Дейтинг-тренди у 2024: Топ ГЕО Куди Лити Трафік

Дейтинг-тренди у 2024: Топ ГЕО Куди Лити Трафік
0
0
246
8хв.

Дейтинг-тренди у 2024: Топ ГЕО Куди Лити Трафік

Початок нового року дає чудову можливість зануритися у світ онлайн-знайомств, і це не тільки обмежується роллю користувачів. Після завершення новорічних свят, багато людей відчувають сильну потребу в спілкуванні і прагнуть знайти супутника (хоча б на короткий час). До того ж, не варто забувати, що День Святого Валентина вже не за горами. Отже, якщо ви розглядали можливість входу у сферу дейтинг-офферів, то зараз – ідеальний час для цього. Головне – обрати правильне місце розташування, щоб отримати максимальну віддачу.

У цьому огляді ми розглянемо кілька перспективних напрямків, об’єднаних не тільки географічно, а й особливими характеристиками цільової аудиторії. Приємним моментом є той факт, що навіть при обмежених розмірах цих регіонів можна домогтися високої ефективності, за умови правильного підходу до рекламної кампанії. А як саме це зробити – ми також підкажемо. Що ж, давайте дізнаємося які дейтинг-тренди на нас чекають у 2024!

Чилі

Найкращі платформи для просування в Чилі включають Google, YouTube, Inst*, FB* і Twitter. Ці платформи і слід обрати для запуску рекламної кампанії. Важливо врахувати, що реклама має бути іспанською мовою, оскільки, хоча в країні говорять англійською, це не є основною мовою спілкування. Креативи англійською мовою, найімовірніше, будуть менш ефективними, ніж іспанською.

Подібно до багатьох інших країн Латинської Америки, в Чилі цінують яскравість і просту радість життя. Дуже добре конвертуються рекламні пропозиції, пов’язані зі святами та подіями, які надихають на розваги та знайомства. У такі моменти відпочивальники шукають супутників для проведення часу, що робить додатки для знайомств популярними.

У Чилі дорослий контент має попит. Попри обмежені фінансові можливості країни, жителі Чилі готові витратити трохи грошей, щоб знайти партнера. Тому арбітражникам слід розуміти, що в цій ситуації успішність кампанії вимірюватиметься кількістю, а не якістю. Що стосується креативів, найкраще працюють зображення жінок з реальним і місцевим зовнішнім виглядом. Не варто робити наголос на використання фотомоделей, оскільки чоловіки цікавляться людьми, що знаходяться недалеко, і готові зустрітися просто зараз.

Нігерія

Іноді Нігерію називають “пеклом на землі”. Чому? Тому що лише 3% населення тут заразилися ВІЛ, відсутня адекватна медична допомога, а прісна вода майже не доступна. Якщо вам вдалося дожити до 45 років, то це вже можна вважати довгожительством. У цій країні панує хаос, щодня відбувається безліч грабежів, зґвалтувань і вбивств. Чому ж тоді йдеться про дейтинг?

На перший погляд, у таких життєвих умовах нігерійцям не варто було б думати про побачення. Однак статистика гендерного розподілу населення показує, що кількість народжуваних дітей тут величезна. Прогнозується, що до 2050 року Нігерія обжене США за чисельністю населення (наразі США перебувають на третьому місці після Індії та Китаю). Згідно з цими даними, можна зробити висновок: невеликий розрив у чисельності чоловіків і жінок залишає багатьох нігерійських чоловіків без пари. Крім того, історично склалося так, що чим нижчий рівень освіти і чим вище безробіття, тим більше народжується дітей. Грубо кажучи, секс може бути чи не єдиним доступним видом розваги, крім, звісно ж, футболу.

Незважаючи на це, столиця країни має вигляд на рівні інших великих африканських міст. Незважаючи на те, що майже 40% населення живуть у злиднях, середній заробіток працівника в столиці становить близько $400-500 на місяць. Враховуючи, що середній вік нігерійців лише 18 років, старшим людям може бути вкрай складно знайти партнера. Саме тому арбітражники можуть розраховувати на живий і зацікавлений, але бідний трафік. Готові до великих обсягів? Тоді це місце вас приємно здивує. Але якщо ви звикли працювати з великими ринками, то, можливо, краще звернути увагу на іншу країну.

Бразилія

Бразилія – найбільша країна в Латинській Америці, де люди ведуть вільний спосіб життя. Тиск на жінок у бразильському суспільстві порівняно нижчий, ніж в азіатських країнах. Це означає, що під час роботи з Бразилією варто розглянути жіночу цільову аудиторію. Тут і чоловіки, і жінки готові до серйозних стосунків після 30 років, а також до короткострокових зустрічей.

Найкращими платформами для взаємодії з бразильською аудиторією є TikTok і YouTube. Майже кожен у країні володіє смартфоном і доступом в інтернет. Креативи можуть бути різними, залежно від вашої цільової аудиторії та регіону. Однак важливо дотримуватися одного правила – використовувати виключно португальську мову, саме бразильський варіант. Він відрізняється від “класичної” португальської, тому найкраще перед публікацією проконсультуватися з місцевим перекладачем для перевірки тексту креативу та уникнення непорозумінь, пов’язаних із мовними особливостями.

Ще одним важливим моментом є вибір кольору. У Бразилії пурпурний колір асоціюється з жалобою, тому його слід уникати. Люди в цій країні енергійні, люблять азарт і завжди готові до знайомств. Вони не проти заплатити за приватні послуги, дорослий контент або реальні зустрічі. У 2023 році цей ринок став особливо перспективним для азартних ігор. Поки що він ще не вичерпаний, тому це золотий час для роботи у сфері онлайн-знайомств.

Таїланд

Таїланд – спокійне місце для онлайн-знайомств. Попри загальне уявлення про те, що Таїланд вважається агресивним середовищем для індустрії дейтингу, це не так. Так, у країні заборонена проституція, і поліція часто закриває бари-караоке, що пропонують “додаткові послуги”. Однак це не повинно відштовхувати від цієї географії.

У Таїланді цінується культура “ladyboy” – толерантне і доброзичливе ставлення до одностатевих пар, а також численні салони масажу, що пропонують послуги “закінчення”. Сексуальні стосунки для тайців розуміються просто і ясно. Самотні люди часто шукають короткострокові романи, туристи хочуть спробувати щось нове в цій країні, а місцеві, орієнтовані на традиційні стосунки, можуть тривалий час шукати відповідного партнера.

Таїланд являє собою недооцінену нішу для онлайн-знайомств. Яскраві та різнокольорові рекламні матеріали із зображеннями місцевих жителів або маленьких іноземних панянок легко привернуть увагу місцевих користувачів, а чемні місцеві жителі можуть привабити туристів. Особливо ефективно працює в період з грудня по березень, який традиційно вважається сезоном туризму. Найкраще орієнтуватися на великі міста, такі як Бангкок або Пхукет, використовувати англійську мову для туристичного трафіку і тайську для місцевих користувачів, і ви отримаєте чудові показники ROI.

Сінгапур

У Сінгапурі, як і в багатьох азіатських країнах, спостерігається нерівний розподіл гендерів із переважанням чоловічого населення. Хоча різниця у відсотках невелика, в абсолютних цифрах вона значна, що призводить до мільйонів самотніх сінгапурців, які відчувають труднощі в пошуку партнера через гостру нестачу жінок. Це, своєю чергою, стимулює інтерес до міжнародних шлюбів, активне використання сервісів знайомств, включно з платними акаунтами для пошуку серйозних стосунків або випадкових зв’язків.

Для новачків у сінгапурській дейтинг-сцені може бути складно знайти спільну мову з місцевими традиціями і сучасними тенденціями. Сінгапурці цінують яскраві і барвисті візуальні образи, тоді як сучасний дизайн віддає перевагу мінімалізму і пастельним тонам, що ускладнює знаходження оптимального стилю.

При виборі району для дейтингу варто звернути увагу на такі місця, як Південний Захід, Центральний Сінгапур, Північний Схід і Північний Захід, оскільки не всі райони однаково ефективні для знайомств.

У дейтингу успішно працюють традиційні методи з привабливими азіатськими дівчатами, що відповідають класичним канонам краси – без татуювань, з довгим волоссям, великими очима, акуратним носом і пухкими губами. Іноземки також можуть бути привабливими, особливо для короткострокових зв’язків, але азіатським жінкам часто надають перевагу для більш серйозних стосунків. Перевагою є використання англійської мови, яка є офіційною в Сінгапурі.

Ефективними каналами просування є соціальні мережі та пошукові системи, особливо після 20:00, коли люди повертаються додому і відчувають самотність, що сприяє зростанню інтересу до знайомств.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Чому блокують акаунти і як цього уникнути

Чому блокують інстаграм акаунти і як цього уникнути Власники акаунтів в Instagram часто стикаються з несподіваними блокуваннями, які можуть статися навіть за відсутності явних порушень правил соціальної мережі. Розуміння потенційних причин таких блокувань є ключовим для їх запобігання. В епоху, коли популярність Instagram продовжує зростати, багато бізнесів та індивідуальних користувачів прагнуть використовувати платформу для просування своїх продуктів і послуг.  Однак, прагнення до збільшення числа передплатників і популярності часто веде до застосування методів просування, які можуть конфліктувати з правилами Instagram. Це особливо актуально для бізнес-акаунтів і професійних блогерів, для яких стабільність і можливість монетизації свого контенту є критично важливими. Непередбачуваність алгоритмів соціальної мережі та сувора політика модерації погіршують ситуацію, роблячи важливим для користувачів знати основні причини блокувань і розуміти, як ефективно запобігати їм і відновлювати доступ до своїх акаунтів у разі блокування. Види блокувань в Instagram 4 типи блокувань акаунтів в...
158
10хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали