EdTech — найперспективніша ніша

EdTech — найперспективніша ніша
0
0
177
7хв.

Як пов’язані курс англійської мови через інтерактивного бота, академія програмування та програма для зниження ваги? Їх об’єднує приналежність до сфери EdTech. Провідні освітні тенденції надають людям можливості для радикальних змін у житті, а також відкривають арбітражникам перспективи для заробітку. Сьогодні наша стаття про розмаїття освітніх оферів, доступні підходи до них і початкові кроки у світі EdTech. Але для початку давайте розглянемо кілька важливих моментів.

Чому EdTech так швидко набирає популярність?

З кожним днем освітні онлайн-платформи набирають обертів, враховуючи зростаючу потребу в таких сервісах. Прогнози від дослідницьких агентств пророкують цьому напряму світле майбутнє.

EdTech — найперспективніша ніша

Безліч причин сприяють зростанню сфери EdTech: попит на дистанційне навчання росте з кожним днем, а якість офлайн-навчання падає. Навчання в школах і університетах вимагає значних фінансових витрат, що стає скрутним для багатьох сімей.

Як адаптуватися до мінливого світу? Застарілі навчальні програми, створені десятиліття тому, вже не в змозі дати відповіді на сучасні запити. У той час як спеціалізовані онлайн-курси для тестувальників чи дизайнерів пропонують актуальні рішення. З огляду на стрімкий розвиток інтернет-технологій та можливості навчання з будь-якої точки планети, не важко переконатися в блискучих перспективах EdTech.

Види EdTech оферів

Особливо затребувана категорія пропозицій в арбітражі – essay – індивідуальні академічні роботи на замовлення. Ця вузькоспеціалізована ніша значно розширилась і тепер входить у сферу EdTech. У цій категорії виділяють різноманітні пропозиції:

 • онлайн-навчання для отримання професії;
 • курси вивчення іноземних мов;
 • розвиток особистості та самореалізація;
 • підтримання здоров’я і краси (включно з марафонами для зниження ваги).

Окрім перерахованого, до EdTech також можна зарахувати пропозиції в галузі езотерики, такі як таро або астрологічні прогнози. У широкому сенсі EdTech об’єднує різні онлайн-курси, які пропонують не фізичні товари, а навички та знання в конкретній галузі.

Географічний розподіл

Одним із ключових аспектів і водночас викликів у цій галузі є різноманітність потреб у різних країнах за категоріями. Наприклад, в англомовних державах, таких як США, Велика Британія, Канада та Нова Зеландія, традиційно висока потреба в послугах написання есе. У країнах СНД великої популярності набувають сумнівні продукти, як-от марафони для досягнення особистого щастя та зниження ваги, що приносять мільйони їхнім організаторам. Однак і попит на виконання контрольних і курсових робіт також не зменшується. У країнах, що розвиваються, величезний потенціал ховається у сфері EdTech, оскільки традиційна шкільна освіта там часто залишає бажати кращого, а дистанційне навчання надає всім рівні можливості.

Вибір офера може здійснюватися двома шляхами: шляхом спілкування з менеджером партнерки, що спеціалізується на EdTech, або ж самостійного аналізу попиту в потрібному ГЕО, який вас зацікавив та розробка індивідуального підходу.

Моделі оплати і підходи

EdTech вирізняється високим ступенем інноваційності та унікальності, несхожим на інші вертикалі. В гемблінгу ви отримаєте різні ставки на США та Україну, проте українські казино запропонують схожі моделі оплати за одну й ту саму дію. У ніші освіти ж ставки за придбання курсів можуть значно відрізнятися навіть у межах одного ГЕО.

Навіть моделі оплати можуть бути різними:

 • CPA – фіксована оплата за першу покупку.
 • CPL – фіксована оплата за реєстрацію.
 • RevShare – певний відсоток від усіх покупок.
 • Rebill – різні суми за першу і наступні покупки.

Підходи до освітніх оферів залежать від вашої креативності та фантазії. У цьому контексті також варто враховувати певні рекомендації:

 • Фокусуємося на вигоді та знижках. Типова аудиторія EdTech-оферів – ті, хто прагне підтягнути свої скіли для збільшення заробітку, особливо студенти, чиї бюджети обмежені.
 • Сезонність. Студентські роботи користуються попитом під час сесій та іспитів, що є типовим для більшості країн.
 • Страх як стимул. Попередження про те, що ChatGPT може замінити вашу професію, актуальне і може стимулювати до пошуку нової спеціалізації. Не варто соромитися використовувати такий стимул, адже пропонований продукт імовірно якісний і перебуває в рамках закону.
 • Довіра та результати. Курс проводить професор із Кембриджа, понад 90% учасників знаходять роботу протягом місяця – демонструйте переваги вашого оферу.

Продукт має бути високої якості та приносити результати. Для ефективного просування EdTech-офера вивчіть його та підкресліть найкращі якості.

Особливості роботи з EdTech

Ця вертикаль має свої характеристики, на які важливо звертати увагу. Давайте детально розглянемо їх:

 • Біла ніша. Вам відкритий доступ до розміщення реклами через будь-які канали без потреби використовувати складні схеми чи запускати численні кампанії, доки одна не буде затверджена. Хоча в EdTech трапляються продукти, що викликають суперечки, їхня кількість все ж залишається невеликою.
 • Мінімальний бюджет. Запуск реклами для онлайн-шкіл чи репетиторів можливий з дуже низького порога, при цьому ваші оголошення будуть публікуватися у великих рекламних мережах і через різноманітні формати, як-от постинги, банери та інші.
 • Спільність підходів. Основна мета EdTech — надати освітній продукт, який вирішить проблему користувача. Застосовуючи подібні шаблони та креативи для різних курсів, їх потрібно лише адаптувати до теми.
 • Увага до деталей. Різниця між викладачем «успішного успіху» і вчителем іноземної мови — це важлива деталь, тому не слід сліпо копіювати методи, але варто їх модифікувати залежно від продукту. Клікбейтні стратегії малоймовірно підійдуть, а яскраві та нестандартні курси краще просувати відповідними методами.

Висновок

Попит на освітні офери буде завжди, оскільки вдосконалення себе – нескінченний процес. Визначайтеся з ГЕО для вашого офера, аналізуйте аудиторію й адаптуйте рекламні компанії, щоб вони відповідали її потребам. Такий підхід гарантовано призведе до досягнення бажаних результатів.

Модель оплати CPT

В мережі є велика кількість методів оплати за рекламу, кожен з яких відрізняється своїми плюсами і мінусами. У цьому огляді ми розберемо модель CPT, яка не часто зустрічається на рекламних платформах, але в деяких ситуаціях може виявитися найбільш вигідною для арбітражників. Перед тим як перейти до огляду різноманітних моделей оплати, важливо зрозуміти, чому вибір правильної моделі важливий для досягнення цілей вашої РК. Реклама потрібна для збільшення впізнаваності вашого бренду чи товару. Завдяки налаштуванням таргетингу, просування в інтернеті надає великі можливості. До того ж, онлайн-просування спрощує моніторинг показів і аналіз аудиторії, яка взаємодіє з рекламою. Ці дані допомагають створити статистику та аналіз ефективності рекламної кампанії. Давайте детальніше розглянемо існуючі моделі оплати. Моделі оплати Модель оплати – це умови, на яких рекламодавець розміщує рекламне оголошення. Розглянемо найбільш популярні моделі: CPM - плата за тисячу показів. Іншими словами, рекламодавец оплачує покази. CPC -...
176
6хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали