідношення сторін.
 • —h & —w: Задають висоту та ширину зображення.
 • —seed & —sameseed: Встановлення стилю та однакові зміни для всіх зображень.
 • —no: Виключення певних елементів із запиту.
 • —stop: Зупинка генерації зображень Midjourney.
 • —video: Збереження процесу генерації у форматі відео.

Параметри для стилізації зображень:

 • —stylize / —s 625: Менш художній стиль.
 • —stylize / —s 1250: Помірно художній стиль, рекомендований для досвідчених користувачів.
 • —stylize / —s 2500: Значення за замовчуванням.
 • —stylize / —s 20000: Початок стилізації зображення.
 • —stylize / —s 60000: Максимальна стилізація, може призвести до втрати схожості із запитом.

Параметри якості зображень:

 • —quality / —q 0.25: Необроблений результат, швидше та дешевше.
 • —quality / —q 0.5: Менше деталей, але швидше та дешевше.
 • —quality / —q 1: Стандартна якість.
 • —quality / —q 2: Підвищена деталізація, але повільніше та дорожче.
 • —quality / —q 5: Може підвищити якість, але існує ризик погіршення результату.

Можливість додавання референсів через посилання в описі запиту також є корисною опцією.

Хоча ChatGPT та Midjourney є чудовими помічниками для арбітражників, вони не можуть повністю замінити професії, що включають створення креативного контенту.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

GAMBLING 2.0: Що чекає цю професію в майбутньому? 

Сучасний світ азартних ігор вирушає в новий етап розвитку, а Gambling 2.0 обіцяє принести вітерець інновацій та потужний потік змін. Давайте розглянемо ключові тенденції та визначальні події, які визначатимуть вектор цієї захоплюючої професії у майбутньому: Зростаюча легалізація онлайн-казино. В Сполучених Штатах спостерігається тенденція до легалізації онлайн-азартних ігор, яка, як очікується, продовжиться. Це може призвести до значного зростання доходів у цій галузі та розширення ринку. Прогнозується, що в період до 2027 року глобальний ринок онлайн-азартних ігор зросте на 11,5%. Інтеграція криптовалют. Все більше ігрових платформ починають приймати криптовалюти, наприклад біткойни, як спосіб оплати. Така тенденція може привернути нову аудиторію технологічно прокачених гравців, покращити безпеку та швидкість транзакцій. Впровадження віртуальної реальності (VR) у азартні ігри. Технологія VR радикально змінює індустрію азартних ігор, надаючи гравцям новий, захоплюючий спосіб гри. Ця технологія може імітувати атмосферу реального казино та дозволяти гравцям взаємодіяти з іншими гравцями...
146
3хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали