Як використовувати ШІ у 2024 році?

Як використовувати ШІ у 2024 році?
0
0
194
6хв.

Штучний інтелект відіграє ключову роль у створенні контенту, підтримці розробки зображень, а також підготовці матеріалів для презентацій у професійних та освітніх сферах. Нещодавно Міністерство зовнішніх справ впровадило робота заснованого на ШІ у свою роботу. Це свідчить про широке використання цих технологій у державних органах. У цій статті ми оглянемо основні ШІ-платформи, розкажемо, де їх можна знайти та як ефективно застосовувати.

Робота з текстом завдяки штучному інтелекту

Як використовувати ШІ у 2024 році?

Запити, пов’язані з обробкою тексту, займають лідируючі позиції серед функцій ШІ. До таких належать: зміни у фразуванні, пошук еквівалентів та ключових слів. Штучний інтелект, що займається створенням текстів, також користується значною популярністю в громадських колах.

Серед лідерів у сфері текстової обробки на основі ШІ виділяються ChatGPT, Gemini та Bard. Взаємодія з цими інструментами виявляється дуже легкою. Навіть ваша бабуся зможе освоїти роботу з “Chat GPT” чи “Bard”. Однак важливо вміти користуватися цими системами для створення високоякісного контенту.

Штучний інтелект має численні переваги, але він ще не може замінити людський мозок. Просто попросити його написати есе на тему “Як я провів літо” не спрацює. 

Основною порадою при використанні таких платформ є формулювання запитів англійською мовою. 

Хоча чат-боти підтримують багато мов, включаючи російську та українську, відповіді на іншій мові можуть бути менш інформативними та включати дослівні переклади. Тому краще оволодіти англійською мовою або звернутися за допомогою до перекладача.

Варто також зазначити, що чат-боти постійно вдосконалюються. Ви можете попросити їх виконати певну дію. Якщо результат вам не підходить, уточніть ваші вимоги. Додатково, ви можете надати посилання на свої тексти або вебсайт вашої компанії, що допоможе ШІ краще зрозуміти ваш стиль та особливості ресурсу.

Не забувайте формулювати ясні запити, зазначаючи вимоги до обсягу тексту, бажані підтеми тощо. Чітке та безпомилкове формулювання запиту, яке включає контекст, сприяє покращенню якості результату.

І, насамкінець, пам’ятайте, що після написання текст потрібно перевіряти. ШІ є чудовим помічником, але людський мозок та свідомість він поки що не замінив. Тому вам може знадобитися внести доповнення та корективи в написаний текст, хоча більшу частину роботи зробить саме ШІ.

Розробка презентацій

Як використовувати ШІ у 2024 році?

Завдяки численним сервісам, що базуються на штучному інтелекті, створення презентацій стало доступнішим і швидшим. Такі платформи широко використовуються не лише студентами, але й у професійній сфері. Подібні системи, подібно до ШІ від Google під назвою Бард, реагують на ваші запити та за мить надають необхідні матеріали.

Особливість цих платформ полягає також у можливості завантаження специфічних файлів для вашої презентації – чи то зображення, відео чи текст. Це вкрай корисно, коли потрібно додати конкретний матеріал до вашої презентації.

Враховуючи це, користування штучним інтелектом для створення презентацій у 2024 році стає не просто можливістю, а необхідністю. 

На ринку присутні як платні, так і безкоштовні сервіси, тому важливо вибрати той, що найкраще відповідає вашим потребам.

Створення зображень

Як використовувати ШІ у 2024 році?

В інтернеті доступний великий вибір інструментів ШІ, які здатні створювати візуальні матеріали, такі як картини та фотографії. Ці інструменти можуть швидко генерувати велику кількість візуалізацій. Зазвичай ці картинки застосовуються для різноманітних завдань, починаючи від розробки творчих проектів до простого розміщення в соціальних мережах.

Пошук за допомогою ШІ для фотографій часто приводить до більш обмежених результатів. Штучний інтелект, призначений для створення візуальних зображень, зазвичай застосовується з легальними намірами, але його використання для генерації фотографій може мати специфічні мети, як-от підроблення особи чи шахрайство.

Інші можливості ШІ

Як використовувати ШІ у 2024 році?

Штучний інтелект не обмежується лише обробкою фотографій, відеозаписів чи створенням презентацій — його потенціал набагато ширший. 

ШІ може легко розробити логотип, а також займатися програмуванням, перевіряти текст на наявність помилок та багато іншого.

Висновки

Штучний інтелект тепер є важливим елементом повсякденного життя людей. Наприклад, Bard може асистувати у плануванні заходів або відпочинку. Окрім використання у вигляді помічницьких ботів, штучний інтелект також застосовується у виробництві зброї та діяльності державних органів.

Зростання доступності ШІ в інтернеті також впливає на розвиток систем, які забезпечують протидію його використанню. Зокрема, тести на використання штучного інтелекту стають широко вживаними у навчальних закладах нарівні з перевірками на плагіат. Аналогічні тенденції спостерігаються у професійній сфері. Тому важливо ефективно використовувати штучний інтелект, не забуваючи про необхідність внесення персональних вдосконалень та власних міркувань.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

DREAM PLAY GAMES: Шлях до провайдера № 1 у світі

Новий персонаж в iGaming cвіті, який поставив за мету звернути з “Олімпу” лідерів ринку та стати провайдером №1 у світі.  Вони в цьому взагалі не сумніваються і зараз пояснимо чому. Читай статтю далі, щоб дізнатись усі пікантні подробиці, цілі та цінності компанії. У читачів Lead Panda Media і Dream Play сьогодні перше знайомство. Dream Play передали, що хочуть максимально трушно заявити про себе в медіа просторі. Отож… Dream Play – це провайдер зі стартап менталітетом. Тут не існує бюрократії та "звертайтесь на пошту і ми розглянемо ваш запит”, все зрозуміло та доступно тут і зараз. Та і стаття ця написана не за маркетинговими шаблонами. Бо для команди Dream Play — найголовніше трушність. Вони вважають, що всі ці старі методи залишилися в минулому. А ринок гемблінгу дуже сильно почав стагнувати з точки зору нових дизайнів та процесів комунікації. Головні навики майбутнього...
337
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали