Ллємо з таргета Facebook на гемблінг-оффер по Словаччині (29.322$)

  • Вертикаль: Гемблінг
  • Партнерка: gamblingPRO
  • Джерело трафіку: Facebook
  • Гео: Словаччина
  • Дата заливу: 15.08.2023-12.09.2023
  • Бюджет: 8.781$
  • Одержано: 38.100
  • Профіт: 29.322
  • ROI: 333%

Нам попався супер свіжий оффер під Словаччину з виплатою за реєстрацію – 10$. Рекламодавець строго запитував трафік від 30+, надавав тільки один ленд для старту з колесом.

Прили

Використовували орендні додатки і стандартні від gambling.pro. В останні півроку фб активно банить акаунти, якщо не подобається прилади, тому перебрали понад 30 застосунків за весь період зливу. Щойно помічали закономірність у банах рк, міняли застосунок і проблема була вирішена.

Акаунти

Для зливу закуповували оренду і фарм із пройденим ЗРД. Запускалися з лічок, оренда жила довше, фарм доживав до 100 спенда і вмирав. У будь-якому разі, вони окупалися, тому ми не дивилися в бік логів або авторегів.

У день запускали від 20 до 50 акків.

Креативи

Спочатку тестували підходи з красивими жінками і luxury life, але з огляду на вік аудиторії перейшли до більш зрозумілих креативів: відео з колесом, яке схоже на колесо на сайті, картинки, які імітують право вибору бонусу, картинки з бонусами.

Таргет

У перші 2 тижні аудиторія була максимально широка 30-65+ м/ж пристрої від 7.1 для андроїда і від 10 для IOS. Трохи пізніше такий таргет перестав приносити такі ж результати, як на старті, тому аудиторію звузили до 30-54 м. Креативи переробляли кожні 3 дні, інакше сильно просідав CR (CR опускався до 17-15%, а оскільки ми вже знали, що можна тримати показники на рівні 20-25%, відразу змінювали таргет/крео).

Проксі

Моб проксі на базі наших телефонів. Наразі вже не користуємося цими проксі, оскільки акаунти стали вилітати на чек.

Середня вартість інсталу

0,70-1$ – середня вартість за інстал. Конверсія 2-4 інстали/1 рега.

Такий результат отримали після зміни підходу до креативів, таргет не чіпали.

Висновок

Оффер чудовий, перегляд ставки після перших 100 рег зробили відразу. Дав чудовий старт і подушку безпеки перед роботою з депозитними офферами.

Команда Cactus Squad завжди знаходиться в пошуках талановитих байєрів. У нас найсвіжіші оффери, які приносять максимум профіту.

5 способів підняти win rate

Сьогодні ми коротко ознайомимося з Win Rate – однією з важливих метрик в системі аукціонів інтернет-реклами. Що таке Win Rate Win Rate — це показник, що ілюструє відсоток виграних пропозицій або заявок арбітражником у конкурентній боротьбі на аукціонах реклами або на ринку трафіку. Вищий Win Rate означає, що арбітражник частіше перемагає на рекламних аукціонах та отримує більше трафіку відповідно до своєї стратегії ставок. Ця метрика критично важлива для вебмайстрів, оскільки безпосередньо впливає на їхню прибутковість і ефективність рекламних кампаній. Win Rate тісно пов'язаний з CTR — показником клікабельності (click-through rate). Що впливає на Win Rate Розмір ставки в рекламній кампанії; Кількість активних оголошень у кампанії; Число конкуруючих кампаній, що беруть участь в аукціоні. Win Rate вимірюється у відсотках. Який же показник вважається оптимальним? Точних значень не існує, але ми радимо стежити, щоб Win Rate не падав нижче 40%. Хоча й...
193
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали