Розбір гео: Нігерія

Розбір гео: Нігерія
0
0
228
7хв.

Нігерія з населенням 216 мільйонів осіб займає значуще місце у світовому рейтингу. З них 110 мільйонів активно користуються інтернетом, а 15% зареєстровані у соціальних мережах.

Статистика гендерного розподілу:

  • Чоловіки — 50.6%
  • Жінки — 49.4%

Щодо економічного розміщення, Нігерія класифікується як країна Tier-3 за платоспроможністю. Серед економічно розвинених штатів виділяються Імо, Ойо, Дельта, Ріверс та Лагос.

Список найпопулярніших соціальних мереж

  • WhatsApp
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram

Офіційною валютою є нігерійська найра.

Мови спілкування

Англійська мова є офіційною, однак населення також широко використовує інші мови, такі як едо, ефік, клао, мбай, багірмі, а також мову жестів. Більшість місцевих мешканців володіють щонайменше двома мовами, проте для рекламних банерів рекомендується використовувати англійську мову, оскільки вона поширена серед більшості населення.

У креативах арбітражники часто використовують як найра, так і американські долари. Англійська мова є офіційною, тому її застосування в креативах поширене. Тим не менш, у країні також розмовляють різними місцевими діалектами та менш відомими мовами, такими як клао, багірмі, мбай. Місцеві жителі іноді використовують жести для спілкування, що є спадщиною давніх часів. Загалом у країні є понад 500 різних мов.

Що лити на Нігерію?

Нігерія – країна, яку відносно недавно відкрили для себе арбітражники, маркетологи та інші інтернет-фахівці. Відносна новизна ринку робить місцевих жителів більш відкритими і менш скептичними до нових пропозицій в інтернеті, оскільки вони не перенасичені рекламними акціями. Що можна лити на Нігерію – давайте розбиратися.

Нутра

Основні категорії нутра-офферів, які показують найвищу конвертацію під час заливу на Нігерію:

  • Засоби для тіла, шкіри. Незважаючи на стереотипи, продукти для збільшення чоловічої сили показують високий CTR. Креми для освітлення шкіри також популярні серед нігерійців, які прагнуть відповідати європейським стандартам краси.
  • Засоби від шкідливих звичок. З огляду на те, що здоровий спосіб життя і правильне харчування не так поширені, багато жителів країни палять, що робить продукти для боротьби з курінням і алкоголізмом дуже затребуваними.
  • Продукти для зниження ваги. Навпаки, товари для схуднення тут не користуються великою популярністю, оскільки місцеве населення часто пишається своїми формами і не прагне до зниження ваги.
  • В умовах швидкого економічного зростання і низького рівня життя, багато нігерійців стикаються з базовими проблемами, такими як відсутність каналізації та електрики. Тропічний клімат сприяє розмноженню комах, що робить товари для здоров’я, такі як засоби від паразитів, дуже популярними.

Це базове керівництво про те, які категорії продуктів можуть бути успішно реалізовані в Нігерії, з огляду на культурні та економічні особливості країни.

Гемблінг і беттінг

Нігерійці відомі своєю схильністю до азартних ігор, проте середній розмір їхніх депозитів залишає бажати кращого. Під час заливання трафіку на гемблінг і беттінг рекомендується використовувати CPA модель. Жителі Нігерії часто грають у казино і роблять ставки в надії на швидкий прибуток. У зв’язку з цим, під час розроблення креативів доцільно акцентувати увагу на перспективі отримання значної вигоди в короткі терміни.

Адалт: знайомства, послуги та товари для повнолітніх

Продукція та сервіси для дорослої аудиторії знаходять різний відгук залежно від культурних і регіональних особливостей. Наприклад, у північних областях країни, де переважають мусульманські та традиційні погляди, просування контенту і товарів для дорослих має істотні труднощі. У той час як в інших частинах країни доросла тематика, включно із сайтами знайомств і товарами для дорослих, може мати велику зацікавленість.

Ситуація аналогічна і з дейтингом. У Нігерії, наприклад, слід проявляти обачність: використання зображень як білошкірих, так і темношкірих жінок може бути доречним у креативах, але гей-знайомства, швидше за все, не знайдуть широкої підтримки.

Свипстейки

Як відомо, жителі Нігерії живуть в умовах обмежених фінансових ресурсів, що робить їх особливо сприйнятливими до безкоштовних пропозицій. Це поєднання економічної ситуації та відносно нового для них активного використання інтернету призводить до підвищеної довірливості. Саме тому свіпстейки, або розіграші призів, є надзвичайно ефективними при просуванні товарів і послуг у Нігерії.

Рекламований приз може бути чим завгодно – від нового iPhone до подарункових карт. Нігерійці ентузіастично реагують на будь-які пропозиції, що обіцяють щось безплатне, з радістю клікаючи по рекламних оголошеннях у надії на удачу.

Утиліти та антивіруси

У контексті Нігерії, де мобільний інтернет становить 97% усього трафіку і де користувачі вирізняються підвищеною довірливістю, програми антивірусного захисту можуть викликати значний інтерес серед населення. Важливо акцентувати увагу на ризику, якому може бути підданий пристрій – предмет, часто придбаний не без зусиль. Для привернення уваги в Нігерії типово використовувати іконку операційної системи в поєднанні з попередженням про критичну загрозу безпеці пристрою.

Криптовалюти

У Нігерії рівень освіти не на високому рівні, що змушує багатьох людей, які прагнуть до фінансового успіху, шукати способи самостійного навчання і розвитку. У пошуках можливостей для збільшення своїх доходів, вони досліджують різні сфери інвестицій, включно з трейдингом, криптовалютами і вкладеннями в нерухомість. Серед інших варіантів, криптовалюти здаються особливо привабливими завдяки потенціалу для швидкого збагачення, незважаючи на високу складність і ризики, пов’язані з трейдингом та інвестиціями загалом.

Товарка

З невеликою кількістю грошових вкладень, але великим бажанням придбати різноманітні дрібниці, місцеві жителі часто керуються принципом “хочу все й одразу”. Маючи обмежений доступ до різноманітної продукції, вони активно використовують інтернет для купівлі всього того, з чим раніше не стикалися, від стильних аксесуарів з Aliexpress до талісманів, що приносять удачу.

У Нігерії також присутня глибоко вкорінена традиція пишно відзначати весілля. Молодята разом з їхніми сім’ями часто витрачають на організацію урочистості накопичення, що збиралися роками. Тож весільні товари користуються великим попитом і обіцяють хороші продажі на місцевому ринку.

Висновок

Гео Нігерії має високу щільність населення і являє собою перспективний регіон для арбітражних операцій. Застосовуючи рекомендації з цієї статті під час роботи з нігерійським ринком, ви зможете значно збільшити свої шанси на успіх і отримання прибутку!

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Яку вертикаль найкраще обрати новачку в арбітражі

У цій статті ми розповімо про найкращу (на нашу думку) вертикаль, де арбітражник-початківець може заробити перші гроші Товарний оффер: основні аспекти та характеристики Товарний оффер - це спеціальні кампанії, що надаються рекламодавцями, які афіліати можуть використовувати для залучення аудиторії через свої платформи, як-от веб-сайти або соціальні медіа. Для кваліфікації як товарні, оффер повинен включати елементи, пов'язані з продажем фізичних товарів або послуг, а також підписки на сервіси або завантаження додатків. Афіліати заробляють винагороду за кожну цільову дію користувача (такі моделі, як CPA, CPS, CPI, CPL) або на основі частки від доходу (RevShare). Арбітражники визначають, яка пропозиція найкраще підходить для їхнього трафіку, і потім запускають кампанії для генерації прибутку, використовуючи різницю між витратами на залучення користувача і виплатами від рекламодавця. Плюси товарних офферів для арбітражників Підвищення конверсії. Продуктові пропозиції зазвичай вирізняються високими показниками конверсії, оскільки вони спрямовані на чітко визначену аудиторію...
230
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали