Індія: розбір гео

Індія: розбір гео
1
0
787
6хв.

Індія посідає лідируючі позиції за кількістю жителів серед усіх країн світу. Ця нація, що потрапляє в категорію Tier-3, виділяється своїм низьким рівнем конкуренції в бізнес індустрії.

Що приваблює до співпраці з цим регіоном?

Індія: розбір гео

Головний фактор, що мотивує багатьох, особливо початківців, шукати можливості на індійському ринку – це вражаюча кількість користувачів інтернету. Наприклад, до 2022 року понад 658 мільйонів індійців активно використовували інтернет.

До того ж, як було згадано вище, цей регіон вигідно вирізняється відсутністю сильної конкуренції. Часто маркетологи зосереджуються на вищих категоріях Tier-1 і Tier-2, минаючи Tier-3, що може бути втраченою можливістю з огляду на цей контекст.

Додаткова перевага – поширеність англійської мови. В Індії величезна аудиторія, і взаємодія з нею була б набагато складнішою, якби основною мовою була тільки хінді. Попри те що в країні офіційно визнано 21 мову, значна частина населення вільно володіє англійською, усуваючи потребу в перекладачах або специфічній адаптації контенту під місцеві мови.

І заключний аргумент на користь вибору Індії – доступна вартість трафіку. Ціни на клік у цій країні можуть бути напрочуд низькими, досягаючи, наприклад, $0,001 за клік у деяких партнерських мережах, що робить рекламні кампанії особливо вигідними.

Індія в цифрах

Розглядаючи Індію для заливу трафіку, критично важливо врахувати, що хоча країна характеризується значною чисельністю населення, вона водночас посідає позицію серед найменш забезпечених держав світу.

Населення Індії сягає 1,4 мільярда осіб, з яких 658 мільйонів активно використовують інтернет, а 467 мільйонів мають акаунти в соціальних мережах. Середній вік жителів становить приблизно 29,5 років. Характеристики національного характеру включають притаманну довірливість і відкритість. Багато жителів прагнуть знайти кошти для лікування рідкісних захворювань або ж заробляти величезні суми, подібні до виграшів у кіноісторіях. Це прагнення до швидкого збагачення часто пов’язане з низьким рівнем доходів: середня місячна зарплата в Індії становить близько $115, тоді як мінімальний заробіток у сферах ЖКГ, освіти, торгівлі та послуг сягає $80. Водночас співробітники державних установ можуть заробляти до $350 на місяць. Користувачі з Індії проводять у мережі близько 7 годин щодня, з яких 3 години припадають на використання ПК, а решта часу – на мобільні пристрої.

Інтереси населення широко варіюються, але особливо виділяються категорії такі, як відеоконтент, національні новини та патріотизм. При цьому відзначається високий інтерес до подорожей усередині країни, що підкреслює любов індійців до дослідження свого багатого культурного і географічного розмаїття.

Особливості ЦА

Індія: розбір гео

Індійська культура вирізняється своєю гостинною та відкритою натурою, водночас поєднуючи глибоку релігійність. Жителі цієї країни обожнюють проводити час у колі друзів, легко знаходять спільну мову в широких громадах, а також володіють унікальною здатністю до усамітнення серед безлічі людей завдяки широко поширеній практиці медитації та йоги.

Економічні умови в Індії сприяли прискореному поширенню інтернету. До 2024 року кількість інтернет-користувачів у країні досягла 687 мільйонів. У середньому, жителі Індії витрачають на інтернет менше коштів на день, ніж жителі багатьох інших країн, наприклад Норвегії. Утім, високий обсяг інтернет-трафіку і велика кількість споживачів призвели до того, що завдяки інвестиціям Мукеша Амбані, засновника “Jio Inforcomm Limited”, в Індії з’явилося так зване “технологічне диво”. До 2024 року країна обіцяє стати домом для величезної кількості IT-фахівців і запропонувати доступний і швидкісний інтернет.

Індія посідає друге місце за кількістю соціальних мереж, використовуваних однією людиною.

Аналітика від Spymetrics виявила вподобання індійців у соціальних мережах, включно з Google, YouTube, Facebook, Instagram, WhatsApp, Amazon, Twitter і Xhamster (сайт для дорослих). 

Найкращі вертикалі для Індії

Нутра, що включає продукти для покращення фігури, догляд за зубами, стимулювання росту волосся та косметику для шкіри. Популярність цих товарів посилюється соціальним становищем жінок, орієнтованих на роль матері та домогосподарки, що актуально для Індії, особливо в менш забезпечених районах. Ситуація багатодітності та обмежені кар’єрні можливості призводять до зниження самооцінки у жінок, що робить їх основною аудиторією для продуктів цієї категорії, особливо у віковій групі 50 років і старше.

У гемблі жителі Індії шукають шляхи до швидкого збагачення через казино, де навіть невеликий виграш сприймається як шанс підняти своє фінансове становище.

Беттінг займає особливе місце серед індійців, особливо під час Індійської Прем’єр-Ліги з крикету. Цей період стає “золотим часом” для тих, хто працює зі ставками на спорт, завдяки високій популярності крикету, підтримці знаменитостями та значному суспільному інтересу.

Дейтинг/Адалт також демонструє високу конверсію з огляду на поширеність легальної проституції та пошук партнерів для інтимних стосунків через низький рівень життя в країні. Застосунки для тематичних побачень посідають важливе місце на ринку.

Місця для нічного дозвілля, як-от клуби та бари, слугують популярними точками для зустрічей з метою знайомств 18+. Після зменшення активності в цій ніші під час пандемії 2020 року, до 2024 року спостерігається відновлення інтересу до сегменту знайомств. 

Найкращі джерела трафіку в Індії

Топові джерела трафіку – контекст, тизерки, SEO, FB і In-App. Google працює стандартно добре. Крім цих джерел, краще за інших себе зарекомендували YouTube, Instagram і WhatsApp. У FB і YouTube добре себе показує нутра і гембла, а в In-App – дейтинг.

Зверніть увагу! Влада Індії запровадила обмеження на використання TikTok, обґрунтовуючи це заходом захисту національного суверенітету і територіальної недоторканності. Через блокування, навіть обходячи його через VPN, користувачі з Індії не мають можливості завантажувати відеоконтент. Це відкриває нові перспективи для рекламних агентів, адже індійська спільнота більш довірлива до контенту, створеного людьми, які належать до їхньої культури. Отже, рекламні матеріали за участю індійців показують високу ефективність у TikTok.

Висновок

Індія займає лідируючі позиції серед регіонів, які привертають увагу арбітражників завдяки великій кількості доступного трафіку за низькою ціною. Цей ринок уже багато років демонструє високі показники конверсії, а постійне зростання чисельності населення сприяє тому, що регіон зберігає свою привабливість і не вичерпує свої ресурси. У нутрі робоча тема – схуднення, догляд за волоссям, потенція, мазі від болю в суглобах. У гемблі найкраще працює візуал багатства і легкого виграшу. У дейтингу – демонстрація канонічної індійської краси.

Розгорніть свої кампанії в Індії і скоро побачите приголомшливі результати!

Як побудувати кар'єру у performance-маркетингу: поради від топової команди Lead Panda

Як стартанути Багато хто вступає у сферу перформанс-маркетингу за порадою друзів, через самостійне дослідження перспективних напрямів працевлаштування, а також через бажання працювати в сфері IT. За даними нашої HR-менеджерки Христини, оптимальний час для вступу початківця у цю сферу — приблизно 3 місяці, що дозволяє як працівнику, так і компанії зрозуміти, чи підходять вони одне одному, а також дає можливість новачку сформувати враження про свою роботу та вирішити, чи варто й далі розвиватися у цьому напрямку. Для успішного початку кар'єри в сфері перформанс-маркетингу необхідно мати певні навички та якості. Хоча відсутність попереднього досвіду може здатися перешкодою, є декілька ключових аспектів, на які варто звернути увагу. Христина розповідає, що досвід у сфері продажів може бути корисним, але він не є обов'язковим. Основні базові навички, які необхідно мати, включають вміння користуватися програмами Microsoft Office, знання мов, зокрема англійської, а також вміння ефективно управляти...
179
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали