MB Partners

Головні направлення
Виплати
  • Швидкість
  • Валюта
  • Мінімальна сума200 $
Модель співпраці
CPA, RevShare, Hybrid
Відгуки (0)
0.0
Інформація
На сайт

Нове ім’я у гемблінг вертикалі! Перевірені бренди від прямого рекламодавця об’єднано в єдину партнерську програму – MB Partners. Улюблені бренди, з якими ви давно працюєте, тепер знаходяться в одній системі. Тепер ви зможете відслідковувати свої кампанії в одному місці, запускаючи рекламу на Mr.Bet, SpinCity та BruceBet.

Реліз нової партнерки

MB Partners хоч і нова по суті партнерка, але її офери вже давно на ринку онлайн гемблінгу. Наприклад, казино Mr.Bet вже майже 6 років розважає гравців з Канади, Польщі, Данії, Румунії та інших країн. 

Раніше, продукти Mr.Bet, SpinCity та BruceBet мали партнерку під кожен бренд. Але з плином часу команда вирішила створити єдину партнерку під свої офери.  

Команда, яка стоїть за усіма цими брендами розвивалась, масштабувала кампанії, створювала нові продукти, відкривала нові ГЕО та налагоджувала відносини з партнерами. Рішення об’єднати всі бренди в єдину партнерку було природним прогресом. Тепер усі рекламні пропозиції та статистика доступні в одній модернізованій системі.

Топові локації по версії MB Partners

Прямий рекламодавець MB Partners приймає трафік на tier-1та tier-2 ГЕО. Коронні ГЕО: Канада, Польща, Данія, Швейцарія, Австрія, Німеччина, Норвегія, Болгарія, Румунія, та Угорщина. Але тотал локацій під запуск реклами ще більше.

На продуктах є 19 локалізованих ГЕО.

Оскільки MB Partners – прямий рекламодавець, то виплати за FD будуть вищими, ніж у СРА мережей. При підтвердженій якості FD, прямий рекламодавець з радістю апає виплати.

MB Partners працюють лише з такими моделями оплати, як:

  • CPA
  • RevShare
  • Hybryd

MB Partners шукає трафік

MB Partners приймає трафік на всі ГЕО, які є в списку партнерки. Бренди MB Partners конвертять на таких сорсах, як:

  • PPC
  • ASO
  • FB
  • In-App

Пиши менеджеру, якшо вмієш працювати з вищепереразованими сорсами трафіку.

Підсумок

MB Partners – нова партнерка з добре знайомими брендами: Mr.Bet, SpinCity, та BruceBet. Вже понад 6 років партнери з різних країн запускають трафік на ці продукти.

Тепер вони в складі MB Partners – єдина система дає можливість оптимізувати кампанії та запускати рекламу більш ефективно.

Команда MB Partners масштабується і шукає ще більше трафіка на свої топові локації. Якшо ти вмієш працювати з PPC, ASO, FB та In-App трафіком – пиши менеджеру!

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали