Свіпстейки — що це

Свіпстейки — що це
2
1
176
7хв.

У цій статті ми розглянемо свіпстейки: їхню суть, методи роботи в цій вертикалі, різновиди офферу, вимоги до трафіку, ефективні способи його залучення та підготовку ефективних креативів.

Що таке свіпстейки (sweepstakes)

Свіпстейки – це вид офферів, мета яких – привернути увагу людей до різноманітних розіграшів та конкурсів. Учасники мають шанс виграти цінні призи, в обмін надають свої персональні дані та іноді беруть участь в опитуваннях думок.

Мотивація аудиторії для участі сильна, і при цьому учасники не несуть значних витрат, окрім незначного часу або невеликої плати. Завдяки привабливим умовам і шансу виграти призи, конверсія свіпстейків значно перевищує показники в інших вертикалях.

Переваги офферів-свипстейків

Sweepstakes оффери надають усім учасникам можливість отримати переваги, які іноді виявляються значнішими, ніж здається на перший погляд:

 • Рекламодавці отримують користь, розширюючи охоплення свого бренду, залучаючи зацікавлених потенційних клієнтів і створюючи клієнтську базу з важливими даними для подальшого використання або продажу.
 • Арбітражники мають можливість більш ефективно досягати конверсій, скорочуючи при цьому витрати на рекламні кампанії. Крім того, вони можуть збагатити свої бази даних контактними даними, такими як номери телефонів або електронні адреси, для проведення власних маркетингових кампаній.
 • Користувачі, зі свого боку, отримують шанс виграти цінні призи без необхідності вкладати кошти. Крім призів, вони також можуть скористатися вигідними пропозиціями, що дають змогу економити гроші або вирішувати певні проблеми.

Види sweepstakes

У вертикальній індустрії свіпстейків офери класифікуються залежно від типу інформації, яку збирають від користувачів. Цю вертикаль можна поділити на п’ять основних категорій свіпстейків:

Single opt-in (SOI) – це метод збору даних аудиторії без їхнього підтвердження, що являє собою найпростішу форму свіпа з мінімальною винагородою за кожного потенційного клієнта.

Double opt-in (DOI) – вимагає підтвердження даних користувача через електронну пошту.

PIN Submit – користувачі надають свої номери телефонів і підтверджують їх за допомогою SMS. Цей метод часто використовується для підписки на новинні розсилки або послуги.

Interactive Voice Response (IVR) – у цьому разі дані користувача, внесені на сайті, підтверджуються голосовим викликом, під час якого достатньо проговорити унікальний код.

Credit Card Submit (CC-Submit) – один із найдорожчих і найскладніших видів свіпу, за якого користувач вводить дані своєї банківської картки та іноді оплачує символічну суму приблизно 1-2 долари, що дає змогу підписатися на послуги за спеціальним тарифом. Після закінчення періоду пільгового тарифу, користувач автоматично переходить на звичайний тариф з повною вартістю.

Свіпстейки — що це

Офери SOI і DOI є найбільш простими і підходять практично для будь-якої аудиторії. Для інших видів свіпу вимоги до аудиторії суворіші і можуть включати обмеження за статтю, віком або платоспроможністю.

Географія свіпстейк-оферів

В арбітражі, конкурентна боротьба в ГЕО Tier-1 завжди більша через високі виплати. Водночас, Tier-2 і Tier-3 пропонують меншу прибутковість за кожного залученого клієнта і характеризуються меншою кількістю офферів, що робить ці ринки менш конкурентоспроможними і більш привабливими для новачків.

 • Мешканці ГЕО Tier-1 вже обізнані про різноманітні маркетингові хитрощі та беруть активну участь в акціях. На початок 2022 року лідируючі показники для CC-Submit демонстрували країни Скандинавії, Прибалтики, а також Франція і Німеччина. Щодо форматів SOI і DOI всі країни підходять, але найкращі результати показали США, Канада, Великобританія і південноєвропейські країни, включно з Іспанією, Португалією та Італією, де конкуренція особливо висока.
 • Tier-2 найкраще працюють із форматами SOI і DOI. Для форматів IVR, PIN і CC потрібна більш ретельна підготовка. Високі конверсії можуть показати країни Східної Європи, особливо в сегменті мобільного трафіку.
 • Tier-3 CC-Submit формат працює слабо, а в деяких країнах кредитні картки як спосіб оплати мало поширені. Важливо враховувати особливості кожної країни. Інші маркетингові підходи тут ефективні, особливо у сфері мобільного трафіку, який більш популярний, ніж інші канали. Це особливо актуально для Індії та Африки. Хоча виплати за Tier-3 невисокі, витрати на рекламу можуть бути значно нижчими.

Джерела трафіку для sweepstakes

Трафік для арбітражних свіпстейків може бути знайдений через різноманітні канали, серед яких виокремлюються найрезультативніші:

 • Push-повідомлення: Це один із найефективніших і найприбутковіших методів. Використання повідомлень з текстом і привабливим зображенням допомагає зацікавити користувачів, як у мобільному, так і в десктопному середовищі.
 • Facebook: У зв’язку із забороною на рекламу певних ніш, необхідно освоїти техніки роботи з клоакінгом і управлінням акаунтами. Це включає в себе регулярне створення нових рекламних акаунтів і запуск рекламних кампаній.
 • Пошукові системи: Дають змогу залучати аудиторію, зацікавлену в конкретних офферах, наприклад, пропонуючи безкоштовні підписки на кіносайти або інші послуги за номінальну плату.
 • Нативна реклама: Ефективна за рахунок інтеграції креативів, які збільшують довіру. Найкраще вибирати платформи, що відповідають темі: наприклад, огляди країн для подорожей або пропозиції подорожей.
 • Email-маркетинг: Продовжує бути потужним інструментом. Важливо створити привабливий заголовок і переконати в привабливості оффера. Рекомендується вивчити найкращі практики e-mail-маркетингу і затребувані сервіси для розсилок.
 • Попандери: Ефективні для привернення уваги до рекламних акцій, відкриваючи сторінки з офферами. Вони показують високі конверсії на всіх платформах і популярні в цій галузі.

Робота з лендінгом

У веб-сторінці, яка є ключовим елементом у ланцюжку залучення клієнтів, здійснюється завершальна дія, що впливає на рівень конверсії. Ця сторінка повинна відповідати певним критеріям:

 • ефективно завантажуватися в різних регіонах і на різних платформах;
 • бути зручною для перегляду на будь-яких пристроях, зберігаючи при цьому легкість взаємодії з інтерфейсом;
 • забезпечувати читабельність тексту незалежно від розміру екрана.

Контент для таких сторінок ретельно підбирається, щоб дати вичерпні відповіді на запити клієнтів і підкреслювати переваги надання інформації. Водночас уникається використання занадто довгих текстів, оскільки це може призвести до втрати уваги аудиторії та збільшення ймовірності переходу на інші ресурси.

Висновок

Зі свіпстейками можна працювати навіть новачкам. Ці кампанії ефективні в різних ГЕО, і як показує практика, в Tier-2 і Tier-3 вимоги до якості графічного оформлення не надто високі. Достатньо мати початкові знання в галузі графічного дизайну та використання інструментів для створення креативів для початку роботи.

Tier-2 і Tier-3 ГЕО зазвичай демонструють високу залежність від мобільних пристроїв, що можна використовувати при виборі джерел трафіку. Новачкам не рекомендується починати з Tier-1 через високу конкуренцію. Краще увійти в ці ринки, коли наберетеся досвіду. Почати варто з менш прибуткових країн, де можна компенсувати низьку вартість конверсії за рахунок великих обсягів і недорогого трафіку.

Усім успішних проливів!

 

Що таке тизерна реклама

У цьому огляді ми дослідимо сутність тизерної реклами. Так само пояснимо простими словами принципи її функціонування і вкажемо веб-майстрам, які кроки необхідні для початку заробітку на цьому виді реклами. Тизерна реклама характеризується великим охопленням аудиторії, мінімальними обмеженнями і низькою вартістю. Однак, арбітражники, які використовують цей формат, стикаються з високими витратами через відсутність точного таргетингу і наявність ботів, які штучно накручують кліки. Це призводить до того, що трафік, що генерується тизерною рекламою, часто вважається неякісним. Проте веб-майстри можуть отримати користь із цього виду реклами, незважаючи на його недоліки. Тизер являє собою вид рекламного контенту, де застосовуються привабливі зображення і заголовки, що викликають інтерес. Основне завдання такого виду реклами - привернути увагу потенційного клієнта. Це метод, заснований на цікавості, що передбачає мотивацію - "натисни, щоб дізнатися більше". Такий рекламний підхід часто демонструє лише частину товару або послуги, залишаючи основну інформацію невідомою, тим...
155
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали