Як шукати арбітражні зв'язки через FB

Як шукати арбітражні зв'язки через FB
0
0
219
7хв.

Як шукати арбітражні зв’язки через бібліотеку FB

Однією з основних переваг бібліотеки реклами є її здатність розпізнавати текст у креативах за допомогою алгоритмів перевірки. Це дає змогу аналізувати появу рекламних оголошень, що відповідають обраним ключовим словам, у результатах пошуку. Таким чином, бібліотека реклами не тільки дає змогу вивчати наявні пропозиції у вашій галузі або ніші для обраної країни, а й допомагає виявляти особливості успішних стратегій у створенні креативів і цільових сторінок, на які вони спрямовані. Це особливо важливо для арбітражних зв’язок, де кожен детальний аналіз може бути ключем до успішної кампанії.

Процес простий: зайдіть у “Бібліотеку реклами META” через вказане посилання, виберіть потрібну країну, застосуйте фільтри для вибору платформ розміщення, типу контенту реклами (статика або відео) і статусу оголошень.

Пошук зв’язки

Пошук арбітражної зв’язки – це головний біль кожного новачка в арбітражі. Знайти високоефективну зв’язку, що складається з креативу, прокли (цільовий лендінг) і точних налаштувань таргетування – ось що хвилює багатьох. Завдяки бібліотеці реклами у вас є така можливість. Просто виберіть рекламні кампанії, які були запущені понад місяць тому.

Отримавши результати пошуку всіх активних рекламних кампаній у вашій сфері, ви можете виділити найцікавіші для себе. Перейдіть на сторінку фанатів (Fan Page) і перегляньте всі активні креативи. Просто клікніть на рекламне оголошення на сторінці фанатів і виберіть “Переглянути оголошення” (“View Ads”).

Як шукати арбітражні зв'язки через FB

Коли ви виберете креативи, які вас цікавлять, вам потрібно буде їх завантажити з бібліотеки. Однак, якщо це відеоформат, наразі Facebook не надає такої можливості. У такому разі, ви можете скористатися наступним трюком:

 1. Клікніть правою кнопкою миші на креативі.
 2. У контекстному меню виберіть опцію “Inspect Element”.
 3. Відкрийте тег “div”.
 4. Натисніть на посилання всередині тега.
 5. Виберіть опцію “Open in New Tab”.
 6. Це відкриє вікно для завантаження відео.
 7. Перейменуйте файл.
 8. Додайте розширення “.mp4” в кінці імені файлу.

Для перегляду статистики рекламної кампанії та оцінки прогнозованих витрат на рекламу слід перейти до НЕАКТИВНОЇ КАМПАНІЇ та клікнути на вкладку “Подробиці оголошення” (“See ad details”). Праворуч ви побачите всю доступну статистику за цією кампанією.

Виходячи з цієї статистики, ви можете провести попередній аналіз вашої цільової аудиторії, сфокусувавшись на таргетуванні за віковими обмеженнями, і скласти прогноз витрат на рекламний бюджет на кожен день. Це дасть вам змогу уникнути зайвих витрат.

Завантажуємо цільову сторінку (проклу)

Оскільки наша мета – знайти повну комплектацію, а не тільки завантажити креативи, необхідно перейти на цільову сторінку і завантажити її.

Як шукати арбітражні зв'язки через FB
Для цього вам знадобляться:

 • Географічні проксі для завантаження
 • Додаток для скачування веб-сайтів Cyotek WebCopy

Встановіть додаток, потім перейдіть у браузер на вкладку бібліотеки реклами. Якщо ваші проксі актуальні, ви потрапите на цільову сторінку.

Особливості Facebook Library, які потрібно знати

База даних Facebook надає набагато більше рекламних матеріалів, ніж можна було б виявити, орієнтуючись тільки на ключові слова. Однак не всі знають, що бібліотека реклами Facebook дозволяє шукати креативи навіть без використання ключових слів. Яким чином можна ще шукати рекламні оголошення в бібліотеці Facebook?

 1. Виберіть географічну локацію + “вся реклама”.
 2. У полі ключових слів вставте пробіл між лапками “-“. Важливо використовувати саме цей символ, звичайний пробіл не дасть бажаних результатів.

Правильно введені дані дадуть вам близько 50 000 додаткових результатів.
Для уточнення пошуку креативів використовуйте фільтри.

Слід зазначити, що в даному випадку недоступні фільтри за мовою та рекламодавцем. Відфільтровані креативи будуть представлені відповідно до заданих параметрів.

Висновок

На закінчення, бібліотека реклами Facebook є потужним і безкоштовним інструментом для арбітражників, що забезпечує доступ до мільйонів рекламних оголошень конкурентів. Незважаючи на свою обмеженість порівняно з платними аналогами, вона залишається цінним ресурсом для пошуку ідей, аналізу трендів і вивчення рекламних кампаній. Рекомендується використовувати бібліотеку Facebook Ads на додаток до платних шпигунських сервісів з огляду на її функціональність і обмежені можливості для повноцінного моніторингу рекламного простору.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Партизанський маркетинг в арбітражі та його види

Партизанський маркетинг в арбітражі та його види Основне завдання партизанського маркетингу – мінімізувати витрати під час досягнення мети, водночас використовуючи такі методи, які викликають сильні емоції у споживачів, включно з не тільки позитивними, а й такими, як гнів або роздратування. Найчастіше, метою є шокувати або здивувати аудиторію. Візьмемо, наприклад, рекламу серіалу "Гра престолів" у газеті New York Times. Несподівано для читача, на сторінках газети з'являється тінь дракона, що може змусити його мимоволі поглянути в небо, на мить повіривши, що це Дейенеріс Таргарієн мчить на драконі над ними. Хоча це малоймовірно, але створює певне враження і залишається в пам'яті. Види партизанського маркетингу Перед тим як обирати стратегію партизанського маркетингу, важливо глибоко зрозуміти свою цільову аудиторію, оскільки без цього розуміння жодна тактика не буде ефективною. Першим кроком є ретельне вивчення потреб та інтересів ЦА, після чого можна підбирати найбільш підходящий метод просування....
154
9хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали