Розбираємо на молекули рекламу на ФБ! Чому ж усі хочуть лити саме у Фейбук – розповідаємо усі плюси та мінуси.
“Якщо тебе немає на Facebook, значить ти мертвий” – понад два мільярди людей у світі підтримують це гасло.
За даними Digital Information World, Facebook є третім за популярністю вебсайтом у світі, що поступається лише Google та YouTube. Тож не дивно, що сотні тисяч бізнесів використовують його як майданчик для реклами.
Давайте розберемось – чому ж Facebook є настільки популярним в онлайн бізнесі і чому більшість арбітражників бажають “лити” саме через ФБ. Однак хочемо одразу зауважити – ми провели дослідження і порівняли усі види просування реклами і визначили найбільш дієвий. Результати вас точно вразять! (Чекайте статтю вже скоро на нашому сайті)
Щоб реклама якнайшвидше та дієвіше працювала, маркетологи та власники бізнесу обирають той рекламний канал, який має найвищий показник ROI (відсоток повернення вкладених інвестицій). На сьогодні найбільший трафік платоспроможної та різноманітної аудиторії у соцмережах (зокрема, Facebook), і вважається одним із найякісніших digital каналів.
Очевидно, що найбільша перевага Facebook над Google – він знає нашу соціальну поведінку. Так, створюючи сторінку FB збирає багато даних. Можливо навіть більше, ніж ви думаєте. Ваша дата народження, родина, друзі, поточна геолокація, яка музика, книги та теми вас цікавлять. Навіть де ви та з ким відпочивали минулого року. Уявіть, яку вагому цінність може створити такий банк даних для рекламодавців, які прагнуть залучити конкретних користувачів. І ці емоції та наша поведінка мають величезний вплив на наше рішення про покупку.
Також, варто визнати, що така реклама є відносно дешевою порівняно з іншими формами. Загалом, питання реклами в інтернеті, очевидно, не є дешевим, але, дивлячись на всі можливі способи, Facebook є найкращим щодо можливостей з точки зору ціни.
Давайте розглянемо статистику – за данимиhttps://thesocialshepherd.com
Хочемо виділити три основні стратегії роботи, які передбачають використання Facebook як інструменту інтернет-маркетингу:
Другий варіант, якщо по секрету, буде зливом бюджету на вітер. Тому що, напевно, переходи вийдуть навіть дорожчими ніж з Google Ads, відрізняючись при цьому більш низькою конверсією.
Прийнятним варіантом буде поєднання перших двох методів, тобто створюємо сторінку компанії в Facebook, наповнюємо її крутим контентом, репостимо публікації з сайту, піаримо їх серед цільової аудиторії, збираємо базу для ремаркетингу, працюємо з нею і так далі. В ідеалі має вийти – комплексна стратегія, яка буде більш витратною по часу і бюджету, але точно дасть кращу віддачу.
Про мінуси ми не забули. Вони у рекламі Facebook, також є. Почнемо по черзі.
Звичайно, найбільша проблема рекламних мереж – перенасиченість пропозицій брендами digital простору. Це і великий обсяг рекламодавців, і не оригінальний контент, зменшення рівня залученості та негативне сприйняття брендів.
Витрати на рекламу у Facebook можуть коливатися через різні фактори, і вони суттєво впливають на можливості малого бізнесу:
Постійно розвиваючись, Facebook часто змінює алгоритми. А це значно впливає як на органічне охоплення, так і на ефективність реклами.
Так, ми погоджуємось, що реклама у Фейсбук дуже дієва. Вона дає компаніям великий потенціал для охоплення широкої аудиторії, можливості точного і дуже детального таргетингу та різноманітні формати оголошень.
Але дочекайтесь наший наступних статей, де ми проведемо ретельний аналіз усіх видів реклами і визначимо максимально ідеальний варіант! А, далі вирішувати вам.