Що не так із Tier-3

Що не так із Tier-3
1
0
177
7хв.

Недорогі кліки і чисельна перевага населення – це не єдині, але ключові аргументи на користь співпраці з країнами, що розвиваються. Однак на практиці все далеко не так райдужно, як може здатися з прогнозів аналітиків і успішних прикладів. Як правильно вести роботу з Tier-3 і розумно використовувати бюджет? Розглянемо три основні складнощі цього сегмента ГЕО і проілюструємо на конкретних прикладах.

Нерівність доходів

Третій світ – це місце, де панують закони джунглів: мало хто досягає успіху, в той час як більша частина населення живе в бідності і змушена боротися за виживання. В Україні гостро стоїть питання соціального захисту та рівності, але ми навіть не усвідомлюємо, наскільки критичнішою ця тема є для деяких регіонів, як Африки, Азії та Латинської Америки.

Прикладом є Бразилія: країна карнавалів буквально розділена на дві частини за рівнем доходів. Південні регіони живуть значно краще за північні. Як склалася така ситуація? Це вже тема для окремого дослідження, але нам залишається лише визнати цей факт.

Що не так із Tier-3

Нерівність у будь-якій країні можна оцінити за допомогою різних показників, одним із найпоширеніших з яких є індекс Джині. Без заглиблення в макроекономіку, цей індекс відображає ступінь розподілу доходів: чим вище значення, тим сильніше виражена нерівність. Розглянемо карту індексу:

Що не так із Tier-3

Навіть не знаючи конкретного місця в рейтингу, легко помітити, що Бразилія перебуває в гнітючому становищі. Разом із нею в цьому списку перебувають багато країн Латинської Америки і майже вся Африка. Індія, незважаючи на всі очікування, розташована ближче до середини і навіть відзначена слабким зеленим кольором.

Короткий висновок: середня заробітна плата не завжди точно відображає реальні доходи населення і не є надійним індикатором економічного благополуччя. Вивчайте специфіку регіонів, з якими працюєте, щоб пропонувати користувачам актуальні рішення.

Інтернет

Ми живемо в епоху, де доступ до інформації стає ключовим фактором успіху. Рівень інтернет-зв’язку стрімко зростає, особливо в країнах, що починають з низької бази, таких як Індія. Зверніть увагу на карту, що відображає дані щодо інтернет-доступності, яка хоч і застаріла, але ілюструє ситуацію лише дворічної давнини.

Що не так із Tier-3

Різниця в кількості онлайн-користувачів у 2-3 рази чітко відокремлює регіони, які зробили крок у цифрову еру від тих, що залишаються в аграрно-індустріальній стадії.

Для прикладу візьмемо свіжішу статистику за кількістю жителів, які хоча б раз виходили в інтернет. Тут також спостерігається значний розрив.

Що не так із Tier-3

Уявіть собі, як використання інтернету впливає на людей і як воно сприймається залежно від регіону. Як відреагує на вашу рекламу житель розвиненого IT-міста і той, хто живе у віддаленому селі без електрики і виходить в інтернет лише під час відвідин міста? Інтернет залишається відносно стабільним і рівномірно розподіленим тільки в розвинених країнах, тоді як у віддалених районах він, як і раніше, доступний небагатьом. Хоча ситуація змінюється і карти щорічно забарвлюються в нові кольори, вплив цього фактора залишається значущим.

Різноманіття

Різноманіття – це основа Tier-3. В Індії, як зазначено вище, населення спілкується більш ніж 400 мовами, не кажучи вже про безліч діалектів. Це не випадковість, а постійна реальність, оскільки багато країн третього світу відносно недавно здобули незалежність і часто є «клаптевою ковдрою» націй. Кордони деяких держав були встановлені без урахування традиційних етнічних груп, які спочатку проживали на цих територіях. Особливо яскраво виражене це різноманіття в Африці. Нігерія, найбільш густонаселена країна континенту, вже завоювала популярність серед багатьох арбітражників. Однак не всім відомо, що англійська – лише одна з безлічі мов, якими спілкуються в цьому регіоні, а етнічне розмаїття країни відображена такою картиною:

Що не так із Tier-3

Ступінь етнічних і мовних відмінностей може варіюватися залежно від держави. Наприклад, у Малайзії ситуація спрощується, але, крім англійської, тут розмовляють кількома мовами, і далеко не всю цільову аудиторію охопить англомовний крео.

Що не так із Tier-3

Локалізація маркетингової воронки для країн Tier-3 зазвичай не обмежується однією мовою. Якщо хочете домогтися максимального результату, враховуйте особливості конкретного штату або регіону, де домінує певна етнічна група, або готуйтеся до труднощів, пов’язаних із перекладом.

Висновок

Під час запуску кампаній на Tier-3 країни можна ефективно використовувати переваги цих регіонів: тут трафік недорогий, а користувачі не розпещені всіма онлайн-задоволеннями. Але важливо враховувати місцеві особливості та ретельно вивчати історичні, географічні та економічні аспекти, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

19 серпень 2024

Як налаштувати трекер на дохід

Сьогодні обговоримо, як некоректна конфігурація трекера здатна негативно вплинути на дохід від трафіку. А також розберемо ключові технічні нюанси, які впливають на рентабельність кампаній. Трекер – не клоака Зараз на ринку доступні безліч трекерів для арбітражу трафіку. Знайти відповідний інструмент і швидко впровадити його в робочі процеси не складе труднощів, але важливо розуміти, як він функціонує. Навіть початківцям відомо, що трекер збирає й аналізує дані про користувачів. Через адміністративну панель можна налаштовувати потоки, захищатися від ботів, генерувати звіти за заданими параметрами, організовувати спільну роботу і вирішувати безліч інших завдань. Крім трекера, арбітражники також використовують клоаку. Цей інструмент розділяє трафік: нерелевантні користувачі потрапляють на заглушку, тоді як цільова аудиторія бачить кінцевий лендінг. Іноді вебмайстри намагаються використовувати трекер у ролі клоаки, що може призвести до непередбачуваних результатів. В інструментах на кшталт Keitaro є функція перенаправлення ботів на білу сторінку, але вона не...
213
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали