Топ проксі-сервісів для арбітражу

Топ проксі-сервісів для арбітражу
2
0
538
10хв.

Топ проксі-сервісів для арбітражу

Проксі-сервер діє як посередник між користувачем та інтернет-ресурсом. Процес працює так: користувач відправляє запит через проксі, який зі свого боку перенаправляє його на цільовий сайт. Після отримання відповіді від сайту, проксі пересилає її назад користувачеві. Основна функція проксі – зміна IP-адреси, наприклад, користувач перебуває в Києві, але через проксі може здаватися, ніби він у Польщі. IP-адресу можна порівняти з поштовою адресою, тільки в рамках інтернету.

Проксі-сервери корисні для обходу антифрод-систем, доступу до сайтів, заблокованих у певних географічних регіонах, а також для запобігання блокувань під час запуску рекламних кампаній. Існують різні типи проксі, і без заглиблення в технічні деталі, головний критерій – це кількість користувачів на один проксі. Для джерел інтернет-трафіку рідко важливий протокол, але якщо буде виявлено підозрілу активність з вашого IP, відбудеться блокування. Наприклад, для реклами в Facebook, TikTok і Google підходять тільки резидентні (домашні провайдери) і мобільні проксі (стільникові оператори), в той час як серверні (хостинг) IP швидко призведуть до блокування, хоча і підходять для парсингу даних.

Підбірка проксі-сервісів для арбітражу

У нашому каталозі представлено проксі-сервіси, що вирізняються максимальним числом позитивних відгуків користувачів і пропозиціями з найкращими умовами на поточному ринку.

LitPort: Мобільні та Серверні Проксі

LitPort пропонує як серверні IPv4 проксі, так і мобільні. В обох категоріях доступні як приватні, так і загальні (shared) варіанти.

Географічний розподіл: серверні проксі доступні в семи містах Північної Америки, в той час як мобільні охоплюють США, Францію, Італію, Індію, Ізраїль та Австрію.

Тарифні плани: для серверних проксі пропонуються чотири різні тарифи (два загальні та два індивідуальні), а для мобільних – три тарифи (два загальні та один індивідуальний). Вказуємо надбірку найдоступніших цін нижче:

 • Мобільні загальні: $2.99 за день, $14.99 за тиждень, $29.99 за місяць;
 • Мобільні індивідуальні: $74.99 за тиждень, $149.99 за місяць;
 • Серверні загальні: $0.09 за день, $0.29 за тиждень, $0.59 за місяць;
 • Серверні індивідуальні: $0.19 за день, $0.75 за тиждень, $1.49 за місяць.

Методи оплати: VISA/MasterCard, Stripe, BTC, Amex, PayPal.

Термін оренди: на вибір – день, тиждень або місяць.

Безкоштовна пробна версія: не надається.

У мобільних проксі оплата здійснюється за кожен проксі, а не за обсяг трафіку. Інтервал зміни IP варіюється від 2 хвилин до 12 годин, або можна керувати через API. Розробники також анонсують швидку появу резидентських проксі.

Технічна підтримка іноді може бути недоступна.

LTE Socks: Мобільні Проксі з 8 Країн

LTE Socks пропонує мобільні проксі-сервіси.

Розташування серверів: проксі доступні у Великій Британії, Ірландії, Іспанії, Італії, Німеччині, Швеції, Польщі та Україні.

Ціноутворення: починається від $40 за тиждень і від $145 за місяць. Ціни варіюються залежно від конкретного географічного розташування. Є можливість оренди проксі на добу, при цьому вартість становить $10 за Велику Британію та $7 за Італію.

Оплата: доступні різні методи, включно з картками VISA/MasterCard через систему WayForPay, прямими переказами на рахунки ПриватБанку та Монобанку, різними видами криптовалюти, Payoneer у доларах, а також SEPA/IBAN перекази в євро.

Термін оренди: пропонуються варіанти оренди на один день, тиждень або місяць.

Безкоштовна пробна версія: доступна на 1 годину.

Трафік: на всіх географічних локаціях надається безлімітний трафік, за винятком добових проксі в Німеччині та Швеції. Максимальна швидкість проксі сягає 25 мбіт/сек.

Підтримка клієнтів активна і готова відповідати на будь-які питання.

ProxyUA: Мобільні Проксі з України та Румунії

Тип пропонованих проксі: Мобільние.

Географічні локації: доступні проксі-сервери в Україні та Румунії.

Цінова політика:

 • Українські проксі: $15 за тиждень, $25 за два тижні, $40 за місяць.
 • Румунські проксі: $20 за тиждень, $30 за два тижні, $45 за місяць.

Методи оплати: Приймаються платежі через QIWI, Webmoney і BTC.

Термін оренди: Ви можете вибрати оренду на один тиждень, два тижні або місяць.

Безкоштовна пробна версія: Доступна безкоштовна пробна версія на одну годину.

Особливості сервісу: Можливість ротації IP-адреси щохвилини або за спеціальним посиланням. Для українських проксі використовуються місцеві оператори Vodafone, Kyivstar і Life, а для румунських – Vodafone. Власник сервісу стверджує, що проксі підходять для створення і ведення акаунтів на Facebook і для управління Бізнес-менеджером на платформі.

Proxy6: Різноманітні Серверні Проксі

Proxy6 пропонує серверні проксі IPv4/IPv6 і IPv4 Shared, а також підтримує протоколи HTTPS і SOCKS5.

Доступні локації: Проксі доступні в низці країн, включно з Великою Британією, Німеччиною, Нідерландами, Канадою, Японією, Австралією, Сінгапуром, США та Францією

Безкоштовний пробний період: Не надається.

Методи оплати: Можлива оплата за допомогою банківських карт, Яндекс.Грошей, Qiwi, Payoneer, Perfect Money і WebMoney.

Промокоди та знижки: Надається 5% знижка за промокодом faVcEFKTrP.

Реферальна програма: Пропонується реферальна програма, що дозволяє заробляти 30% від платежів залучених клієнтів. Використання реферального посилання або купона дає новим користувачам 5% знижку, а референту – відсоток від усіх платежів залучених клієнтів.

Цінова політика: Ціни починаються від 3,60 рублів за одиницю. Пропонуються різні тарифні пакети, що дають змогу налаштувати вибір проксі за типом (IPv6, IPv4, IPv4 Shared), країною, кількістю та тривалістю оренди.

Термін оренди: Доступні періоди оренди включають 3 дні, тиждень, два тижні та місяць.

Особливості сервісу: Proxy6 надає анонімні проксі HTTPS/SOCKS5, які не є публічними і призначені для індивідуального використання. Можлива купівля від однієї IP-адреси, що зручно для арбітражників. Проксі активується відразу після оплати, а протокол може перемикатися між HTTPS і SOCKS5 в особистому кабінеті. Також передбачено API для інтеграції процесу купівлі та продовження проксі у власні сервіси користувача.

Proxy-Solutions: Серверні та Резидентські IPv4 Проксі

Proxy-Solutions спеціалізується на серверних і резидентських IPv4 проксі.

Географічний розподіл: Проксі доступні в Україні, США, Казахстані, Росії та різних країнах Європи.

Безкоштовний пробний період: Не пропонується.

Методи оплати: Можлива оплата через банківські картки, платіжні системи Мир, WebMoney, ЮMoney, ЮМопеу, PayPal, Qiwi, AdvCash, а також через Visa, Bitcoin і USDT.

Реферальна програма: Існує реферальна програма, що надає 20% комісії за продажі, здійснені через ваше посилання або банер.

Ціноутворення: Ціни починаються від 2$ за IP-адресу. Клієнти можуть купувати від одного IP до десятків тисяч.

Термін оренди: Пропонуються варіанти оренди на 1, 2, 3, 6 місяців і рік.

Особливості сервісу: Proxy-Solutions орієнтований на SEO-фахівців і арбітражників. Проксі відображаються в особистому кабінеті безпосередньо після покупки. Існує можливість продовження проксі, включно з автоматичним продовженням. Технічна підтримка спрямовує користувачів до самостійного пошуку відповідей на питання, надаючи інформацію про місця та способи пошуку необхідної інформації.

911.Re:Резидентські Проксі-Сервіси IPv4/IPv6 та SOCKS5

911.Re пропонує резидентські проксі, що підтримують протоколи IPv4/IPv6 і SOCKS5.

Географічне покриття: Проксі доступні в Південній Америці, США, Канаді, Європі та Азії.

Безкоштовний пробний період: Не надається.

Методи оплати: Оплата можлива через WebMoney, USDT, UnionPay та Bitcoin.

Реферальна програма: Не пропонується.

Цінова політика: Надаються 6 тарифних планів із цінами від $29 до $674, залежно від кількості доступних агентських адрес. Усі плани включають необмежений трафік.

Термін оренди: Проксі доступні для оренди на добу, з можливістю використовувати їх довше, додавши до списку “FavoriteProxy”.

Особливості сервісу: 911.Re забезпечує доступ до IP-адрес із понад 190 країн. Вебсайт доступний англійською та китайською мовами.

API-інтерфейс: Надається API для налаштування проксі за країною, континентом, містом, діапазоном IP-адрес, інтернет-провайдером та поштовим індексом. Користувачам також безкоштовно доступне програмне забезпечення 911 S5 для перевірки анонімності.

Тарифікація: 911 Re не стягує плату залежно від пропускної спроможності трафіку, даючи змогу користувачам використовувати сервіс у необхідному обсязі.

Keyproxy: Мобільні Проксі-Сервіси

Keyproxy спеціалізується на наданні мобільних проксі.

Доступні географічні регіони: Україна.

Безкоштовний пробний період: Надається безкоштовне тестування, яке можна запросити через Telegram.

Методи оплати: Приймаються платежі через картки Visa/MasterCard.

Реферальна програма: Відсутня, але є система промокодів.

Цінова політика: Ціни починаються від $28 на місяць.

Термін оренди: Проксі можна орендувати на термін від одного місяця до року.

Додаткові послуги Keyproxy: Крім мобільних проксі, компанія також пропонує оренду виділених серверів за $500 на місяць.

Особливості Key Proxy:

 • Можливість зміни IP-адреси за заданим часом або за запитом.
 • Максимальна швидкість з’єднання до 20 MB/с.
 • Алгоритмічна зміна IP-адрес.
 • Доступ до 3000 мобільних вихідних каналів одночасно.
 • Складна система роутингу для посиленого захисту.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як потрапити в топ Інстаграму: 10 кроків

Як потрапити в топ Інстаграма: 10 кроків Потрапляння в топ Інстаграма привертає увагу користувачів, які прагнуть до швидкого збільшення кількості підписників і розширення охоплення свого контенту. Особливо це актуально для тих, хто використовує соціальну мережу в бізнес-цілях, оскільки потрапляння в топ Інстаграма сприяє залученню нових клієнтів і підписників. Один зі шляхів досягнення такої популярності - це ефективне використання хештегів, які можуть підняти публікації до верхньої частини стрічки з рекомендованим контентом. Бути в топі в Інстаграмі означає значно підвищити свою видимість. У цій статті ми розглянемо, які дії необхідно зробити, щоб швидко і ефективно потрапити в топ Інстаграма. Який контент опиняється в топі Інстаграма Контент, що потрапляє до топу Інстаграма, - це той, що швидко набирає активність: перегляди, прослуховування, коментарі від передплатників одразу після його публікації. Точні критерії, як-от час і кількість необхідної активності, невідомі, оскільки Інстаграм не розкриває ці дані....
160
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали