Google UAC (Universal App Campaign) – інструмент для просування мобільних додатків від компанії Google.
Він являє собою різновид рекламних кампаній, орієнтованих на просування мобільних застосунків у магазинах Google Play і Apple Store, аналогічні КМС і рекламі на YouTube.
Відмінною особливістю UAC є те, що вони спеціалізуються винятково на мобільних застосунках, доступних для скачування в магазинах Google Play або Apple Store.
Трафік з деяких географічних регіонів може бути значно дешевшим. За наявності якісного застосунку та привабливого креативу ваш ROI може бути дуже високим.
У Google Ads обмежені тільки основні параметри налаштування, такі як ГЕО, тип пристрою тощо.
З UAC ви можете отримати набагато більше трафіку порівняно з одним акаунтом на Facebook при кожному запуску кампанії.
Рекомендується уникати занадто жорстких креативів, які не відповідають дизайну додатка, щоб збільшити їхню ефективність в UAC порівняно з Facebook.
Існує 4 основні платформи:
Джерело підійде для офферів, де добре конвертує трафік на мобільні застосунки. До них належать:
Серед усіх вертикалей, які використовують Google UAC, найбільш затребуваною досі залишається гемблінг. Незважаючи на те, що ця вертикаль потрапляє під заборону на просування на цій платформі, саме мобільні додатки з азартними іграми демонструють найвищий ROI серед усіх джерел.
Перевагами застосування Universal App Campaigns (UAC) можна вважати мінімальні ризики блокування. “Білі” офери рідко піддаються бану, а “сірі” успішно запускаються на довірених акаунтах з достатнім бюджетом. В UAC конкуренція відносно невелика, оскільки не всі володіють навичками роботи з цим форматом і мають достатні фінансові ресурси для запуску.
Ще одним плюсом є високий обсяг трафіку, що надається цим джерелом. Один довірений акаунт може залучити до $1000 на день. Для порівняння, для досягнення подібних результатів у Facebook Ads часто потрібен одночасний запуск кількох необмежених кабінетів. Однак рекламні акаунти, орієнтовані на арбітражні офери, часто не можуть вийти за межі обмежень.
Серед недоліків слід зазначити необхідність у великих бюджетах: вартість трафіку висока, і крім стандартної закупівлі акаунтів (найчастіше дорожче, ніж для Facebook), потрібні також додатки. Їх можна створити самостійно, але не кожен володіє необхідними навичками, або взяти в оренду.
Google UAC, незважаючи на свої переваги, має недоліки, які роблять його дорогим і складним в освоєнні для багатьох новачків у сфері рекламного арбітражу. Якщо ви вже маєте досвід у цій галузі або готові взяти на себе ризик, вам знадобляться певні ресурси:
Google UAC може надавати значні обсяги трафіку в поєднанні з позитивними результатами, однак це вимагає високого рівня досвіду і терпіння у користувача. Якщо ви вже тривалий час займаєтеся розміщенням реклами в додатках і маєте в своєму розпорядженні достатній бюджет для проведення тестів, настійно рекомендується випробувати це джерело трафіку. Хоча успіх може не прийти негайно, тимчасові та фінансові витрати виправдають себе завдяки майбутнім можливостям для прибутку.