Обережно: шахрайські схеми в арбітражі

Обережно: шахрайські схеми в арбітражі
0
0
245
7хв.

Мало хто у світі може похвалитися, що ніколи не стикався з аферистами. Роздратування, злість та розчарування від безпідставно втрачених коштів — поширені емоції для багатьох. Саме тому ми вирішили підняти тему шахрайства в арбітражі трафіку.

Заробіток на довірі

Обережно: шахрайські схеми в арбітражі

Шахрайство на довірі є давньою практикою обману, яка завжди заслуговувала на осуд у суспільстві. Шахраї, що нічого власного не виробляють, цілковито покладаються на власну хитрість, щоб видурювати інших. Тому кожна держава вживає заходів для покарання таких дій.

В арбітражі трафіку також існують численні випадки шахрайства, що приводять до таких наслідків:

  • створення негативного образу інтернет-реклами, коли обмануті клієнти висловлюють невдоволення на широку аудиторію;
  • зростання контролю з боку трастових джерел (соцмережі, пошукові системи) над усіма арбітражниками;
  • складніші умови для здобуття довіри до нових рекламних кампаній.

Ігнорування моральних аспектів у «чорному арбітражі» вказує на аморальність вебмайстра, адже шахрайство є свідомим рішенням. Важко вважати моральною людиною когось, хто навмисно використовує вразливість хворих на рак для продажу плацебо, а також тих, хто маніпулює емоціями і слабкостями інших.

Чорний арбітраж

На початку глобалізації арбітражний трафік нагадував експедицію в дику джунглі: тут немає правил, але є великі можливості для заробітку. Однак протягом декількох років ситуація кардинально змінилася – споживачі стали більш обізнаними, ринок заполонили регулятори, а конкуренція між вебмайстрами посилилася. Сьогодні успіх у цій сфері вимагає не стільки удачі, скільки вміння, наполегливості і емоційної стійкості.

Тим не менш, деякі веби не бажають дотримуватися етичних норм, переслідуючи прибуток недобросовісними методами. Важливо зазначити, що найбільший ROI приносять саме чорні офери. Це обумовлено складністю їхнього просування, що вимагає глибоких знань та розуміння тонкощів процесу.

Розподіл на категорії досить умовний, як у плані класифікації товарів, так і за “кольором” оферів. Однак чорні офери чітко визначаються, як:

  • товари, які заборонені законом (наприклад, контрабанда, наркотики, порнографія);
  • товари, які суперечать моральним нормам (наприклад, взлом сторінок, фармацевтичні засоби для лікування невиліковних хвороб);
  • пропозиції, що вводять в оману споживачів (наприклад, фальшиві опитування, продаж неіснуючих товарів).

Часто користувачі стають жертвами таких схем і втрачають свої кошти.

Питання вибору залишається відкритим: чи має доросла людина сама відповідати за свої рішення, чи ні. З іншого боку, важливо усвідомлювати особистість людини, що може стати жертвою, наприклад, людину з азартними залежностями, що витратила свої останні гроші. Чи маємо ми ставити на перший план гроші, ігноруючи людські цінності, чесність і мораль?

Ваш вибір у сфері арбітражу визначить ваші принципи, але ми лише нагадуємо, що вихваляння чорними кейсами на професійному рівні навряд чи допоможе зберегти репутацію або дружні відносини в колективі.

Першобіли

У сфері арбітражу існує шахрайство, відоме як першобіли, що серйозно вдаряє по довірі між колегами. Цей метод включає дії вебмайстрів, які зловживають можливостями соцмереж, знижуючи траст до рекламних акаунтів і збільшуючи імовірність їх блокування. Механізм полягає у прив’язці банківської картки до акаунту для запуску рекламних кампаній, а при настанні часу оплати, карта стає недоступною чи перевипускається. Такі дії дозволяють отримати трафік без оплати, але ведуть до втрати акаунту. Деякі першобільники виправдовують свої дії тим, що не вони перші почали, відкидаючи відповідальність. Водночас, більшість у галузі критикує таку поведінку, адже вона не тільки шкодить спільноті, але й демонструє професійну некомпетентність. Першобільники, на нашу думку, схожі на кишенькових злодіїв, що крадуть дріб’язок і зазвичай не думають про наслідки.

Також зустрічаються кардери — особи, що крадуть кошти з платіжних карток, що ускладнює роботу з акаунтами і розміщення реклами. Це змушує джерела збільшувати заходи безпеки при прив’язці карт до рекламних акаунтів.

Фродовий трафік

Обережно: шахрайські схеми в арбітражі

Термін “фрод” (англ. fraud), що означає “шахрайство”. Фродовий трафік – це спроби імітування, що потрібні для виконання дій для рекламодавця. Вони не приводять реальних споживачів, проте рекламний бюджет намагаються забрати собі. Застосовувати фрод можуть не лише окремі вебмайстри, але й рекламні площадки, агрегатори та маркетингові агенції з метою забезпечення необхідного обсягу та якості трафіку.

В останні роки фродовий трафік не обмежується мобільною рекламою, але також поширюється і на десктопний сегмент, особливо з ростом бюджетів. Відповідно, якість шахрайських технологій значно покращилася, змушуючи рекламодавців ретельно перевіряти трафік та підвищувати вимоги до його якості для захисту від шахрайства.

Партнерські мережі активно впроваджують антифродові рішення і вже на початковому етапі співпраці інформують вебмайстрів про неприйнятні джерела трафіку та можливі наслідки шахрайських дій. Арбітражники та їх команди, що цінують свою репутацію, уникають використання фродових методів. Проте, тих, хто продовжують шукати способи обходу стандартів і вимог рекламодавців вистачає. Згідно з дослідженнями компанії FraudScore, приблизно третина всього трафіку має ознаки фроду.

Висновки

Зверніть увагу, що дотримання бізнес-правил тісно взаємопов’язане з етичними стандартами. Коли вибір стоїть між швидким прибутком та відповідальністю перед суспільством дехто схиляється до першого. Проте необхідно враховувати, що здійснення протиправних дій може спричинити серйозні наслідки, які перевищують швидкий прибуток.

EdTech — найперспективніша ніша

Як пов'язані курс англійської мови через інтерактивного бота, академія програмування та програма для зниження ваги? Їх об'єднує приналежність до сфери EdTech. Провідні освітні тенденції надають людям можливості для радикальних змін у житті, а також відкривають арбітражникам перспективи для заробітку. Сьогодні наша стаття про розмаїття освітніх оферів, доступні підходи до них і початкові кроки у світі EdTech. Але для початку давайте розглянемо кілька важливих моментів. Чому EdTech так швидко набирає популярність? З кожним днем освітні онлайн-платформи набирають обертів, враховуючи зростаючу потребу в таких сервісах. Прогнози від дослідницьких агентств пророкують цьому напряму світле майбутнє. Безліч причин сприяють зростанню сфери EdTech: попит на дистанційне навчання росте з кожним днем, а якість офлайн-навчання падає. Навчання в школах і університетах вимагає значних фінансових витрат, що стає скрутним для багатьох сімей. Як адаптуватися до мінливого світу? Застарілі навчальні програми, створені десятиліття тому, вже не в змозі...
177
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали