Що таке міслід в арбітражі трафіку

Що таке міслід в арбітражі трафіку
0
0
190
4хв.

У партнерському маркетингу існують категорії підходів: білі, сірі та чорні. Різниця часто неочевидна, а розмови про етичні аспектів не мають сенсу.

Обговоримо метод в креативах, відомий як міслід. Розглянемо приклади та пояснимо ставлення рекламодавців до даного явища.

Як використовують міслід у креативах

Термін “міслід” перекладається як дезорієнтація. Міслід — цілеспрямоване введення в оману з метою виконання користувачами цільової дії.

Краще за все відображають таку механіку креативи з мобільними іграми. Вони присутні у додатках та соцмережах, пропонуючи історії з унікальними подіями та яскравою анімацією. Однак, після інсталяції гри, згадані особливості часто виявляються відсутніми.

Такі креативи розраховані на те, щоб користувачі встановлювали гру та згодом забували її видалити, хоча ефективність цього підходу залежить від індивідуальної поведінки користувачів.

Що таке міслід в арбітражі трафіку

У класичних арбітражних вертикалях міслід застосовують регулярно, проте рівень дезінформації різний. Так, відсутність обіцяних фріспінів може засмутити гравця, але не зупинить його від ігор. В той же час, коли замість заповнення форм з привабливими жінками йому раптом радять витрачати кошти на вебкам-платформах, реакція буде зовсім іншою.

Міслід часто плутають з мотивом, хоча мотивований трафік також обіцяє різні переваги. Втім, головна відмінність криється в ступені “обману”. Міслід перебільшує реальні властивості продукції, а мотив зазвичай ґрунтується на відвертому вигадуванні.

В SPY-сервісах постійно виникають рекламні креативи, які заохочують інвестувати $10 000 в ставки з обіцянкою отримати $20 000 вже на наступний день. Чи пропозиції вкласти кошти у новий проект, який насправді не приносить доходу. Такі креативи можуть приносити цільові дії, однак не кожен афілейт вибирає такий спосіб.

Що таке міслід в арбітражі трафіку

Чи варто застосовувати міслід у рекламних кампаніях?

Існує поширена думка, що міслід асоціюється зі скамом, однак детальний аналіз показує інше. У випадках, коли рекламодавець допускає нестандартні підходи, використання креативів з завищеними обіцянками є припустимим.

Міслід часто прирівнюють з фродом, що не завжди коректно. Фрод передбачає накручування цільових дій та привернення незацікавлених осіб. Проте, якщо рекламодавець отримує прибуток, вони не вважаються фродом.

Більшість білих і умовно білих продуктів за замовчуваням забороняють міслід. Рекламодавець може відхилити трафік без оплати конверсії, якщо це вказано в умовах оферу.

Кожен вирішує сам — використовувати міслід чи ні. Етичний аспект в арбітражі входить до переліку найбільш риторичних питань у ніші. Зараз існує багато білих оферів, що забезпечують широкий вибір для ефективного розміщення реклами.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Розкриваємо секрети сходу: Що приховує гео Азербайджану

Якщо ви тільки знайомитеся з партнерським маркетингом або прагнете відкрити для себе нові горизонти, почніть з розгляду гео Азербайджану. Враховуючи його історію, цю країну включено до групи Tier 3, проте зазначимо, що Азербайджан швидко просувається вперед і може скоро опинитися на більш високому рівні. За своїми параметрами, Азербайджан може здатися дещо складним для новачків через унікальні характеристики. Проте, у той же час, він пропонує меншу конкуренцію порівняно з іншими країнами в своєму Tier. Тож, давайте детальніше розглянемо, що потрібно знати про цю країну. Огляд та ЦА Азербайджан має офіційну мову азербайджанську. Хоча існує помилкове уявлення про поширеність російської мови, насправді нею користуються лише окремі особи, що мігрували під час СРСР та невелика частина старшого покоління. З огляду на чутливе ставлення до російської мови серед місцевих, необхідно це враховувати в креативах. За даними 2024 року, чисельність жителів Азербайджану досягає 10,4 мільйона,...
542
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали