11 092 $ за 4 місяці на БО з YouTube

 • Вертикаль: Крипта
 • Джерело трафіку: Youtube
 • Гео: Бангладеш
 • Дата заливу: 1.02.2020 — 30.05.2020
 • Бюджет: 4 675$
 • Одержано: 15 767$
 • Профіт: 11 092$
 • ROI: 273%

Отже, вибір припав на оффер Binany з гео Бангладеш. Цей оффер з’явився відносно недавно на ринку, а під кожне ГЕО є зручна місцева платіжка, загалом усе це наштовхувало на думку про хороший конверт. Джерело: прямий закуп в YouTube

Отже, зв’язка складається з такого:

 • Пошук активного каналу з блогером.
 • Створення т/з для інтеграції + підготовка скрінів і роликів для інтеграції.
 • Купівля інтеграції у блогерів.

Параметри пошуку: країна – число передплатників Далі переходимо на канал, дивимося активність (важливо дивитися на кількість коментів) і відписуємо на пошту/месенджер у контактах каналу.

Як оплачувати блогерів?

Більшість приймають оплату на bKash і PayPal. У нашій сітці ми готові запропонувати допомогу при оплаті реклами або обміні гаманців: Деталі по країнах і актуальним платіжним системам: Індія: Paytm/IMPS/UPI Малайзія: Локальні банківські рахунки Таїланд: Локальні банківські рахунки В’єтнам: Локальні банківські рахунки Індонезія: Локальні банківські рахунки Нігерія: Локальні банківські картки Visa/MC/Verve Пакистан: Easypaisa/Jazzcash/Cashmaal Кенія: Локальні банківські картки ПАР: Локальні банківські картки Танзанія: Локальні банківські картки Уганда: Локальні банківські картки Гана: Локальні банківські картки Скріни статистики з партнерки:

Разом: 11 092$ профіту.

Незважаючи на те, що цьому кейсу вже рік, багато партнерів і сьогодні продовжують наливати більші обсяги з цим продуктом, ґрунтуючись на цій схемі роботи. Усім велкам у нашу сітку!

5 способів підняти win rate

Сьогодні ми коротко ознайомимося з Win Rate – однією з важливих метрик в системі аукціонів інтернет-реклами. Що таке Win Rate Win Rate — це показник, що ілюструє відсоток виграних пропозицій або заявок арбітражником у конкурентній боротьбі на аукціонах реклами або на ринку трафіку. Вищий Win Rate означає, що арбітражник частіше перемагає на рекламних аукціонах та отримує більше трафіку відповідно до своєї стратегії ставок. Ця метрика критично важлива для вебмайстрів, оскільки безпосередньо впливає на їхню прибутковість і ефективність рекламних кампаній. Win Rate тісно пов'язаний з CTR — показником клікабельності (click-through rate). Що впливає на Win Rate Розмір ставки в рекламній кампанії; Кількість активних оголошень у кампанії; Число конкуруючих кампаній, що беруть участь в аукціоні. Win Rate вимірюється у відсотках. Який же показник вважається оптимальним? Точних значень не існує, але ми радимо стежити, щоб Win Rate не падав нижче 40%. Хоча й...
193
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали