Gambeat

Головні направлення
Виплати
 • Швидкість
 • Валюта
 • Мінімальна сума1 $
Модель співпраці
CPA
Відгуки (0)
0.0
Інформація
На сайт

Gambeat – CPA-нетворк, що надає доступ до 200+ оферів на гемблінг та беттінг. Партнерка побудована на базі внутрішнього медіабаїнгу, що довгий час функціонував в закритому режимі. Зараз команда позиціонує себе, як iGaming Marketing Agency та складається з двох юнітів: in-house MediaBuying та Affiliate Network.

Внутрішня команда баїнгу заливає PPC, ASO та UAC трафік та тестує всі продукти перед тим, як вони потрапляють у відкритий доступ до партнерів. Ви можете бути впевнені в тому, що якщо ви бачите продукт в каталозі оферів ПП Gambeat – він перевірений і готовий до заливу.

Реєстрація та умови роботи з партнерською програмою Gambeat

Зареєструватись в ПП Gambeat може будь-хто, партнерка має відкриту форму реєстрації. Для того, що отримати доступи в особистий кабінет, не потрібно надавати підтвердження статистики або проходити співбесіду з менеджером. Достатньо ввести email, пароль, нікнейм в месенджері та обрати базово валюту акаунту.

Проте, щоб залити трафік, знадобиться відправляти запит по кожному окремому продукту. Найшвидший шлях – звернутись до менеджера, який допоможе з вибором найбільш релевантного офера під ваше джерело трафіку.

В середньому відповідь менеджерів в робочі години –  до 15 хвилин. Отримати відповідь можна і у вихідні дні, але враховуйте, що час фідбеку може бути трохи довшим.

Інструменти та можливості особистого кабінету Gambeat

Партнерська програма Gambeat має власну самописну платформу. Хочемо відзначити зручний UI/UX дизайн: інформативні дашборди, зручні каталоги та структуру SSP-платформи. Інтерфейс працює швидко, що робить користування системою комфортним.

Серед інструментів є Postback та парковка доменів. Також скоро з’явиться розділ мобільних застосунків прямо в середині партнерки, зараз він знаходиться на стадії розробки.

Офери та моделі оплати у Gambeat

В партнерці Gambeat афіліатам доступні більше 200 iGaming оферів від відомих брендів по всьому світу. Наразі CPA-нетворк працює виключно по CPA моделі.

За рахунок того, що всі продукти спочатку тестуються in-house медіабаїнгом, партнери отримують вже перевірені офери та можуть претендувати на гарні умови ще до початку заливу.

Менеджер порадив залитись на наступні продукти:

 • 205 | Casinia IT з міндепом 10 EUR. Виплата: 120-280 EUR, залежно від типу трафіка;

 • 282 | Spinanga ES з міндепом 10 EUR та виплатами в 110 EUR.

 • 86 | Blaze BR з міндепом 1-40BRL та виплатою в 30 EUR.

Важливо! Офери актуальні на момент написання матеріалу. Щоб отримати актуальні пропозиції під ваш трафіку – звертайтесь до менеджера(-ки).

Переваги партнерки Gambeat

Плюси працювати з ПП Gambeat:

 • внутрішній медіабаїнг – партнерка побудована на базі in-house команди з великим досвідом, тому точно розуміє, що потрібно афілейтам та може надавати кращі умови для партнерів;
 • широкий вибір оферів – більше 200 продуктів відомих брендів по всьому світу;
 • самописна та зручна SPP-платформа – особистий кабінет зручний в користуванні та містить все необхідне для роботи з трафіком;
 • експертний підхід до аналізу трафіку та його якості – команда завжди відстоює якість вашого трафіку перед рекламодавцями;
 • ексклюзивні пропозиції для різних джерел трафіку – кращі умови та унікальні продукти для окремих трафік сорсів;
 • швидкі виплати від $1 – час виводу коштів складає не більше 30 хвилин.

Як лити трафік на Gambeat: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма Gambeat не приймає мотивований трафік. Всі інші джерела трафіку залежать від продукту. В картці кожного офера ви знайдете детальний опис по KPI, забороненим джерелам трафіку та інформацію по тому, за яких гравців ви не отримаєте кошти.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки Gambeat

Станом на квітень 2024 року ПП Gambeat не має реферальної програми. Проте, такий розділ вже є в особистому кабінеті, тож скоро вона буде доступна для партнерів. Щойно це зміниться, ми оновимо інформацію в цьому розділі.

Як вивести гроші з Gambeat: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $1. Терміни холду для нових партнерів залежать від офера. Виплати на USDT здійснюються впродовж 30 хвилин.

Гроші можна вивести на:

 • Visa / MasterCard;
 • Crypto.

Якщо ви не знайшли зручний спосіб оплати, зверніться до менеджера(-ки), команда готова знаходити персональні рішення під кожного окремого афілейта.

Реєструйтесь в Gambeat та заробляйте на гемблінгу та беттінгу з професіоналами!

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали