Profit Pixels

Головні направлення
Виплати
  • Швидкість
  • Валюта
  • Мінімальна сума
Модель співпраці
Відгуки (0)
0.0
Інформація
Огляд ПП На сайт

Міжнародний прямий рекламодавець – преміальні інхаус CPA-офери у Форекс і Крипто вертикалі. Монетизуємо трафік з максимальною конверсією.

Переваги:

– Високотехнологічна платформа – наша платформа розроблена на основі потужного TDS-трекінгу для миттєвого відстеження потоку трафіку, транзакцій і конверсії.
– Сильна команда менеджерів 24/7 – підберемо найбільш підходящий оффер під ваш трафік, надамо преленди, допоможемо налаштувати інтеграцію, і, завжди будемо на зв’язку.
– Щотижневі виплати – відсутній мінімальний поріг виплати. Стандартно виплати відбуваються щотижня. Ви завжди можете обговорити персональні умови щодо виплат з менеджером.
– Виплати до $1000 – гарантуємо високі виплати від прямого рекламодавця. На платформі регулярно з’являються нові пропозиції, а ми ретельно стежимо за трендами та інтересами аудиторії.
– Смартлінк One Link – власна розробка враховує безліч даних користувача, як-от гео, мова, тип пристрою, і на основі цих параметрів переспрямовує трафік на більш підходящий оффер.
– Широкий вибір промо-матеріалів – велике розмаїття лендінгів і прелендів. Локалізація автоматично змінюється залежно від мови користувача, який клікнув, на основі мови браузера та IP-адреси.

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали