Мотивований трафік – що це таке?

Мотивований трафік – що це таке?
0
0
172
5хв.

Мотивований трафік – це вид аудиторії, який діє під впливом певних стимулів або мотиваційних факторів для виконання певної цільової дії і отримання за це винагороди. Цей тип трафіку часто використовується у контексті просування додатків та програм.

Наприклад, арбітражники можуть пропонувати користувачам винагороду за встановлення певного APK-файлу або за виконання певних дій у додатку. Після виконання цільової дії, користувачі отримують обіцяну винагороду. В той же час, арбітражники можуть отримувати свою винагороду від партнерської мережі за приведений трафік або за успішно залучених користувачів.

Мотивований трафік створює вигоду для обох сторін: користувачі отримують щось в обмін на свою дію, а арбітражники отримують можливість заробити на такому типі трафіку.

Так, існують два основних види мотивованого трафіку:

 • Користувацький мотивований трафік: Цей вид трафіку охоплює аудиторію з певними характеристиками, такими як стать, вік, інтереси тощо, які є цікавими для рекламодавців. Щоб залучити такий трафік, використовуються різні платформи, такі як біржі фрилансу і партнерські програми. Наприклад, рекламодавець може пропонувати користувачам винагороду за виконання конкретних завдань або дій, що відповідають їхнім характеристикам та інтересам.
 • Ботовий мотивований трафік: Цей вид трафіку включає в себе використання ботів або автоматизованих програм для накрутки. Він може бути дешевшим в порівнянні з користувацьким мотивованим трафіком, але водночас він швидко виявляється та може бути заблокований. Такий трафік не має реальних користувачів за ним, і він часто використовується для штучного збільшення показників, таких як кількість встановлень додатків чи переглядів відео, без реальної активності користувачів.

Мотивований трафік – що це таке?

Ефективність мотивованого трафіку

Ефективність даного методу демонструється найкраще в контексті розкрутки різноманітних продуктів, а саме додатків для мобільних пристроїв. Основною метою є забезпечення того, щоб новий продукт став відомим і популярним серед користувачів. Варто відзначити, що в цій сфері конкуренція дуже велика, і важливо зайняти високі позиції в списку найпопулярніших пропозицій. Оскільки більшість користувачів вибирають додатки та ігри зі списків найкращих, тут має значення максимальна видимість.

Для досягнення цієї мети необхідно зібрати значну кількість завантажень та встановлень у найкоротший час. Важливо враховувати, що такий підхід також застосовується в інших сферах, таких як просування браузерних ігор, розвиток YouTube-каналів, популяризація програм для ПК, розширення аудиторії блогів і багато інших. У всіх цих випадках ефективність методу визначається швидкістю досягнення великих обсягів активності та високою конкурентоспроможністю.

Різні види цільових дій

Для того, щоб отримати винагороду у мотивованого користувача, необхідно виконати такі завдання:

 1. Завантажити мобільний додаток.
 2. Знайти веб-сайт або додаток у пошуковій системі і перейти за посиланням із результатів пошуку. Якщо користувач знаходить і встановлює додаток за ключовим запитом, це сприяє підвищенню позицій цього додатка в пошуковій видачі.
 3. Написати відгук про продукт. Позитивні відгуки мають позитивний вплив на конверсію. Якщо аудиторія бачить, що багато користувачів встановили додаток і високо його оцінили, це підвищує довіру та лояльність до продукту. Це також сприяє природному росту кількості встановлень.
 4. Поставити лайк під постом або поділитися публікацією у соціальних мережах.
 5. Переглянути рекламне відео.

Як мотивувати користувачів

Мотивація користувачів може виявлятися різними способами. Ось декілька можливих способів мотивації:

 • Матеріальна винагорода: це може включати в себе оплату за виконану дію, будь то віртуальні або реальні гроші. Наприклад, користувач може отримувати грошовий бонус за завантаження додатку, виконання певних завдань або приз за участь у розіграші.
 • Нематеріальна винагорода: це включає в себе надання користувачам доступу до платного або обмеженого контенту, підвищення їхнього рейтингу, нагородження додатковими бонусами у відеоіграх або надання інших можливостей безпосередньо в додатку чи сервісі.
 • Участь у розіграшах: користувачі можуть бути мотивовані участю в розіграшах, де вони мають шанс виграти призи або подарунки.
 • Підписка на безкоштовні розсилання: користувачі можуть отримувати регулярні інформаційні або акційні розсилки в обмін на підписку на сервіс.
 • Реєстрація в сервісах: за реєстрацію в додатках або сервісах може передбачатися отримання додаткових можливостей чи переваг, які стають доступними після реєстрації.
 • Знижки та спеціальні пропозиції: користувачі можуть бути мотивовані участю у програмах лояльності, отриманням знижок або спеціальних пропозицій в обмін на свою активність.

Ці методи мотивації можуть бути успішно використані для залучення мотивованого трафіку та стимулювання бажаних дій користувачів у різних сферах та областях бізнесу.

Мотивований трафік – що це таке?

Плюси та мінуси мотивованого трафіку

Мотивований трафік має свої переваги і недоліки, які варто враховувати:

Плюси:

 • Можливість привернути увагу користувачів з обмеженим бюджетом та невеликим досвідом в рекламі. Цей метод може бути доступним для новачків у сфері маркетингу.
 • Підвищення позицій додатка в рейтингах App Store та Google Play. Завдяки великій кількості завантажень і відгуків, додаток може вище піднятися у списку найпопулярніших.
 • Додаткова вказівка назви продукту серед ключових запитів, що сприяє більшій видимості.
 • Залучення великого обсягу трафіку за короткий термін, що може бути корисним для підвищення популярності продукту.

Мінуси:

 • Заборонення партнерськими програмами. Багато партнерських програм не дозволяють використовувати мотивований трафік через короткий термін взаємодії користувачів з додатком або сайтом.
 • Недостатня цільова аудиторія. Мотивований трафік може привертати користувачів, які не зацікавлені у продукті і виконують дії лише з метою отримання винагороди.
 • Неплатоспроможні користувачі. Деякі залучені користувачі можуть бути фінансово нездатними або молодшого віку.
 • Фінансові вкладення для підтримки рейтингу. Для підтримки високого рейтингу додатка можуть знадобитися додаткові фінансові вкладення на щоденні завантаження.
 • Відсутність активності користувачів. Багато користувачів, залучених мотивованим трафіком, можуть не зацікавитися продуктом і видалити його після виконання дії.

Незважаючи на недоліки, мотивований трафік може бути ефективним способом привертання уваги до продукту та забезпечення його популярності серед користувачів. Однак важливо бути обачним і враховувати всі аспекти цього методу при плануванні маркетингових кампаній.

Як отримати прибуток на мотивованому трафіку

З описаного вище можна зрозуміти, що основним методом заробітку на мотивованому трафіку є арбітраж, який суттєво ґрунтується на ідеї “купи дешевше – продай дорожче”. Сутність арбітражу полягає в перепродажу трафіку, і для цього потрібно виконати кілька кроків:

 • Обрати партнерську програму та зареєструватися в якості арбітражника.
 • Обрати підходящі оферти, які допускають цільовий трафік.
 • Знайти відповідну біржу та укласти угоди з виконавцями.
 • Забезпечити умови, при яких витрати на виконання дій будуть менше, ніж оплата, яку отримує рекламодавець. Різниця між цими сумами буде прибутком для вебмайстра.

Цей метод заробітку важко назвати швидким та простим, оскільки він вимагає глибокого розуміння його особливостей і нюансів. Однак з правильним підходом і досвідом арбітраж може стати прибутковим способом генерації доходу.

Мотивований трафік – що це таке?

Висновок

Мотивований трафік представляє собою користувачів, які виконують цільові дії у обмін на винагороду. Він може сприяти підвищенню популярності додатка на ринку та додатковому виділенню його серед ключових запитів. Однак використання цього методу вимагає обережності, оскільки деякі партнерські програми не дозволяють користувачам переставати взаємодіяти з продуктом після виконання цільової дії і можуть застосовувати санкції. Важливо відрізняти якісний мотивований трафік від рекламного та використовувати його з урахуванням всіх аспектів для досягнення позитивних результатів і додаткового доходу.

FAQ

Що таке мотивований трафік?

Мотивований трафік – це аудиторія користувачів, яка виконує певні цільові дії (наприклад, завантаження додатку, перегляд відео, реєстрація) у обмін на винагороду або стимул.

Для чого використовують мотивований трафік?

Головною ціллю використання мотивованого трафіку є привертання уваги до певного продукту або сервісу, залучення користувачів та стимулювання їх до виконання певних цільових дій.

Які є переваги використання мотивованого трафіку?

Переваги включають підвищення популярності продукту, позицій у рейтингах магазинів додатків, а також можливість залучення великого обсягу трафіку за короткий термін.

Як відрізнити якісний мотивований трафік від рекламного?

Якісний мотивований трафік відрізняється тим, що користувачі виконують цільові дії за реальним стимулом, а не просто через рекламу або обман.

Як використовувати мотивований трафік ефективно?

Ефективне використання мотивованого трафіку вимагає обережності, дослідження цільової аудиторії, вибору відповідних оферт та забезпечення тимчасової активності користувачів після виконання цільових дій.

Як можна заробити на мотивованому трафіку?

Один з способів заробітку на мотивованому трафіку – це арбітраж, де ви перепродажаєте трафік за більш високою ціною, ніж заплачено рекламодавцем за цільову дію. Однак цей метод вимагає глибокого розуміння та досвіду.

Тарас Маськів

Тарас — це наш молодий і творчий автор, який має великий досвід у сфері арбітражу трафіку. В його матеріалах відчувається ентузіазм та розуміння усіх тонкощів онлайн-реклами та партнерського маркетингу. Тарас вміло розкриває складні концепції, роблячи їх зрозумілими для кожного. Його статті — справжній допоміжний ресурс для всіх, хто тільки починає свій шлях у цій галузі або вже досвідчений професіонал. Тарас завжди тримає руку на пульсі арбітражного трафіку, постійно навчається та готовий обмінюватися знаннями у світі афілейного маркетингу.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Реклама на YouTube: її види і як створити

Сьогодні для результативного просування більшості сфер бізнесу одним з найефективніших інструментів є відеореклама. І це не дивно - за допомогою відео користувач краще сприймає інформацію, оскільки одночасно бачить і слухає контент. Тому ймовірність того, що рекламне оголошення пропустить його, значно зменшується. На основі цих факторів легко пояснити попит на телевізійну рекламу. Проте витрати на неї зазвичай не доступні для малого та середнього бізнесу. У цьому випадку на допомогу приходить не менш ефективна альтернатива для бізнесу з обмеженим бюджетом - відеореклама на YouTube. Види реклами на YouTube Важливою перевагою цієї платформи є широкий вибір рекламних форматів. Ви можете розмістити рекламу на YouTube за допомогою Google AdWords, використовуючи медійні оголошення, показувати рекламні повідомлення безпосередньо під час перегляду основного відео або замовляти рекламну інтеграцію у блогерів, які мають схожу тематику з вашим бізнесом. А нещодавно розробники додали аудіорекламу, яка спрямована на користувачів, що...
153
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали