Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку
0
0
309
10хв.

Перший і найбільш критичний інструмент для афілейт-маркетолога – трекер. Без цього інструменту управління рекламною кампанією перетворюється на безцільні спроби знайти скарб у повній темряві.

Звичайно, є можливість підраховувати свій дохід за допомогою Excel, але навіщо втрачати час, коли існує безкоштовний трекер, здатний автоматизувати всі процеси? Цей інструмент дає змогу тримати все під суворим наглядом і ефективно керувати вашими кампаніями за символічну плату або навіть безкоштовно.

Що таке трекер в арбітражі

Трекер – це централізований інструмент для збору інформації про рекламні кампанії та підтверджені конверсії, що дає змогу ефективно управляти й оптимізувати безліч кампаній одночасно. Він забезпечує детальний аналіз трафіку, включно з типом пристрою, джерелом відвідування, використовуваним браузером і ОС, а також уподобаннями користувачів у креативах.

Однією з ключових функцій трекера в арбіртажі є уніфікація всіх етапів медіа-баїнгу в одній системі, що виключає необхідність постійного перемикання між різними платформами для аналізу даних. Це спрощує процес моніторингу кампаній і допомагає уникнути пропуску важливої інформації.

Трекери також пропонують інструменти для боротьби з шахрайством та інші корисні функції, хоча основна їхня перевага – у зборі та аналітиці даних, що робить їх незамінним інструментом для афілейт-маркетологів.

Як вибирати трекер для арбітражу?

Під час вибору трекера для арбітражу важливо враховувати ваші потреби. Визначте, з якими країнами плануєте працювати – із сусідніми або на міжнародному рівні, а також обсяг оброблюваних подій на місяць. Ці фактори допоможуть зробити правильний вибір серед доступних трекерів та їхніх тарифів.

Вирішальним фактором є вибір між хмарним і серверним (self-hosted або cloud-based) трекером. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки.

Хмарні трекери

Забезпечують високу швидкість роботи і доступ до всіх географічних регіонів. Вони ідеально підходять для роботи з різноманітними ГЕО, забезпечуючи швидку обробку даних незалежно від місця розташування. Важливо заздалегідь визначитися з необхідним обсягом подій, оскільки за перевищення встановленого ліміту потрібна доплата.

Серверні трекери

Вимагають початкових інвестицій у купівлю та налаштування сервера, але потім додаткові витрати не передбачаються. Цей варіант підходить для кампаній у найближчих до сервера країнах, оскільки відстань може впливати на втрату трафіку. Для роботи з далекими регіонами може знадобитися встановлення додаткових серверів, але водночас ви не платитимете за обсяг трафіку, що проходить, або кількість подій.

Топові трекери для арбітражу в 2024 році

BeMob

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

BeMob ефективно аналізує лендінги, керує потоками трафіку для досягнення найвищого ROI і дає змогу розробляти індивідуальні шаблони для кампаній і трекінгу. Вся інформація про кампанії зберігається в хмарному сховищі. Серед ключових функцій BeMob:

 • Моніторинг статусів конверсій;
 • Оцінка втрат трафіку від кожного джерела;
 • Перенаправлення трафіку при досягненні ліміту конверсій за пропозицією.

Трекер пропонує безкоштовний період використання, який обмежується досягненням 100 000 подій на місяць, після чого вартість складе 0,06 долара за кожну тисячу подій.

Варіанти тарифів включають до 1 000 000, до 10 000 000 і до 30 000 000 подій на місяць. Перевищення ліміту в базовому тарифі коштує 0,06$ за 1000 подій.

Незважаючи на те що інтерфейс тільки англійською мовою, BeMob забезпечує високоякісну підтримку російською мовою.

Keitaro

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

Keitaro – трекер, часто згадуваний серед професіоналів, пропонує серверні послуги з клоакінгом для Facebook, Instagram, Google Ads, даючи змогу розподіляти трафік без зміни домену. У ньому доступно понад 30 фільтрів для управління трафіком і вбудований редактор сторінок.

У його арсеналі:

 • Понад 30 метрик для створення деталізованих звітів;
 • Різноманітні фільтри за географією, типом пристрою, провайдером та іншими параметрами;
 • Можливість групування даних за ключовими характеристиками;
 • Необмежена кількість подій у базовому плані;
 • Швидка швидкість перенаправлення – 10 мілісекунд, і відображення лендінгів – 15 мілісекунд.

Гранульована система прав доступу забезпечує клієнтам доступ до звітів і колегам – до управління кампаніями. Трекер потребує встановлення на сервер.

Keitaro ефективно працює з лендінгами та офферами, даючи змогу таргетувати сторінки за заданими критеріями.

Також він захищає цільові сторінки від ботів за допомогою оновлюваної бази, що включає понад 500 000 IP-адрес. Keitaro пропонує функції клоакінгу, спрощуючи процес проходження модерації в рекламних мережах.

Ціна трекера варіюється залежно від обраного тарифу, починаючи від 25 євро. Для всіх тарифів надається безкоштовна пробна версія на сім днів.

Binom

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

Binom виділяється як високопродуктивний трекер, що спеціалізується на обробці великих потоків трафіку, демонструючи лідерські позиції за швидкістю опрацювання кліків, з рекордними 7 мс на клік.

Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс у поєднанні з видатними швидкостями складання звітів ставлять його в ряди топових трекінгових інструментів.

Можливості трекера Binom включають:

 • Оптимізацію часу для масштабування проектів.
 • Поділ трафіку між чорними і білими списками за допомогою фільтрів.
 • Відстеження всіх кліків і переходів через різні канали.
 • Спрямування відвідувачів на унікальні лендінги і пропозиції, які вони раніше не бачили.

Початкова вартість Binom становить $99, що трохи вище, ніж у конкурентів, але це компенсується відсутністю лімітів на обсяг трафіку і можливістю спільної роботи в одному акаунті цілою командою.

AdsBridge

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

AdsBridge є хмарним рішенням для трекінгу і TDS, що використовується в арбітражі трафіку, яке успішно працює на ринку вже понад сім років із сімома дата-центрами й охопленням понад 160 країн.

AdsBridge ідеально підходить для ефективного розширення кампаній завдяки миттєвому звітуванню в реальному часі й ультрашвидкому редиректу кліків, звівши до мінімуму можливі втрати.

Можливості включають:

 • Спліт-тестування та A/B-тести;
 • Засоби для створення лендінгів;
 • Фільтрація небажаного бот-трафіку;
 • Функція ротації URL;
 • Моніторинг посилань;
 • Відстеження витрат на PPC.

Надається тестовий період, протягом якого доступні всі функції. Після його закінчення можна підібрати відповідний тариф залежно від обсягу трафіку, з лімітами в 100 000, 1 000 000, 4 000 000 і 10 000 000 візитів і цінами від $29 на місяць. Доступний також безкоштовний план до 50 000 візитів на місяць. Інтерфейс трекера повністю локалізований для російськомовних користувачів.

FunnelFlux

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

Цей унікальний трекер ефективно візуалізує конверсійні воронки, чітко демонструючи етапи, на яких користувачі вступають у процес і залишають його. Розподіл трафіку здійснюється з урахуванням ефективності, даючи змогу знайти найоптимальніший маршрут для передачі даних.

Трекер ідеально підходить для різних маркетингових цілей і процесів, включно з:

 • Email маркетинг;
 • Відстеження підписок (Opt-in Tracking);
 • Мультиваріантне тестування (MVT);
 • Автоматизацію;
 • Виявлення ботів;
 • Мультиваріантні тести та інші види рекламних і маркетингових заходів.

FunnelFlux пропонує відкритий API і можливість миттєвого тестування кампаній, забезпечуючи просту й інтуїтивно зрозумілу систему аналізу даних.

RedTrack

Список безкоштовних трекерів для арбітражу трафіку

RedTrack виділяється своєю високою швидкістю обробки кожного кліка і докладною аналітикою, належачи до категорії хмарних трекерів.

У плані функціональності, RedTrack анітрохи не поступається своїм дорожчим альтернативам, забезпечуючи високу швидкість, зручність використання і широкий набір можливостей, за що багато експертів ставлять його на один рівень з Voluum.

Ключові особливості RedTrack включають:

 • Хмарне зберігання даних про кампанії.
 • Безлімітна кількість користувацьких доменів.
 • Розподіл трафіку за 20 метриками в рамках однієї кампанії для кращої оптимізації.
 • Функції фільтрації ботів і проксі, з можливістю налаштування унікальних переадресацій.
 • Ліміти подій за тарифами до 1 млн, 3 млн, 20 млн, з можливістю індивідуального рішення. За перевищення ліміту стягується плата в розмірі 0.06$ за 1000 подій.
 • Підтримка багатомовного інтерфейсу: англійська, російська, китайська та іспанська.
 • Багатокористувацький доступ.

Для маркетологів, які працюють із джерелами трафіку, чутливими до редиректів (наприклад, Facebook і Google AdWords), RedTrack пропонує просунуті можливості трекінгу без використання редиректів, а також безліч інших функцій для посилення ефективності кампаній.

Рекомендації під час роботи з CPA-трекерами

 • Дивіться на кілька метрик.

Однієї метрики, як CTR, недостатньо для оцінки ефективності. Важливо аналізувати, який дохід генерують джерела реклами, а не тільки кількість кліків. Іноді високий CTR може супроводжуватися низькою якістю трафіку, коли користувачі швидко залишають сайт. Водночас, оголошення з низьким CTR може приводити високоякісних клієнтів і бути більш вигідним.

 • Обмежте використання фільтрів.

Для новачків у роботі з трекерами не рекомендується ускладнювати налаштування відразу ж після старту. Надмірно складна фільтрація може призвести до неправильної обробки кліків і втрати потенційних клієнтів.

 • Використовуйте шаблони.

Виберіть трекер, що пропонує готові шаблони для інтеграції з вашою CPA-платформою. Хоча підключення через API також можливе, шаблони зазвичай гарантують швидшу передачу даних, що дає змогу проводити аналіз у режимі реального часу.

 • Звертайтеся до служби підтримки.

Якщо зіткнулися з нерозумінням або проблемами в роботі, звертайтеся по допомогу до фахівців підтримки. Вони допоможуть налаштувати трекер таким чином, щоб він максимально сприяв вашому заробітку.

Що таке сірий арбітраж трафіку

Арбітраж трафіку - це коли ви приводите рекламодавцю покупців за винагороду: наприклад, відсоток від продажу або фіксовану суму за певну цільову дію. Арбітраж може бути "білим", "сірим", "чорним". Сьогодні поговоримо про сірий арбітраж трафіку: розберемось, що це таке, чим він відрізняється від білого і чорного, хто і як його використовує. Що таке сірий арбітраж Спочатку розберемось, що взагалі таке білий і чорний арбітраж. Білий - це коли вебмастер використовує стандартні методи привертання клієнтів, не заборонені партнерськими програмами: наприклад, контекстну або банерну рекламу. А пропозиції в білому арбітражі ніяк не вводять користувачів в оману. Чорний арбітраж - це коли вебмастер використовує заборонені способи привертання користувачів. Наприклад, клікандер: коли людина переходить на сайт рекламодавця автоматично, без кліку по рекламі. Або коли арбітражник веде трафік на пропозицію з очевидним обманом користувача. Наприклад, коли йому пропонують встановити, мовляв, безпечний файл з грою або корисним...
268
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали