Discord — ефективе джерело трафіку

Discord — ефективе джерело трафіку
0
0
179
6хв.

Досліджуємо Discord як перспективне джерело трафіку, яке часто залишається в тіні. У нашому разборі ми заглибимося у вивчення аудиторії цієї платформи, їхні інтереси та основні характеристики. Також окреслимо ефективні методи залучення та оптимальні напрямки для початку роботи.

Основне про Discord

Спочатку Discord створювався для зв’язку між геймерами, проте сьогодні він перетворився на повноцінну соціальну мережу, яку можна порівняти з Telegram або X. На цій платформі користувачі можуть запускати стріми або взаємодіяти в спеціалізованих каналах. Аудиторія вже давно виходить за рамки суто ігрової сфери, активно використовуючи запропоновані функції.

Як відомо, щомісячна аудиторія Discord налічує понад мільярд користувачів. Переважну частку становлять люди у віці від 18 до 34 років – 71%, при цьому 65% з них є чоловіками. Згідно з дослідженням SimilarWeb, головні інтереси цієї категорії включають у себе цифрові технології, ігри, новини та контент для дорослих.

Discord — ефективе джерело трафіку

Discord широко застосовується в міжнародному масштабі, проте основні потоки користувачів зосереджені в таких країнах, як США, Індія, Франція, Філіппіни та Бразилія. Це свідчить про те, що платформа привертає значну кількість відвідувачів з Tier-1 країн, що робить її особливо привабливою для арбітражу трафіку.

Основні напрямки активності на цьому ресурсі включають:

  • Адалт. Платформа допускає присутність матеріалів для дорослих, які користуються попитом серед чоловічої частини аудиторії. Це робить ресурс ідеальним для просування вебкам-сервісів або пропозицій у дейтингу.
  • Гемблінг і Беттінг. Користувачі Discord виявляють інтерес до кіберспорту і часто переглядають стріми, що створює сприятливі умови для інтеграції з темою iGaming.
  • Свіпстейки. Залучення користувачів до участі в розіграшах та акціях, що надають можливість виграти призи без вкладень.
  • Криптовалюта і фінанси. Теми, пов’язані із криптою і фінансами, популярні серед користувачів платформи.
  • Геймінг і утиліти. Ігрова тематика, як і раніше, займає одне з перших місць серед обговорень на платформі.

Переваги використання Discord полягають у наявності великої кількості користувачів з Tier-1 країн, порівняно низької конкуренції і толерантності до арбітражних стратегій. У разі масових розсилок наслідки можуть обмежитися попередженням або блокуванням на певному сервері.

Серед мінусів платформи варто відзначити відсутність можливості таргетованої реклами та дефіцит інформації або практичних прикладів. Для залучення трафіку доведеться використовувати умовно-безкоштовні методи та особисту взаємодію.

З чого почати роботу?

Для початку роботи з Discord слід орендувати сервер і придбати e-mail адреси або вже створені акаунти. Це необхідно для встановлення спеціалізованого програмного забезпечення, оскільки після блокування профілів Discord фіксує обладнання та блокує створення нових облікових записів.

Discord можна завантажити з його офіційної сторінки. Вона доступна для Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Після інсталяції ви зможете увійти в систему або зареєструватися.

Discord — ефективе джерело трафіку

Процес реєстрації простий і не вимагає складнощів – підійде будь-який e-mail, також потрібно вибрати пароль та ім’я користувача. Повне заповнення профілю передбачає внесення особистих даних, опису, додавання зображень і створення власного сервера.

Discord — ефективе джерело трафіку

Для розміщення контенту для дорослих потрібні жіночі профілі та сервер із міткою NSFW, де дозволено розміщення еротичного характеру. Цю функцію можна активувати в налаштуваннях каналу.

Discord — ефективе джерело трафіку

Для підвищення довіри платформи корисно активно використовувати акаунти протягом тижня і дати їм «відпочити» 2-3 дні. Рекомендується проявляти соціальну активність: підписуватися на сервери, брати участь у стримах і спілкуватися з іншими користувачами, що збільшить час використання профілів.

Перед заливом обов’язково повідомте менеджера вашої ПП про намір використовувати Discord для заливу трафіку. Оскільки це джерело не надто популярне, важливо заздалегідь обумовити всі деталі.

Методи просування і стратегії залучення трафіку через Discord

У Discord відсутня офіційна рекламна платформа, тому доводиться знаходити альтернативні способи отримання трафіку, який можна вважати умовно безкоштовним. Основна тактика полягає в розміщенні рекламних оголошень у спеціалізованих каналах, що відповідають вашій ніші.

Локалізація відповідних каналів здійснюється шляхом використання вбудованого пошуку за ключовими словами. Ще один підхід полягає в пошуку тематичних каналів на YouTube або інших соціальних платформах, де в описі можна знайти посилання на відповідні сервери Discord.

Після вибору каналів і налаштування профілю, слід приступити до дистрибуції рекламних матеріалів, орієнтуючись на обрану стратегію:

Для короткострокової стратегії потрібно кілька акаунтів, оскільки ймовірність блокувань висока. Завдання полягає в розміщенні прямої реклами з посиланнями або запрошенні аудиторії для особистого спілкування з метою укладення угод.

У рамках довгострокової стратегії створюється і розвивається власний сервер, який надалі монетизується через пряму рекламу або стрім. Важливо мотивувати аудиторію приєднуватися до вашого сервера, пропонуючи цінність, спілкування, бонуси або ексклюзивний контент для дорослих.

Примітно, що на Discord дозволено транслювати чужі стріми з додаванням власної реклами, що не вважається порушенням правил платформи.

Додатковий метод привернення уваги – це ручний пошук і переговори з власниками серверів щодо рекламної співпраці, враховуючи, що ринок рекламних послуг на платформі ще не остаточно сформований і відсутні спеціалізовані біржі.

Висновки

Discord, соціальна платформа, що набирає популярності, займає лідируючі позиції серед світових соцмереж. Особливістю є відсутність вбудованої реклами, що знижує рівень конкуренції. Беручи до уваги обсяги призначеної для користувача активності в Tier-1 країнах, платформа – є одним із найперспективніших каналів для залучення умовно-безкоштовного трафіку.

Сьогодні ви отримали інформацію про структуру платформи та особливості залучення трафіку з неї, що сподіваємося, буде корисно для освоєння цього джерела!

Обережно: шахрайські схеми в арбітражі

Мало хто у світі може похвалитися, що ніколи не стикався з аферистами. Роздратування, злість та розчарування від безпідставно втрачених коштів — поширені емоції для багатьох. Саме тому ми вирішили підняти тему шахрайства в арбітражі трафіку. Заробіток на довірі Шахрайство на довірі є давньою практикою обману, яка завжди заслуговувала на осуд у суспільстві. Шахраї, що нічого власного не виробляють, цілковито покладаються на власну хитрість, щоб видурювати інших. Тому кожна держава вживає заходів для покарання таких дій. В арбітражі трафіку також існують численні випадки шахрайства, що приводять до таких наслідків: створення негативного образу інтернет-реклами, коли обмануті клієнти висловлюють невдоволення на широку аудиторію; зростання контролю з боку трастових джерел (соцмережі, пошукові системи) над усіма арбітражниками; складніші умови для здобуття довіри до нових рекламних кампаній. Ігнорування моральних аспектів у «чорному арбітражі» вказує на аморальність вебмайстра, адже шахрайство є свідомим рішенням. Важко вважати моральною людиною...
245
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали