11 092 $ за 4 місяці на БО з YouTube

 • Вертикаль: Крипта
 • Джерело трафіку: Youtube
 • Гео: Бангладеш
 • Дата заливу: 1.02.2020 — 30.05.2020
 • Бюджет: 4 675$
 • Одержано: 15 767$
 • Профіт: 11 092$
 • ROI: 273%

Отже, вибір припав на оффер Binany з гео Бангладеш. Цей оффер з’явився відносно недавно на ринку, а під кожне ГЕО є зручна місцева платіжка, загалом усе це наштовхувало на думку про хороший конверт. Джерело: прямий закуп в YouTube

Отже, зв’язка складається з такого:

 • Пошук активного каналу з блогером.
 • Створення т/з для інтеграції + підготовка скрінів і роликів для інтеграції.
 • Купівля інтеграції у блогерів.

Параметри пошуку: країна – число передплатників Далі переходимо на канал, дивимося активність (важливо дивитися на кількість коментів) і відписуємо на пошту/месенджер у контактах каналу.

Як оплачувати блогерів?

Більшість приймають оплату на bKash і PayPal. У нашій сітці ми готові запропонувати допомогу при оплаті реклами або обміні гаманців: Деталі по країнах і актуальним платіжним системам: Індія: Paytm/IMPS/UPI Малайзія: Локальні банківські рахунки Таїланд: Локальні банківські рахунки В’єтнам: Локальні банківські рахунки Індонезія: Локальні банківські рахунки Нігерія: Локальні банківські картки Visa/MC/Verve Пакистан: Easypaisa/Jazzcash/Cashmaal Кенія: Локальні банківські картки ПАР: Локальні банківські картки Танзанія: Локальні банківські картки Уганда: Локальні банківські картки Гана: Локальні банківські картки Скріни статистики з партнерки:

Разом: 11 092$ профіту.

Незважаючи на те, що цьому кейсу вже рік, багато партнерів і сьогодні продовжують наливати більші обсяги з цим продуктом, ґрунтуючись на цій схемі роботи. Усім велкам у нашу сітку!

Alex Lead Panda

Саша — наш редактор статей з арбітражу трафіку, і його робота - це справжня магія. Він поєднує глибоке розуміння інтернет-реклами з чудовими редакційними навичками. Саша вміє оптимізувати контент і робить його легким та зрозумілим. Його талант не тільки у роботі з текстом, але і в розумінні потреб цільової аудиторії. І він робить це все з легкістю та увагою до деталей, створюючи контент високої якості для всіх наших читачів.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Топ-3 фішки ефективного заливу з дешевих джерел

Хочете заливатись у профіт без значних витрат? У цій статті розповідаємо про ефективні методики для запуску реклами через вартісно доступні канали, як-от пуші, попандери та банерні мережі. Застосування цих стратегій допоможе підвищити клікабельність ваших оголошень, якість трафіку і загальну рентабельність рекламних акцій у бюджетних медіа. Як використовувати пуш-рекламу Пуш-реклама – це метод просування через повідомлення. Традиційні пуш-повідомлення бачать користувачі на пристроях з Android і комп'ютерах, тоді як для iOS розроблено спеціальний формат in-page, за якого сповіщення виводяться безпосередньо на веб-сторінках. Ділимось ключовими порадами на основі нашого досвіду: Свіжість бази підписників. Активність підписників вища, якщо база оновлюється регулярно. Експериментуйте з різними базами й аудиторіями, щоб визначити найбільш реактивні. Активне тестування. Пуш-повідомлення швидко втрачають свою актуальність, тому необхідно часто оновлювати креативи. Рекомендується запускати мінімум 10 оголошень одночасно для знаходження найбільш ефективних. Моделі оплати. Починайте з тестів пуш-реклами з оплатою за клік, щоб...
153
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали