Що таке king-акаунти в FB і як з ними працювати

Що таке king-акаунти в FB і як з ними працювати
0
0
222
6хв.

King-акаунт: термін і його користь

Материнський акаунт у соціальній мережі Facebook, відомий як King-акаунт, є ключовим елементом у маркетингових стратегіях веб-майстрів. Він використовується для прив’язки декількох рекламних кабінетів до основного профілю. Відмінною рисою King-акаунта є його роль, а не тип, і його передають найбільш довіреним профілям для управління кількома менш якісними обліковими записами.

Переваги такого підходу очевидні:

 • Поширення трасту King-акаунта на всі прив’язані облікові записи, що економить час і дає змогу запускати рекламу навіть із неідеально підготовлених кабінетів.
 • Централізований контроль і управління всіма кампаніями з King-акаунта.
 • Зниження ризику блокувань, оскільки веб-майстер рідко відвідує “дочірні” акаунти після їхнього прив’язки.

На сьогоднішній день, у 2024 році, King-акаунти стали стандартом для більшості веб-майстрів, які працюють з Facebook. Альтернативні методи показують себе менш ефективними, включно з просуванням через поодинокі акаунти.

King-акаунти можуть бути придбані або підготовлені самостійно. З покупних акаунтів найбільш рекомендовані орендовані профілі реальних користувачів. Після придбання важливо надати King-акаунту час для звикання до нового оточення, зазвичай достатньо 1-2 днів.

Як підготувати акаунт Кінга самостійно?

Для використання King-акаунта необхідно провести якісний фарм. Принципи фарма повністю залежать від політики Facebook, тому немає універсального підходу до фарму.

Наприклад, при зіткненні з масовими чеками веб-майстрам стає важливим вік акаунта. При масових Risk Payment краще перейти на якісні витратні матеріали для одного ГЕО.

Такі методи підбираються методом проб і помилок, оскільки алгоритми FB постійно змінюються. У періоди відносного спокою під час фарму King-акаунтів рекомендується дотримуватися таких рекомендацій:

 • Термін фарма – не менше 30 днів.
 • Двофакторна аутентифікація – активована. Можна використовувати номер телефону, розширення Authenticator для Chrome або онлайн-сервіси.
 • Наявність реклами на акаунті – бажано. Показ реклами на відфармленому акаунті підвищує довіру до нього.
 • Проксі – мобільні, без негативної історії. Мобільні проксі мають більш тривалий термін служби порівняно зі статичними.

В іншому підготовка King-акаунтів не відрізняється від звичайного фарма. Накопичіть куки, заповніть профіль і проявіть соціальну активність, щоб підвищити довіру до акаунту.

Як підключити інші King-акаунти?

Мінімальні вимоги до “дочірніх” акаунтів дозволяють використовувати навіть нові профілі. Перед початком процесу переконайтеся, що на акаунтах відсутні обмеження і негативна історія.

Процес прив’язки акаунтів здійснюється таким чином:

 1. Відкрийте Кінг і “дочірні” акаунти в антидетект-браузері.
 2. Додайте “дочірні” акаунти в друзі до Кінга. Якщо FB забороняє надсилання заявок із саморега, можна надіслати запрошення з King-акаунта.
 3. Перейдіть в Ads Manager “дочірнього” акаунта і відкрийте налаштування, натиснувши на шестірню в лівому меню.
 4. Натисніть “Add people”.
 5. У вікні, що відкрилося, виберіть роль “Ad Account Admin” і вкажіть доданий у друзі King-акаунт.
 6. Натисніть “Підтвердити”.

На цьому етапі можна закрити “дочірній” профіль, оскільки він уже прив’язаний. Дозвольте акаунту “відлежатися” 2-3 дні після прив’язки, потім керуйте рекламою з King-акаунта. Для перемикання між кабінетами використовуйте панель у верхньому лівому кутку.

Альтернативні способи прив’язки існують, такі як використання Business Manager.

Збільшення кількості профілів, прив’язаних до King-акаунту, підвищує ризик блокування. Якість фарма і стан акаунтів впливають на успішність прив’язки.

У період низької активності рекомендується прив’язувати 2-4 акаунти щодня. Не рекомендується масове прив’язування акаунтів одночасно, оскільки це може призвести до запиту на надання документів.

Висновки

Використання стратегії з King-акаунтами і саморегами спрощує процес роботи з Facebook, економить час на фармі та дозволяє ефективніше масштабуватися. Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе у вашому просуванні!

Alex Lead Panda

Саша — наш редактор статей з арбітражу трафіку, і його робота - це справжня магія. Він поєднує глибоке розуміння інтернет-реклами з чудовими редакційними навичками. Саша вміє оптимізувати контент і робить його легким та зрозумілим. Його талант не тільки у роботі з текстом, але і в розумінні потреб цільової аудиторії. І він робить це все з легкістю та увагою до деталей, створюючи контент високої якості для всіх наших читачів.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Препей акаунти: що це таке і навіщо вони потрібні

Багато хто чув про препей акаунти, але далеко не кожен усвідомлює їхню справжню цінність. Давайте вникнемо в деталі. У цій публікації ми розглянемо, що таке препей акаунти, навіщо вони потрібні і які переваги вони надають порівняно з постпей акаунтами. Що являють собою препей акаунти? Препей, або ж prepay, акаунти - це облікові записи, в яких рекламодавець заздалегідь поповнює баланс свого рекламного кабінету певною сумою коштів. Ці кошти потім використовуються для розміщення рекламних оголошень на відповідній платформі. Препей акаунти поширені: У соціальних мережах, таких як Facebook чи TikTok; У пошукових системах; У рекламних мережах. Майже всі акаунти в рекламних мережах є препей, за винятком особливих угод. Переваги використання таких акаунтів включають в себе зручність управління бюджетом, більш точний контроль над витратами і можливість уникнути несподіваного витрачання коштів. Також існує думка про те, що, наприклад, для Facebook такі акаунти мають більшу довіреність....
207
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали