ТОП 10 безкоштовних проксі-серверів для арбітражу трафіку

ТОП 10 безкоштовних проксі-серверів для арбітражу трафіку
0
0
239
8хв.

Вітаю всіх! У цій публікації команда FlexCard, сервіс з віртуальними картами, представить детальний огляд проксі-серверів: їхнє призначення, функціонал і надасть список з десяти безкоштовних сервісів з проксі.

Що таке проксі-сервер?

Проксі-сервер – це проміжний пристрій, який пропускає трафік між вашим комп’ютером та інтернетом. Він діє як посередник, приховуючи вашу реальну IP-адресу і надаючи іншу адресу в мережі. Такий підхід допомагає забезпечити анонімність користувача й обійти обмеження, пов’язані з його місцем розташування. Користувач може використовувати проксі-сервер для приховування свого місця розташування і забезпечення конфіденційності під час доступу в інтернет.

Навіщо потрібен проксі для арбітражу трафіку?

Проксі-сервери в арбітражі трафіку відіграють важливу роль в обході систем захисту на рекламних платформах, таких як Google Ads або Facebook. Без проксі вебмайстрам важко створювати безліч акаунтів з однієї IP-адреси, особливо якщо платформа забороняє використання декількох акаунтів. Якщо Facebook заблокує кілька акаунтів з однієї IP-адреси, це може призвести до блокування і всіх інших акаунтів, пов’язаних із цим IP, швидше. Використання проксі допомагає уникнути таких проблем і забезпечує ефективне управління акаунтами в арбітражі трафіку.

Проксі-сервери допомагають арбітражникам:

 • Запускати рекламні кампанії для просування товарів із заборонених категорій
 • Створювати кілька акаунтів на одній платформі для реклами
 • Підробляти активність із різних пристроїв
 • Використовувати сервіси для парсингу
 • Приховувати особисті дані для безпечного користування соціальними мережами

🎁До речі, 5 безкоштовних карт від FlexCard можна отримати за промокодом PandaMedia. Промокод потрібно написати в підтримку https://t.me/flexcard_support

IPv6 та IPv4 – які обрати?

Виходячи з типу адресного протоколу, існує дві версії проксі – IPv6 і IPv4. IPv4, стара версія, надає 32-бітові IP-адреси типу “177.205.154.7”. IPv6, з новими 128-бітовими адресами на кшталт “fe80:10:0:33:200:f8ff:fe21:67cf”, пропонує величезну кількість унікальних адрес, які підходять для багатьох завдань, зокрема для фармінгу акаунтів на Facebook. IPv6 вважається більш сучасним. Однак, якщо платформа, з якою ви працюєте, не підтримує IPv6, краще використовувати IPv4, щоб уникнути проблем із сумісністю.

Безкоштовні проксі, доступні у 2024 році

IPRoyal

IPRoyal надає власний пул резидентних проксі-серверів, заснований на етичних принципах, серед реальних користувачів по всьому світу. Цей безкоштовний постачальник послуг проксі пропонує просту у використанні інтуїтивно зрозумілу панель керування для зручного контролю вашого проксі-сервісу.

HideMy

HideMy — сервіс для вільного та безпечного інтернету на всіх пристроях

HideMy хоч і орієнтований на VPN, але також пропонує базу безкоштовних проксі-серверів для налаштування вручну. Користувачам доступні адреси з 65 країн і 4 типи проксі: HTTP, HTTPS, Socks 4 і 5. 4 рівні анонімності: від високого до повної відсутності. Для початку роботи потрібно вказати IP-адресу і порт сервера в налаштуваннях браузера, а докладні інструкції представлені на офіційному сайті. Система регулярно тестує сервери на швидкість і працездатність, використовуючи інформацію з різних джерел. Сервіс не обмежує швидкість для любителів економії, проте є деякі обмеження.

NetNut

NetNut — це постачальник преміум-класу проксі-серверів, що пропонує серверні та резидентні IP-адреси для широкого спектра завдань. Вони підходять для збору даних, бізнес-аналізу, захисту бренду, електронної комерції та веб-скрейпінгу. Їхні p2p IP-адреси чудово підходять для роботи з SEO, пошуковою видачею, управлінням акаунтами та іншими завданнями.

Bright Data

Bright Data — компанія-лідер у сфері збору даних, що надає широкий спектр проксі-послуг по всьому світу.

Bright Data вирізняється високою надійністю й одним із найбільших пулів IP-адрес на ринку, включно з як житловими, так і мобільними проксі. Проксі від Bright Data широко застосовуються для збору даних з веб-сторінок, SEO-аудиту, захисту бренду і перевірки реклами. Крім того, Bright Data надає безкоштовний доступ до потужних інструментів, як-от Проксі-менеджер, розширення для браузера та API.

CroxyProxy

CroxyProxy — просте рішення без ручного налаштування. Просто введіть адресу потрібного сайту, і сервіс автоматично перенаправить вас на сторінку, замінивши ваш IP на адресу проксі. Для зручності можна встановити розширення для браузера й уникнути відвідування сайту щоразу.

Розробники стверджують, що безкоштовного тарифу достатньо для використання соцмереж і перегляду відео. Однак за $3,5 на місяць вони пропонують доступ до найшвидших серверів, відтворення відео в Full HD без лагів, відсутність реклами та пріоритетну підтримку.


ProxyScrape

ProxyScrape — відносно популярний проксі-сервер. Є близько 2000-3000 безкоштовних проксі-серверів.

Однією із сильних сторін ProxyScrape є частота перевірки працездатності. На відміну від інших безкоштовних проксі-серверів, які перевіряють свої проксі щогодини, ProxyScrape оновлюється майже щохвилини.

ProxyScrape також пропонує платні послуги, якщо Ви готові платити. Ви можете отримати виділений для Вас проксі (який зможете використовувати тільки Ви) всього лише за 6,5 доларів на місяць. 

KProxy

KPoxy – це проксі, що працює на базі HTTP-протоколу. Для використання сервісу є три способи:

 1. Відвідати офіційну сторінку і введіть адресу потрібного сайту в рядок – Вас автоматично перенаправлять на потрібний ресурс.
 2. Встановити розширення для браузера – доступно для Chrome, Microsoft Edge або Firefox.
 3. Встановити портативну версію – для Windows, Android або Mac/Linux.

Розробники пропонують чотири тарифні плани – один безкоштовний і три платних. Вартість починається від $5 за 10 днів використання.

За ці гроші ви отримаєте:

 • 100% відсутність реклами;
 • безлімітні завантаження;
 • незавантажені сервери;
 • підвищену швидкість.

Якщо якість проксі вас не влаштує, розробники повернуть вам гроші протягом 30 днів.

Spys.one

Spys.one – один із відомих проксі-сайтів, який розпочав свою роботу 2008 року. Він надає інструменти проксі/IP/мережі та є безкоштовним. Spys.one також підтримує різні протоколи, зокрема HTTP, HTTPS і SOCKS.

Spys.one також підтримується Squid Proxy. Squid Proxy – це проксі-сервер на базі Unix, здатний кешувати і проксіровать. Він може зберігати дані веб-додатка у ваших локальних файлах, щоб під час наступного відвідування сайту браузер міг отримати кешовані дані додатка з вашого комп’ютера. Кеш прискорить завантаження сайту і заощадить частину трафіку з вашого боку. У Spys.one є понад 3500 проксі-серверів Squid

ProxFree

ProxFree — це безкоштовний проксі з простим дизайном. Основні кроки такі:

 1. Копіюємо посилання, яке хочемо відкрити.
 2. Обираємо локацію – доступні Велика Британія, США і Туреччина (швидкість може відрізнятися).
 3. Налаштовуємо анонімайзер під себе.

Сервіс не передбачає платних тарифів і додатків/браузерних розширень. Він добре підходить для завантаження соцмереж. На верхній панелі є окремі слоти спеціально для YouTube і Facebook.

Webshare

Webshare — це проксі-сервіс, який відомий своїми фірмовими проксі-серверами Rotating Datacenter. Вони пропонують безкоштовні проксі-сервіси з високою швидкістю завантаження, що робить їх ідеальними для проектів швидкого парсингу.

Функції:

 • Доступна безкоштовна пробна версія;
 • Пропонує ротаційні проксі-сервери центрів обробки даних;
 • Надає приватні та анонімні проксі-сервери;
 • Дає змогу інтегрувати проксі SOCKS5 з будь-яким додатком.

Віртуальні сім-картки: як використовувати в арбітражі трафіку

У цій статті сервіс з випуску віртуальних карт для арбітражу трафіку - Flexcard детально розкаже, що таке Esim, та розбере детально кожний сервіс. eSIM (або вбудована SIM-картка) являє собою програмований чіп, інтегрований у ваш девайс (чи то смартфон, планшет, ноутбук). Він функціонує так само, як фізична SIM-карта, забезпечуючи можливість надсилати й отримувати повідомлення, користуватися інтернетом, здійснювати дзвінки або приймати їх. Важливо зазначити, що для активації eSIM не потрібно фізично вставляти SIM-карту у ваш телефон або планшет. Достатньо лише завантажити відповідний застосунок і підключитися до відповідного сервісу. Віртуальна SIM-карта також не обмежує вас у виборі певного оператора мобільного зв'язку. У будь-який момент ви можете переключитися з одного оператора на інший. Деактивація старої SIM-карти при цьому не потрібна. Відвідування салону зв'язку або очікування кур'єра з новою карткою - теж не потрібно. Додатковою перевагою eSIM є можливість підключення до неї кількох номерів одночасно...
158
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали