Zoho

Знижка
Наразі немає
Веб сайт
На сайт
Ціна
-
Відгуки (0)
0.0
Promo Code
Наразі немає

Zoho CRM – це відзначена нагородами CRM, якій довіряє глобальна мережа з понад 250 000 компаній у 180 країнах, щоб конвертувати більше потенційних клієнтів, взаємодіяти з клієнтами та збільшувати свій дохід. Zoho CRM діє як єдине сховище для об’єднання ваших продажів, маркетингу та підтримки клієнтів, а також для оптимізації ваших процесів, політик та людей на одній платформі.

Zoho

Переваги

 • Збільшуйте продажі: Zoho CRM допомагає виявляти, розвивати та відстежувати якісних потенційних клієнтів. Вона підкреслює важливість не витрачати час і ресурси на потенційних клієнтів, які навряд чи перетворяться на клієнтів.
 • Ефективний бізнес-процес: Інструмент допомагає підтримувати продуктивність команди, допомагаючи визначати та будувати ефективні процеси для бізнесу. Він забезпечує дотримання стандартів під час виконання процесів.
 • Прийняття тактичних рішень: Надає особам, які приймають рішення, точні дані з усієї організації, використовуючи аналітику та звіти, щоб вони могли приймати обґрунтовані рішення у відповідь на ринкові тенденції.
 • Безпека даних та відповідність вимогам: Zoho CRM гарантує, що дані клієнтів захищені в їхніх центрах обробки даних, які забезпечені найсучаснішими механізмами фізичної та цифрової безпеки.
 • Мобільна доступність: Мобільний доступ до CRM гарантує, що члени команди матимуть доступ до важливих даних CRM незалежно від того, де вони знаходяться, полегшуючи швидкий доступ до інформації в дорозі.
 • Підвищення рівня задоволеності клієнтів: Інструмент надає командам історичні дані та інформацію про клієнтів, включаючи інформацію про проблеми, з якими стикаються інші, що допомагає підвищити рівень задоволеності клієнтів, дозволяючи команді вирішувати проблеми швидше та ефективніше.

Zoho

Тарифи

З 2024 року Zoho CRM пропонує різноманітні тарифні плани:

 • Free Edition: Доступна для 3 користувачів.
 • Standard Edition: €14 за користувача на місяць при річній оплаті.
 • Professional Edition: €23 за користувача на місяць з річною абонплатою.
 • Enterprise Edition: €40 гривень за користувача на місяць з урахуванням річної передплати.
 • Ultimate Edition: €52 гривень за користувача на місяць з річною оплатою.

Існують також опції для “Користувачів Lite” на ліцензіях Enterprise та Ultimate за ціною 2 400 фунтів стерлінгів за користувача на місяць із щорічним виставленням рахунків. Щомісячні тарифи вищі на всіх рівнях. Плани відповідають різним розмірам та потребам бізнесу, а більш просунуті плани пропонують додаткові функції, такі як автоматизація продажів, автоматизація маркетингу та розширена аналітика.

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали