Чому усі хочуть лити саме на Фейсбук

Чому усі хочуть лити саме на Фейсбук
1
0
172
5хв.

Розбираємо на молекули рекламу на ФБ! Чому ж усі хочуть лити саме у Фейбук – розповідаємо усі плюси та мінуси.

Чому усі хочуть лити саме на Фейсбук

“Якщо тебе немає на Facebook, значить ти мертвий” – понад два мільярди людей у світі підтримують це гасло. 

За даними Digital Information World, Facebook є третім за популярністю вебсайтом у світі, що поступається лише Google та YouTube. Тож не дивно, що сотні тисяч бізнесів використовують його як майданчик для реклами.

Давайте розберемось – чому ж Facebook є настільки популярним в онлайн бізнесі і чому більшість арбітражників бажають “лити” саме через ФБ. Однак хочемо одразу зауважити – ми провели дослідження і порівняли усі види просування реклами і визначили найбільш дієвий. Результати вас точно вразять! (Чекайте статтю вже скоро на нашому сайті)

А поки, усе про ФБ

Щоб реклама якнайшвидше та дієвіше працювала, маркетологи та власники бізнесу обирають той рекламний канал, який має найвищий показник ROI (відсоток повернення вкладених інвестицій). На сьогодні найбільший трафік платоспроможної та різноманітної аудиторії у соцмережах (зокрема, Facebook), і вважається одним із найякісніших digital каналів. 

Чому усі хочуть лити саме на Фейсбук

Очевидно, що найбільша перевага Facebook над Google – він знає нашу соціальну поведінку. Так, створюючи сторінку FB збирає багато даних. Можливо навіть більше, ніж ви думаєте. Ваша дата народження, родина, друзі, поточна геолокація, яка музика, книги та теми вас цікавлять. Навіть де ви та з ким відпочивали минулого року. Уявіть, яку вагому цінність може створити такий банк даних для рекламодавців, які прагнуть залучити конкретних користувачів. І ці емоції та наша поведінка мають величезний вплив на наше рішення про покупку.

Також, варто визнати, що така реклама є відносно дешевою порівняно з іншими формами. Загалом, питання реклами в інтернеті, очевидно, не є дешевим, але, дивлячись на всі можливі способи, Facebook є найкращим щодо можливостей з точки зору ціни.

Давайте розглянемо статистику – за даними https://thesocialshepherd.com

  • середній коефіцієнт конверсії для оголошень у Facebook (або CTR) становить 9-10%;
  • 41% опитаних маркетологів стверджували, що Facebook забезпечив їм найкращу рентабельність витраченої реклами (ROAS).
  • 51% загальних витрат на рекламу було використано на рекламу у соціальних мережах;
  • 20% – частка ринку цифрової реклами Facebook (більше тільки у Google);

Чому усі хочуть лити саме на Фейсбук

Як розкрутити рекламу?

Хочемо виділити три основні стратегії роботи, які передбачають використання Facebook як інструменту інтернет-маркетингу:

  1. Створення сторінки, нарощування аудиторії і стимулювання переходів підписників на сайт;
  2. Просто покупка кліків на сайт;
  3. Ведення кампаній по ремаркетингу.

Другий варіант, якщо по секрету, буде зливом бюджету на вітер. Тому що, напевно, переходи вийдуть навіть дорожчими ніж з Google Ads, відрізняючись при цьому більш низькою конверсією.

Прийнятним варіантом буде поєднання перших двох методів, тобто створюємо сторінку компанії в Facebook, наповнюємо її крутим контентом, репостимо публікації з сайту, піаримо їх серед цільової аудиторії, збираємо базу для ремаркетингу, працюємо з нею і так далі. В ідеалі має вийти – комплексна стратегія, яка буде більш витратною по часу і бюджету, але точно дасть кращу віддачу.

Про мінуси ми не забули. Вони у рекламі Facebook, також є. Почнемо по черзі.

По-перше: Перенасичення оголошень

Чому усі хочуть лити саме на Фейсбук

Звичайно, найбільша проблема рекламних мереж – перенасиченість пропозицій брендами digital простору. Це і великий обсяг рекламодавців, і не оригінальний контент, зменшення рівня залученості та негативне сприйняття брендів. 

Наступний фактор – вартість реклами постійно росте

Витрати на рекламу у Facebook можуть коливатися через різні фактори, і вони суттєво впливають на можливості малого бізнесу:

Ну, звичайно – зміни алгоритмів

Постійно розвиваючись, Facebook часто змінює алгоритми. А це значно впливає як на органічне охоплення, так і на ефективність реклами.

Так, ми погоджуємось, що реклама у Фейсбук дуже дієва. Вона дає компаніям великий потенціал для охоплення широкої аудиторії, можливості точного і дуже детального таргетингу та різноманітні формати оголошень.

Але дочекайтесь наший наступних статей, де ми проведемо ретельний аналіз усіх видів реклами і визначимо максимально ідеальний варіант! А, далі вирішувати вам.

Galina Zalevska

Журналістка з 15-річним досвідом роботи у найкращих медіа. Вона бездоганно знає як генерувати ідеї, планувати та реалізовувати їх для досягнення маркетингових цілей. Для Галини створення контенту це не робота, а спосіб життя.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Google втрачає довіру

Google втрачає довіру? Сотні сторінок внутрішньої документації компанії потрапили до мережі. Американська компанія підтвердила, що в мережу злили її реальні внутрішні документи API Content Warehouse. Документ на 2500 сторінок детально розкриває механізми пошукової системи, які стосуються збору даних щодо поведінки користувачів та правил видачі контенту на їхні запити, пише The Verge. Що ж трапилось? Першими про витік повідомили експерти з пошукової оптимізації Ренд Фішкін та Майк Кінг. Вони знайшли багато відмінностей від того, що Google повідомляли публічно про дані з Chrome та авторів публікації. Також кожен із них опублікував свій аналіз документів та їх змісту. Там йдеться, що Google збирає та потенційно використовує для ранжування у пошуку ті дані, які, за офіційною інформацією, нібито не відіграють жодної ролі.  Також експерти виявили ще кілька цікавих фактів. Один з них стосується важливості кліків, а також різних типів кліків (гарних, поганих, довгих) для...
181
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали